Знаете ли какво/КОГО видях 2

  • 53 917
  • 904
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 6 417
Thinking Аз пък днес видях Камен Во.

# 871
  • Мнения: 2 013
видях Н.Канчев и далгогоди6ната му приятелка пред Дарик радио на Дондуков
ма мнооооого грозна таз мома  Sick с едни Х-крака...един нос кл нест Sick
то не 4е тои е убавец #Crazy Joy

ей, че злобно туй женското племе. Ми той си е с нея от много, много години. Сигурно има нещо хубаво в нея.

# 872
  • Мнения: 6 417
Старите ергени не са на почит при мен. Старите моми пък хептен.   smile3506

# 873
  • Мнения: 4 435
А Камен къде го видя?

# 874
  • Мнения: 6 417
В Руския културно-информационен център  Rolling Eyes

# 875
  • Мнения: 332
В Happy в мола видях "булката" на Азис с бебето им. Изглежда доста зле, чак се чудя Азо как си е легнал с нея  Mr. Green

# 876
  • Мнения: 2 759
В Happy в мола видях "булката" на Азис с бебето им.
                    Коя от двете? Гала? Ама сте хейтърки вие с ПенаСим...

# 877
  • Мнения: 6 417
Само да напомня, че всеобщият ви любимец бате Енчу има рожден ден другата седмица. Joy

# 878
  • Мнения: 4 435
Оооооооооооооооооо мисля че нещо трябва да се организира.Това е голямо събитие все пак.

# 879
  • Мнения: 6 417
Мдааа, нещо като форумски пикник. Времето е много подходящо за лов на охлюви и за бране на гъби.  tooth

# 880
  • София
  • Мнения: 15 254
Пред сградана на БНТ-Владо Береану (много нисичък един такъв..... дали има 1,60 не знам Rolling Eyes) и Асен Григоров (той пък ми се видя по-висок, отколкото изглежда на екрана-нали е един такъв гърчав; и има много странна походка Confused).

# 881
  • Мнения: 207
Вчера в технополис видях Нона Йотова с Богомил Бонев,там видях и Надя от предаването Елит.Също видях и Панайот Панайотов на Черни връх.

# 882
                    Коя от двете? Гала? Ама сте хейтърки вие с ПенаСим...

Смятам, че вече е време да разбера и аз какво значи "хейтърка"... за ССФ разбрах, ама за това - нц...  Thinking

# 883
  • Мнения: 5 713
Е как да не се сещаш...от инглиша идва всичко.  Simple Smile

# 884
  • Мнения: 114
Брат ми видя преди около 2-3 седмици Димитър Пенев(2 пъти),Димитър Бербатов,Мартин Петров,Стилиян Петров и другите ни национали по футбол на мача България -  Люксембург,и отделно случайно на улицата Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт