кажете моля ви хубава пяна за коса...

  • 4 086
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
Цената му е 10-11 лв. ИМа го на пазар Чаталжда, в магазина за козметика на реда срещу кафенето Баронеса. Ето така изглежда:
http://www.walgreens.com/store/product.jsp?CATID=100709&navA … amp;id=prod376113
Дано останеш доволна!

Как го нанасяш - на суха, влажна или мокра коса? Дифузер ползваш ли или няма нужда?
Благодаря предварително!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 563
http://www.christianofroma.com/?p=jalyd4
На снимката флаконите изглеждат зелени, но всъщност са бели, а течността вътре е оранжева на цвят.

отново много ти благодаря,направо си супер   bouquet е сега вече ще трябва да мисля по въпроса: гела или фиксатора?? newsm78  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 17 407
strelche, нанасям на мокра(измита) или навлажнявам с пръсти( ако е суха), по- добре става. Дифузер по принцип не ползвам, във фриз. салон така ме издухват, но ставам като овца (много ми  е къдрава косата)

# 18
  • Мнения: 17 407
http://www.christianofroma.com/?p=jalyd4
На снимката флаконите изглеждат зелени, но всъщност са бели, а течността вътре е оранжева на цвят.

отново много ти благодаря,направо си супер   bouquet е сега вече ще трябва да мисля по въпроса: гела или фиксатора?? newsm78  Simple Smile

Ако не ти е проблем, вземай и двете Mr. Green Аз ги редувам.

# 19
  • Мнения: 6 958
SERI maxi efect  Peace

# 20
  • Мнения: 3 314
Oversa - nqkakva savsem neizvestna marka ,edna priqtelka mi qa prepora4a i ot togava samo neq polzvam  Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 563

а би ли ми казала колко струва горе-долу защото ми е много непознато като марка?   bouquet

# 22
  • Мнения: 4 473
strelche, нанасям на мокра(измита) или навлажнявам с пръсти( ако е суха), по- добре става. Дифузер по принцип не ползвам, във фриз. салон така ме издухват, но ставам като овца (много ми  е къдрава косата)

Още нещо да питам  Blush - намачкваш ли косата след нанасяне или ти търсиш предимно мокър ефект/небрежни кичури Grinning Rolling Eyes

# 23
  • Русе
  • Мнения: 511
Yansey - испански са и са подходящи за нашия тип коси... На мен това ми е любимата марка продукти за коса!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 563
Yunsey - испански са и са подходящи за нашия тип коси... На мен това ми е любимата марка продукти за коса!

аз съм ползвала боя за коса на тази марка и бях доволна  Peace дано и пяната да е хубава  Wink

# 25
  • Мнения: 6 958

а би ли ми казала колко струва горе-долу защото ми е много непознато като марка?   bouquet

Гръцко е като производител - цена 6 лв.

Няма да сбъркаш, ако целиш мокър ефект - това е чудото за теб  Peace И аз смених доста нещица, но за този продукт нямам думи  bowuu

# 26
  • Варна
  • Мнения: 563

а би ли ми казала колко струва горе-долу защото ми е много непознато като марка?   bouquet

Гръцко е като производител - цена 6 лв.

Няма да сбъркаш, ако целиш мокър ефект - това е чудото за теб  Peace И аз смених доста нещица, но за този продукт нямам думи  bowuu

супер, звучи мн добре, само се чудя във Варна къде мога да я намеря тази пяна... pls ако някой знае къде къде я има нека да пише Simple Smile а на теб мн благодаря, Миранди bouquet

# 27
  • Мнения: 6 958

а би ли ми казала колко струва горе-долу защото ми е много непознато като марка?   bouquet

Гръцко е като производител - цена 6 лв.

Няма да сбъркаш, ако целиш мокър ефект - това е чудото за теб  Peace И аз смених доста нещица, но за този продукт нямам думи  bowuu

супер, звучи мн добре, само се чудя във Варна къде мога да я намеря тази пяна... pls ако някой знае къде къде я има нека да пише Simple Smile а на теб мн благодаря, Миранди bouquet

Незнам дали го има в специализирана верига магазини, ако си решила да го вземеш погледни тук там  Rolling Eyes Като цвят флакона е сив, ако това ще ти помогне в търсенето му  newsm78

  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 3 314
Oversa - nqkakva savsem neizvestna marka ,edna priqtelka mi qa prepora4a i ot togava samo neq polzvam  Peace
tazi e s mokar efekt ,ai moqta kosa e stra6no kadrava i mi stoi mnogo dobre ot neq

# 29
  • Варна
  • Мнения: 563
Oversa - nqkakva savsem neizvestna marka ,edna priqtelka mi qa prepora4a i ot togava samo neq polzvam  Peace
tazi e s mokar efekt ,ai moqta kosa e stra6no kadrava i mi stoi mnogo dobre ot neq

много благодаря и на теб за предложението, stani88   bouquet моята коса не е много къдрава,а е по-скоро чуплива, дали ще се понакъдри повече от тази пяна??  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт