Какви сте били в предишния си живот?

  • 4 153
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 299
Незнам как се чувствате, но във предишният си живот вие сте били мъж.
Родени сте някъде в територийте на Австлия това е било преблизително преди 725 години.
Професията ви е била драматург, музикант, певец, поет.


За професията съм съгласна - много съм музикална и за малко да отида в НАТФИЗ (държи ми от предишния живот  Joy)

# 31
  • Мнения: 2 013
Незнам как се чувствате, но във предишният си живот вие сте били жена.
Родени сте някъде в територийте на Португалия това е било преблизително преди 1325 години.
Професията ви е била бижутер, поправчик на чесовници.

Абсурд е преди 14 века да е имало жена-бижутер и часовникар в днешните територИИ на Португалия. А тези, които са правили сайта са неграмотни.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Незнам как се чувствате, но във предишният си живот вие сте били мъж.
Родени сте някъде в територийте на Монголия това е било преблизително преди 950 години.
Професията ви е била шут, музикант, поет, танцьор.


Че са неграмотни, неграмотни са. И че много недомислици има има - драматурзи, жени в Австралия преди 1000 години newsm78. Интересното обаче е че преди 100 години имаше публикувана някаква такава таблица в Паралели и там също имаше нещо такова за мен - стар дух от Монголия, мъж и не помня още какво. Може би има някаква схема елементарна за изчисляване и доста нескопосано са я използвали тук.
Но е забавно.

# 33
  • Мнения: 30
Незнам как се чувствате, но във предишният си живот вие сте били мъж.
Родени сте някъде в територийте на Унгария това е било преблизително преди 1775 години.
Професията ви е била лидер, маьор, капитан.

Явно не ми е останало много от тогава.  hahaha

# 34
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 859
Незнам как се чувствате, но във предишният си живот вие сте били жена.
Родени сте някъде в територийте на На север от Латинска Америка това е било преблизително преди 000 (?!?!?)  години.
Професията ви е била цанцьор/ка, певец, артист.
-- е тука вече ме нацели Simple Smile

P.S. Не знам как са успели, за 3 изречения над 10 грешки!?

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 19:02 от Sway

# 35
  • Мнения: 1 354
Това съм аз:Незнам как се чувствате, но във предишният си живот вие сте били жена.
Родени сте някъде в територийте на Ромъния това е било преблизително преди 1875 години.
Професията ви е била карто чертач, астролог, астроном.

А това половинката ми:
Незнам как се чувствате, но във предишният си живот вие сте били жена.
Родени сте някъде в територийте на Северна Австралия това е било преблизително преди 975 години.
Професията ви е била бижутер, поправчик на чесовници.

Направо го прехвърлих,даже с правописните грешки. Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 1 654
Живяла съм на север от Латинска Америка и съм била жена-актриса, певица или танцьорка Wink

# 37
  • Мнения: 985
ето тук май са по-грамотни http://www.triada.bg/Forums/Referbook/Pastlife.asp Laughing

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Югоизточната част на Северна Америка приблизително около 1025-та година.
Вашата професия е била монах, пчелар, самотен рейнджър.Вашият психологически профил за предния ви живот:
Хора като Вас винаги се забъркват във всички нови неща. Обичате много промените, особенно в изкуството, музиката и готварството.
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Има невидима нишка между материалния и духовен свят. Вашиата задача е -- да търсите, да намерите и съумеете да използвате тази нишка


За мъжът,монахът и че съм живяла в Щатите пак същото. Mr. Green

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 20:35 от vivi83

# 38
  • Мнения: 569
Незнам как се чувствате, но във предишният си живот вие сте били мъж.
Родени сте някъде в територийте на Скотланд това е било преблизително преди 1475 години.
Професията ви е била артист, магьосник

Вашият психологически профил за предния ви живот:
Истински, естествен психолог, Вие знаете как да използвате създалите се ситуации. Хладнокръвен и спокоен във всяка ситуация.
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Вашият проблем -- да се научите на решителност и упорство. Всяко нещастие може да прекурши волята Ви.

# 39
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Еййййййййййй, аз пък съм си била жена, родена в земите около Португалия приблизително около 1150 година, професия учител, математик;геолог. Брей, брей, брей.............

# 40
  • Sf
  • Мнения: 808
Кръчмарка в Ирландия. Жена пак съм била. Мъж ми имал погребално бюро. Аз ги напивам бавно до смърт, после от погребението пак идват в кръчмата  Grinning

Ирландка, нищо чудно, пък и кръчмарка, на заведение след като всички си тръгват, мене питат колко им е сметката и сервитьорите винаги идват при мен  Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 10 825
Незнам как се чувствате, но във предишният си живот вие сте били жена.
Родени сте някъде в територийте на Южна Африка това е било преблизително преди 800 години.
Професията ви е била писател, драматург, организаторр на резултатите.


Мдааам, преди 800 години, точно в Южна Африка просто е било пълно с жени - писателки и драматурзи hahaha Направо са се прескачали Joy

# 42
  • София
  • Мнения: 688
Когато маймуните са станали на хора, сигурно някоя маймуна се е преродила в Ева. А другите животни прераждат ли се? И пак ли в животни от същия вид?

# 43
  • Мнения: 3 835
ВъркОлак - Магесник! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 44
  • в стаята
  • Мнения: 469
Незнам как се чувствате, но във предишният си живот вие сте били жена.
Родени сте някъде в територийте на USA Югозапад това е било преблизително преди 1400 години.
Професията ви е била занаятчия, механик.

 Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт