Ний сме мами дебеланки, АВГУСТОВСКИ сладуранки

  • 9 721
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте тумбаци  Hug

При нас излезе силен вятър, направо бурен и ни накара бързо-бързо да се приберем.
Да докладвам за ЖК-то, макар че няма кой знае какво интересно /за 15 минути какво интересно да се случи  Crossing Arms /. С кръвното съм ОК, направо бетон. Килограмите са ми +11 до момента, надявах се да съм свалила някое и друго кило, но уви  Rolling Eyes изпрати ме да си правя кардиограма и сърдечен статус, който трябва за болницата. И най-важното - бебката продължава да си е бебка  Grinning, което много ме радва  Flutter казах му, че имам болки, контракции не се видяха, но въпреки това продължавам поне още седмица с магнерича и но-шпа. На следваща консултация съм на 19.07., ще ме кача на магарето, то същата седмица ще ходя и при доки, който ще ме изражда, така че 2 прегледа /гинекологични/ може и да докарат до нещо  Crazy

Сонита, почивай си повече, макар че май не си от спокойните натури  Hug
Каке, много сте хубави цялото семейство newsm51 като гледам снимките, добре сте си изкарали в нашия край  Grinning

# 31
  • Мнения: 11 607
Да, когато жената роди после и липсва много корема.....Затова  сега се наслаждавайте максимално на момента!

Вече все повече и повече августовките навлизат в 9-я месец.....

За килограмите... Милена е + 6 кг. и половина! За имена са решили - ако е момче - Ангел, ако е момиче - Катя! На нейните родители, 1:1, без изменение! Не и харесва много Ангел, но.....

А към кои колички сте се ориентирали?

Тъй като ще ходим на почивка съм и дала ултиматум - или преди да тръгнем да е родила, или да ни чака като се върнем!Имам ужасното предчувствие,че 9месеца бяхме плътно двете и в добро и в лошо,а точно в най-важният момент .....разделени!

# 32
  • Мнения: 82
Здравейте!
Г-жо Манчева-Стоянова,честито!Много попътен вятър,щастие и безкрайна любов ви желая!Много хубави снимки,но за тортата ще те бием,сега и аз ще я мисля!
Мариета,завиждам ви за почивката,много сладко семейство сте!Да са ти живи и здрави мъжете и много да те гледат и слушат!

# 33
  • Мнения: 3 595
Манчева-Стоянова честито! Да сте много щастливи и да се подкрепяте!
Много хубава сватба! Страхотна рокля - просто ти стои невероятно! За тортата хич не ми се говори - отдавана не ми се е прияждала торта  Whistling

# 34
  • Мнения: 1 380
Да се запиша и аз.
Манчева много любов, семейно щастие и компромиси.Честито.  bouquet
Днес си взех снимките от фотографа на списание "9 месеца" и се почудих това аз ли съм или едно дебело прасенце. Никога не съм се виждала толкова нашишкавяла и безформена, а какви крака и тънка талия имах, дали ще си придибия пак?Имам чувството, че прасците ми са като на на сумо борец. Cry а за двойната брадичка и бузите да не говорим. Сега съм на праскови, ама имам чувството, че не помага. До сега съм + 16 и как лесно ги качвам тези кила, ето така с щракване на пръстите. Ми то до 9-ти месец сигурно ще дигна 20 кг. Ужас. Embarassed

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 13:28 от sladkish4e

# 35
  • Мнения: 222
Милички, знаете ли дали ще има лекции от другата седмица на Списание 9 месеца???
Че аз нали вече ще съм в болнични Simple Smile

# 36
  • Мнения: 941
pivanov ето от тук можеш да се ориентираш за датите и самите лекции
http://www.9m-bg.com/display.php?page=scool

# 37
  • Мнения: 361
Тони, утре милото е почивка,че ще идват свеки и свеко от Сандански.Другата седмица ще ми дойдеш на гости.

Аз си мислех, че само свеки ще дойде и бях много доволна, обичам с нея да си стойм, ама и свекър ми утре ще се донесе, а той само бърбори неще и по-някога много ме дразни, иначе не е лош, ама................дано да се стърпя да не се поздърпаме пак Tired

# 38
  • Мнения: 223
Здравейте, вчера се видяхме с една приятелка - тя качи 30 кг през бремнността. Няма страшно - свали ги. Аз все си мисля, че щом сте били слабички ще си върнете формата.
Аз се замислих вчера, че много често все някои има безсънни нощи заради контракции и сигурно мамите, които са с по-далечен термин и нямат такива проблеми, много се палшат. Не се подготвяйте за раждане още психически. Редно е да си стоят при нас оше малките сладури. Това, че сме в един месец не ни прави с общи проблеми. Просто си казвайте - ей, те много устойчиви били бебнцата!
Аз се чувствам много неподготвена да ставам мама още. Трябват ми поне две-три седмички. Усещам го! Спокойствието, че беб е по-големичък ще ме направи по-смела.
Сонитка, аз и други мами сме с много контракции от доста време и виж - държим се! Не се плаши - аз до ден днешен не чух логично разрешение на въпроса с контракциите. За мен най-тежка беше седмицата, в която сега си ти. И това ще мине - само не се вторачвай в коремчето. Както виждаш си разбрала, кога се налага да потърсиш помощ

# 39
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Въпреки че ми казаха, че беба няма намерение да излиза, вече съм изпрала и изгладила повечето дрехи. Чантата за б-цата е готова.....и сега чакам.

Маме
, да ти кажа честно, хич не ми е липсвал корема. Даже напротив. Виждах части от тялото си, които бях забравила как изглеждат. Flutter Сега е същото. Това да се обърна спокойно в леглото, да се наведа.....мечтая вече за този момент.

# 40
  • Мнения: 222
Клара-мерси много за информацията!

# 41
  • Мнения: 82
И аз си мисля,че няма да ми липсва корема,даже напротив ще ми е по-добре без него!А пък ако мога и килата дето качих да си ги сваля ще е супер!Не знам как е при вас,но на мен тези кила ми идват в повече,аз винаги съм си била пълничка,но тези дето ги добавих ме тормозят много,трудно ми е да вървя да изкачвам стълби,а ние нямаме асансьор,абе тежат си ми и тва е!Дано да ги сваля! Praynig

# 42
  • Мнения: 941
на мен коремчето си ми липсваше ,по точно бебето в него, държах нур в ръце но с носталгия си гледах коремчето, а вътре едно празно, мъчно ми беше че вече няма бебо вътре да си общуваме по наш си начин, за килата свалят се трудно, особено ако се кърми, почувствах се човек чак след 10м кърмене

# 43
  • Мнения: 117
  Тони, за съжаление от фотото оказаха да ми извадят и твоите снимки, не било коректно и шефката се била карала, та с две думи работа не свърших. Обади се като имаш възможност да ти дам талончето и да си ги извадиш и диск казаха, че могат да ти запишат без проблем. Безплатните снимки са не две а една, абе общо взето нищо общо с онова което се обясняваше на място, ама карай да върви, нямам сили да се ядосвам вече, ужасно съм уморена, почивка му е майката, тьй, че чао за сега.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 825
Здравейте Hug.

Манчева,честито!Много любов и щастие!



Сонита, пази се, миличка, че до термина ти има още доста време.
Мариета, много хубави снимчици Peace.Ти изглеждаш много добре smile3521.
Гера, представям си как си се шашнала, като си видяла водата.Добре, че е била фалшива тревогата Grinning.
Килограмите, ами аз като, че ли съм най-малко качила от всички ви, +10 съм Rolling Eyes.
Чантата, още не съм си я приготвила, но аз все се успокоявам, че има време Laughing.
Корема, и аз не мисля, че ще ми липсва, дори напротив ще се радвам като родя, защото сега ми е доста трудно навеждането. Първия път изпитах голямо облекчение като си "влязох" в старите дрехи.
Да ви кажа, аз напоследък доста често започнах да сънувам бебето и най-интересното е, че винаги го сънуввам, че е момченце newsm78. А лекарката на два пъти вече казва, че е девойка. Сега любопитството ми е огромно, дали лекарката ще се окаже права или пък моето предчувствие Joy., но ще трябва да почакам поне месец докато разбера.

Общи условия

Активация на акаунт