На плажа

  • 4 281
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 891
Ич даже не ме  е срам. Две години само за това си мисля!

# 46
  • Мнения: 3 268
Аз винаги съм на сянка под чадъра и зяпам моренцето.Обожавам да си пия нещо разхладително на някое капанче и  като цяло се крия от слънчевите лъчи.Не съм фен на силно загорялата и почерняла кожа.

# 47
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
По-важното е, че досега правех какво ми душа иска... От т.г. сме си и с дребоса, тъй, че всичко ще зависи от него.
Не обичам да се пека, не обичам да се омазнявам и да лъщя кат' тиган на месечина и вече ми е противопоказно влизането в морето. На плажа издържа не повече от 2-3 часа.
Моят ден е последния. Тогава отиваме на мин. басейн, от който аз не излизам докато не си затръгваме.

# 48
  • Мнения: 534
Всичко обичам да правя:
-шляпам се във водата   help
-пека се под слънцето кат пиле на грил  sun
-пийвам разни силни и слаби напитки  Drunk cheers
-че дори и играя волейбол,федърбал и други плажни занимания  topka smile3546 eat Listen kiss

# 49
  • Мнения: 3 622
Седя мирно и кротко под чедъра и се наслаждавам на моренцето, действа ми релаксиращо.
Чат пат се потапям в него.

 Peace и задължително имам някакво четиво под ръка

# 50
  • Мнения: 4 473
И другото, което ще правя е да ям миди на "Дълбока", докато не ми се пръсне корема!

На Мидената ферма ли  newsm78

Мой ред е да кажа "Не те е срам"... Crossing Arms


И мен не ме е срам, че миналата година не се навих да отида.  Whistling
Реваншите за какво са Mr. Green

малко off: някой да е пътувал скоро с автобус до Варна, да каже как стои въпросът с навалицата и купуването на билети (колко време по-рано).  ThinkingМай ще ми писне да чакам моя да се натутка и ще си грабна детето и сакчето и ще има "Здравей, любима Варна" Party

# 51
  • Мнения: 389
Нищо няма за завиждане, Дълбока я развалиха.  Tired

Толкова много хора ходят, че мидите нямат време да станат достатъчно големи, сервират само мушмороци вече ...  Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 4 668
Не обичам да ходя на плаж ... Просто слънцето ме убива . Добре , че заради малкият ходим сутрин рано и следобед след 17 ч.  Laughing
Обичам да спя следобеден сън , после на плаж и вечер дълги разходки !

# 53
  • Мнения: 2 891
Нищо няма за завиждане, Дълбока я развалиха.  Tired

Толкова много хора ходят, че мидите нямат време да станат достатъчно големи, сервират само мушмороци вече ...  Crossing Arms

ВЕРНО ЛИ  Shocked Недей така, моля те  Rolling Eyes

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 704
и аз
Цитат
Не обичам да ходя на плаж ... Просто слънцето ме убива . 

нито влизам във водата (не мога да плувам и въобще не търпя студената вода, докато й свикна), нито се пека.
Уморително и скучно ми е да разглеждам суетата наоколо, над книга абсурд да се съсредоточа...и да спя не мога на плажа  Tired

# 55
  • Мнения: 133
Всичко обичам да правя:
-шляпам се във водата   help
-пека се под слънцето кат пиле на грил  sun
-пийвам разни силни и слаби напитки  Drunk cheers


и аз Sunglasses

# 56
  • София
  • Мнения: 7 097
Нищо няма за завиждане, Дълбока я развалиха.  Tired

Толкова много хора ходят, че мидите нямат време да станат достатъчно големи, сервират само мушмороци вече ...  Crossing Arms

Кофти новини  Rolling Eyes
Стрелче, реваншът ти май няма да го бъде... Confused
За автобусите идея нямам как стои въпросът, но не съм чувала да има проблеми с билетите. Можеш да звъннеш на автогарата и да питаш - 090021000  Wink

# 57
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Охх, ако съм сама е рай  Sunglasses - правя каквото си искам - основно  лежа, чета и плувам. Обичам да плувам сама навътре в морето ... само да няма от ония  тежки, парещи  медузи.

Ако съм с децата съм на пружинки - непрекъснато нещо правим - разходки по плажа, пясъчни замъци, дупки копаем, мидички събираме,  пишем и рисуваме на пясъка, игри и закачки във водата, плуване с единия, плуване с другия, гоненица късно вечер, когато е пусто .....  рядко съм седнала за повече от 10 минути .... но пък е хубаво  Wink.

# 58
  • DE
  • Мнения: 967
В седмицата ми се случва 1 път да ида на плаж. (пуста му работа). Само лятото се сещам, че живея на морето!
А пък като отида, си лежа цял ден на припек, мажа се и чета вестник. Влизам рядко във водата!

# 59
  • Мнения: 4 473
Кофти новини  Rolling Eyes
Стрелче, реваншът ти май няма да го бъде... Confused
За автобусите идея нямам как стои въпросът, но не съм чувала да има проблеми с билетите. Можеш да звъннеш на автогарата и да питаш - 090021000  Wink

Кофти, да Confused
Благодаря за телефона  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт