Искренни ли сте на 100 % във форума?

  • 5 215
  • 101
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 427
За мен пък е супер необяснимо как успяват хората да се изпокарат във форумите? Crazy Laughing
Емблемати4ен пример от италианската тема е когато женурята се изпокара дали е по_гот кола с автомати4ни скорости или със скоростен лост Mr. Green ОЩе не мога да си обясня как така се скараха вси4ки за тази глупост, 4е 4ак до обиди и разцепления се стигна!
Аз къде съм бляла че не знам за това?! newsm78

# 46
  • Мнения: 2 379
Аз къде съм бляла че не знам за това?! newsm78
Ами... мисля, 4е през февруари се слу4и слу4ката.

# 47
  • Мнения: 2 427
Ясно къде съм била-на пост! Laughing

# 48
  • Мнения: 2 427
Аз от събота съм махмурлия,следователно в ужасно настроение! Embarassed
По въпроса за искренноста(обожавам двойните,страхотно ми звучат),последния път когато се заканих да не бъда повече никога искренна и добронамерена с хората беше в темата за домашните помощници.Народа така освирепя,толкова много хора засегнах че чак сама се отвратих от себе си.Шо?Щото съм си позволила да се изцепя от колектива който беше "ЗА".Така че колкото по-лицемерни бидем,толкова повече ще ни обичат и превъзнасят.Ма пусто,като не съм от тази порода...явно за мен няма място феф форум средата.Колкото пъти кажа нещо което мисля-дледам след 5 минутки минала чстачката и измела.Е къв е смисъла?!Най-добре да си кротувам в наша тема и да си говоря за чорапи и бримки,бебета и манджи, и разни мерудии.


аз пък предпо4итам хора, които имат мнение и си го изказват, ако Ще някакво елементарно, отколкото никакво такова. добрият тон е едно неЩо, лицемерието_друго.
нямам проблеми с оби4та на хората и много добре си се 4увствам във форума  Crossing Arms Mr. Green
Феям,напълно си права,заяждането няма нищо общо с искренноста.В темата която визирах думата която разяде толкова много човешки души беше "Принцеса".Ты като аз винаги се самоиронизирам,окарикатурявам и никога не се вземам на сериозно,както и чещо се бъзикам сама със себе си,узърките решиха че се обръщам към тяхна милост в трето число.
Държа да го упомена,защото съм адски злопаметна,признавам си съвсем искренно Mr. Green

# 49
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Аз от събота съм махмурлия,следователно в ужасно настроение! Embarassed
По въпроса за искренноста(обожавам двойните,страхотно ми звучат),последния път когато се заканих да не бъда повече никога искренна и добронамерена с хората беше в темата за домашните помощници.Народа така освирепя,толкова много хора засегнах че чак сама се отвратих от себе си.Шо?Щото съм си позволила да се изцепя от колектива който беше "ЗА".Така че колкото по-лицемерни бидем,толкова повече ще ни обичат и превъзнасят.Ма пусто,като не съм от тази порода...явно за мен няма място феф форум средата.Колкото пъти кажа нещо което мисля-дледам след 5 минутки минала чстачката и измела.Е къв е смисъла?!Най-добре да си кротувам в наша тема и да си говоря за чорапи и бримки,бебета и манджи, и разни мерудии.


аз пък предпо4итам хора, които имат мнение и си го изказват, ако Ще някакво елементарно, отколкото никакво такова. добрият тон е едно неЩо, лицемерието_друго.
нямам проблеми с оби4та на хората и много добре си се 4увствам във форума  Crossing Arms Mr. Green
Феям,напълно си права,заяждането няма нищо общо с искренноста.В темата която визирах думата която разяде толкова много човешки души беше "Принцеса".Ты като аз винаги се самоиронизирам,окарикатурявам и никога не се вземам на сериозно,както и чещо се бъзикам сама със себе си,узърките решиха че се обръщам към тяхна милост в трето число.
Държа да го упомена,защото съм адски злопаметна,признавам си съвсем искренно Mr. Green

Брех, вЕрно ли?  Shocked
аз не помня ниЩо, освен ако не съм останала много впе4атлена (от много ум, или от много тъпост  Laughing). понякога даже не помня кой какво мнение е изказал, в смисъл (нали за искреност говорим), 4е понякога 4ета мненията, но не и кой ги е дал  Rolling Eyes
и съответно отговарям без оглед на кой е насреЩа Wink

# 50
  • Мнения: 2 427
Да,сериозно,не към всички и за всичко.Много често забравям за сериозни неща,които някак си съм храносмлялаизпушваме лулата на мира и забравям,но има неща,дори и разни дребни простотийки,които като ми се набият в главицата са като ръждив гвоздей-не мож ги изкара повече.Обикновенно,колкото и да е банална случката,понякога говори много за хората. Peace

# 51
О, и аз добих усет кога може да направя революция  Twisted Evil. Когато мнението ми се отдалечава от общоприетите клишета (а това е много често), си трайкам. Щото то идеята не била да си казваш мнението, а да блeeш с овцете в хор. А ако ми  е заядливо пък си го казвам  Mr. Green. Ама не ми се кривва шапката от това кой какво и защо ... Не мога да се изказвам обаче в стил "и аз така", нито пък да защитавам възгледи, които не са мои на 100%  bowuu. А за правописа много се старая  Blush, дано си личи, че и аз на моменти се питам за думи, които съм знаела някога си.


То4но такива мнения ми е интересно да 4ета, ама мнооого рядко се среЩат. Имам си 3, 4 лЮбими ника, които 4ета с удоволствие и толкова...

# 52
  • Мнения: 2 254
Чак на 100 не...до 95% го докарвам Mr. Green
  Нека има някакви мизерни 5%,ей така, да си послъгвам Twisted Evil....

# 53
  • NL
  • Мнения: 520
Amymommy.
Цитат
С една дума яко си цензурирам искреноста.
Пиши си както ти идва отвътре.Cпоред мен пишеш наистина много увлекателно и с удоволсвие ти чета постовете.

# 54
  • Мнения: 2 427
Милика,караш ме да се червя без време.Мерси все пак Blush.
Анджи,пиле ,сега четох по-задълбочено,ама защо казваш че съжалявш че си пуснала въпросната тема newsm78,не разбрах?Аз пък си мислех точно че темата ти много ми допада  bouquet.Едно от рядко смислените заглавия до тук.Не че имам нещо против и по-несмислените,нали трябва да разгряваме пръсти периодично,че иначе ще се изпонатръшкаме от скука Whistling.

# 55
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
amymommy,
и аз съм на тоз хал. Няколко пъти се убеждавах, че най-доброто място за душевното ми спокойствие едва ли е тук, ама....връзка с България.

Когато си отстоявам мнението за нещо съм 100%. За плетки и манджи не мога да говоря и ако взимах участие щяха да ми намалеят % на искреност. Личните неща премълчвам. Самозащита е.

# 56
  • Мнения: 54
Винаги съм смятала, че откровените хора в реала и във виртуала са такива. Този, който по принцип си е лъжец, си остава винаги и навсякъде такъв.

От много години пиша в различни форуми, била съм винаги себе си. Понякога не се разкривам докрай, но това е вече друг въпрос, не мисля, че прекаленото отваряне и споделяне пред всички на всичко е необходимо.

Абсолютно съм съгласна с това мнение.
Tsugumi, сякаш си ми взела думите от устата!

# 57
  • Мнения: 6 167
в интернет не ме чувате, не ме виждате, как мога да твърдя, че получавате сто процента от мен, от искреността ми?
завиждам на тези, които могат да се раздават без остатък за непознати и никога невиждани хора, но аз нито давам всичко от себе си, нито искам да го правя. давам мнения, ако  съм полезна на някой с нещо - ок, ако не - не.


# 58
  • Мнения: 2 427
amymommy,
и аз съм на тоз хал. Няколко пъти се убеждавах, че най-доброто място за душевното ми спокойствие едва ли е тук, ама....връзка с България.

Когато си отстоявам мнението за нещо съм 100%. За плетки и манджи не мога да говоря и ако взимах участие щяха да ми намалеят % на искреност. Личните неща премълчвам. Самозащита е.
Емиии...Hа ти България! Mr. Green

# 59
  • Мнения: 54
За мен пък е супер необяснимо как успяват хората да се изпокарат във форумите? Crazy Laughing
Емблемати4ен пример от италианската тема е когато женурята се изпокара дали е по_гот кола с автомати4ни скорости или със скоростен лост Mr. Green ОЩе не мога да си обясня как така се скараха вси4ки за тази глупост, 4е 4ак до обиди и разцепления се стигна!

Не се чуди! Laughing
Аз съм била свидетел на много други по-безсмислени спорове, като:
- нормално раждане <-> секцио
- дигитални фотоапарати <-> лентови
... иги ги разбери!

Общи условия

Активация на акаунт