Ползвате ли мъжки парфюми?

  • 11 008
  • 149
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 3 674
Не... не съм ползвала,макар че има доста от тях с много  хубави и леки аромати.Харесала съм си един... Wink

# 92
  • Мнения: 1 477
тайничко се пръскам с този на мъжа ми-bulgari-много е хубав

# 93
  • София
  • Мнения: 35 973
Не, никога, дори унисекс - колкото и да ми харесва

# 94
  • Мнения: 263
Мъжки не, унисекс да.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Не, има достатъчно много и по-хубави дамски...

# 96
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Да  Embarassed - когато ми хареса някой си го ползвам тайничко  Embarassed

# 97
  • Мнения: 3 835
Според мен си е хвърляне на пари да се взимат мъжки парфюми - при жените изобщо не е същия аромат какъвто е върху мъж.

# 98
  • Мнения: 4 380
Според мен си е хвърляне на пари да се взимат мъжки парфюми - при жените изобщо не е същия аромат какъвто е върху мъж.


И защо тогава да е хвърляне на пари не схванах? Един мъжки парфюм винаги звучи различно върху жена и това му е хубавото. Както междупрочим и женски върху мъж.
Има страхотни мъжки парфюми които стоят разкошно на жени.

# 99
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Преди няколко години бях влюбена в мъжкия СО2. Едно гадже се пуфеше с него и направо ми омекваха краката като го помиришех. Доста време си купувах същия парфюм - миризмата му е лека и можеше да се използва и от жени.

# 100
  • Мнения: 76
НЕ, има предостатъчно хубави женски парфюми  Crossing Arms

# 101
  • Мнения: 7 723
Не, не ползвам.
Днес се излъгах да си купя новия децодорант на НИВЕА,
който уж бил унисекс.... Crazy
Ми мчирише ми на мъж и тва си е! Crossing Arms

# 102
  • Мнения: 3 835
Според мен си е хвърляне на пари да се взимат мъжки парфюми - при жените изобщо не е същия аромат какъвто е върху мъж.

И защо тогава да е хвърляне на пари не схванах? Един мъжки парфюм винаги звучи различно върху жена и това му е хубавото. Както междупрочим и женски върху мъж.
Има страхотни мъжки парфюми които стоят разкошно на жени.

Досега не ми е допаднал мъжки парфюм, носен от жена - губи се истинският аромат и става едно нищо.

# 103
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Според мен си е хвърляне на пари да се взимат мъжки парфюми - при жените изобщо не е същия аромат какъвто е върху мъж.


И защо тогава да е хвърляне на пари не схванах? Един мъжки парфюм винаги звучи различно върху жена и това му е хубавото. Както междупрочим и женски върху мъж.
Има страхотни мъжки парфюми които стоят разкошно на жени.


ПОДКРЕПЯМ НА 100%  Peace

# 104
  • Мнения: 2 004
Само едно нещо ми е чудно- толкова много момичета от форума казват- много ми харесват аромати на мъжки парфюми,но ползвам само женски, или тайно се пръскам от парфюма на мъжа ми- все едно някой е сложил забрана "ЖЕНИ НЕ ПОЛЗВАЙТЕ МЪЖКИ ПАРФЮМИ' - ТОВА СА САМО ЕТИКЕТИ,ИМА ТОЛКОВА НЕЖНИ МЪЖКИ ПАРФЮМИ И САМО ЗАЩОТ НЯКОЙ Е РЕШИЛ ТОВА ДА Е МЪЖКИ,А НЕ ЖЕНСКИ АРОМАТ И КРАЙ,ОБАЧЕ,АКО ПИШЕ,ЧЕ ТОЗИ АРОМАТ Е ЗА ЖЕНИ ,ЖЕНИТЕ ЩЕ СИ ГО КУПУВАТ МАСОВО;)нЕ ГО РАЗБИРАМ!

Общи условия

Активация на акаунт