Предстои ми химио, ще мога ли да имам деца някога?

  • 4 187
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 422
Йордан,дано съвсем скоро сменяш памперси наяве!!!

 newsm10 smile3504 newsm32 newsm32 Може и два на веднъж да са smile3521

# 46
  • Мнения: 1 143
                 
                                                  



# 47
  • Мнения: 40
Напоследък имам време и много размишлявам за живота. Вълнува ме един въпрос, пуснах темичка и предпочетох да е в "Татковци",но ви моля момичета, ако може и вие да дадете  своето мнение. Благодаря! Simple Smile
  намира се в
  Семейни  >> Татковци (Модератори: Tatti, Ekcnpec) 
  Тема: Донорска инсеминация, бихте ли предприели ако се налага?

# 48
  • Мнения: 3 453
Дай, Боже съвсем скоро да гушкате бебче! Praynig
Бъди силен, не се предавай! Ще се помоля за теб и семейството ти! Praynig
Скоро всичко ще бъде минало, вярвам, че ще се справиш! Hug

# 49
  • Мнения: 1 425
Непременно консултация с андролог. Колкото се може по-скоро, ако вече не си я направил. Аз също бих препоръчал д-р Даскалова.
Няма смисъл според мен да мислиш 2 години предварително за сериозен избор, който може изобщо да не ти се наложи да правиш.
Бързо оздравяване!  Peace

# 50
  • Мнения: 902
Аз ще напиша мнението си по въпроса за донорската инсеминация тук.
В годините борба ми се е налагало да мисля по този въпрос. както и за осиновяване. Винаги съм смятала, че начинът за идване на детето не е най-важното. Важното е да бъде приет от двамата партньори. Това е единственото вярно решение.
Ние имахме щастието да успеем да създадем свое дете с ИКСИ, макар и много трудно. За себе си бях решила да пробвам до последно с този вариант и чак тогава да преминем на план Б.
Йордане, решението ще дойде само. И тогава няма да има съмнение. Ще бъдете щастливи.
Вярвам, че тези размисли ще останат само добър спомен. В същото време вашите деца ще ви прегръщат и ще ви се усмихват. И ще бъдете много щастливи.
Съветвам те да не правите никакви планове. Често сметките не излизат. Често се случват чудеса.
Обичайте се много. Бъдете един до друг. Пазете тази любов и тя ще даде плод.
Много сила и кратък Път към Мечтите.
Ще бъдеш прекрасен баща!

# 51
  • Мнения: 40
Благодаря!

# 52
  • София
  • Мнения: 727
Ако и двамата възприемате открито и без резерви този метод, то той би бил удачен за вас.
Ако трябва да взема решение - аз бих направила, моят съпруг се отнася положително към донорството и донорската инсеминация, аз също.
При вас обаче няма да се наложи, показателите ти ще се възстановят, съвсем, съвсем възможно и реално е да имате бебенце по  добрия старомоден начин  Grinning

# 53
  • Мнения: 223
момче гледай първо ти да се оправиш , да си жив и здрав много дълги години се надявам,,бебето ше дойде от самосебеси със сигурност , голямо изпитание ви предстои ,но винаги има алтернатива ,,само се обичайте и подкрепяите и най-важното не се отчайвайте, знам , че като се движите по улицата си мислите , че никoй не зне какво ви е , но вярвай ми съвсем не е така,,,,,,УСПЕХ ви желая и здрав и дълъг живот на теб , жена ти и бъдещите ви деца!

# 54
  • Мнения: 7 716
Йордан, преди три години тук пишеше едно момиче Novalexa. Нейният партньор се разболя от рак на тестисите, мина през операции, химио и лъче терапии, миналата година им се роди детенце, забременяването стана по естествен начин скоро след като им разрешиха опитите.
Пусни търсачката, че прочетеш тяхната история.
Сега всичко е наред при тях, щастливи са.

Ето едно нейно мнение оттогава:
======================================================================
"novalexa
Ентусиаст
Offline
Пол:
Публикации: 225
2 в 1
« понеделник, 31 октомври 2005, 15:45 » 
--------------------------------------------------------------------------------
Някои от вас знаят историята на нашата двойка, но за всеки случай ще припомня, защото аз не мога да забравя - юли 2004 диагностициран тератокарцином /тумор/ на десен тестис, орхиектомия /премахване/, три курса химиотерапия, регулярни скенер абдомен, рентген бял дроб, ехография скротум, туморни маркери и най-вече притеснения.
Та ... бременна съм. 8 седмици и 4 дена. 11 месеца след последния курс химиотерапия, без спермограма, без стимулация. Чудото се случи и на нас!
Не мога да ви опиша какво вълнение и какъв трепет беше след първия тест, защото никой не очакваше такова нещо. И толкова скоро. Тодор просто не е на себе си, прие го - не мога да ви го опиша как...
Потвърждение на резултата - 9 октомври, в Торакс. Сърдечна дейност и развитие - има такава, 1, 83 см., потвърдено на 29 октомври, пак там. Има и снимки, и запис на касета. Това е от мен засега.
Има и още някой, който иска да ви се похвали... "
======================================================================


Ето ТУК профилът на Новалекса, пиши и лично съобщение, защото тя вече не влиза тук в нашия форум и едва ли ще прочете темата.
Успех и не се отказвай от мечтите си.
Вярвай, стават чудеса.

Последна редакция: сб, 28 юли 2007, 10:57 от Lali

Общи условия

Активация на акаунт