Отношението към красивите и поддържани жени

  • 29 083
  • 514
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 631
може ли все пак Пролет да публикува своя снимка за да видим на какво се завижда и злослови

# 481
  • Мнения: 1 885
Абе който има пари да обикаля козметици, диетолози, маникюристи, фитнес инструктури и т.н изглежда поддържан. Останалите само подръжаваме. И ако сега се нахвърлите, че можело и без пари, може и да се сългася ей така като за изключението, но в общия случай поддържана е тая жена, която посещава гореспоменатите специалисти. Редовно при това!

# 482
  • Мнения: 5 877
Вие сте луди бе, хора.
Нейсе.

# 483
  • Мнения: 19 307
Според мен няма грозни жени има такива, които искат да бъдат хубави и такива, които неискат...Всяка жена има своя максимум и минимум....и от  нея самата зависи кое 6те избере...
Дали ние си мислим 4е самите ние сме красиви и поддържани не е от зна4ение важното е как го отразяват околните.....за6тото  можем "много да се поддържаме" но     да няма резултат...
newsm10

# 484
  • Мнения: 290
Ти сигурна ли си,че те гледат със завист, защото си красива?
По принцип днешните хора си гледат по-злобничко!
А ти как ги гледаш? Защото ако ги гледаш с насмешка и съжаление,защото са неподдържани много ясно,че няма да те гледат приветливо.
Явно и ти оглеждаш другите майки щом ти прави впечатление погледа на всяка.

# 485
  • София
  • Мнения: 4 753
Още ли се коментира тази тема  ooooh!

# 486
  • Мнения: 290
Лилита,  Аз съм неподдържана от мързел, а и парите приоритетно отиват по други пера от бюджета. Ако имах много пари, само мързелът щеше да е оправдание. Joy

Ако имаш парите ,  мързела по-малко ще ти тежи и пречи.

Сега когато съм с кола защо не ми пречи да отида на другия край на града на добра козметичка, на срещуположния край при фризьорката ми и т.н. Досега без кола все не намирах време да отида и отлагах.
А като има човек пари може да си позволи да ходи на такива места,  за съжаление колкото и и опити да правя да се поддържам вкъщи, е не става. Не мога след работа да започна да се клепам, мажа, епилирам.Откъде това време??
Като няма пари, ходя на фризьор значително по-рядко(мога ли да давам по 15 лв на добър фризьор да ми вземе връхчетата),  боядисвам се по-рядко, все си казвам хайде още един месец ще ми издържи косата. За маникюр да не говорим.Викам си защо да давам толкова пари като мога сама да си го направя добре. Да си направя сама , ами кога - докато бъркам супата, докато простирам?
Аз като разполагам с повечко пари, повече внимание си отделям за външността.
А без кола, как да ходя всеки ден на работа с токчета?! недай се боже пола и фин чорапогощник.
Парите имат значение за поддържката, била съм без пари, била съм и с повече пари и съм усетила разликата.

# 487
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
не съм чела цялата тема, но направихте ли определение за КРАСИВА И ПОДДЪРЖАНА ЖЕНА ? според което да казвате да/не съм? Simple Smile.

Предложение:
тяло: стегната фигура; кг. в нормата; обезкосмяване в задължителните зони; хигиена;
лице: поддържана кожа /третирана редовно с подходящата за съответния тип кожа козметика; вкъщи или в студио/; грим /дори минимален, спирала поне, да кажем/ за всяко излизане навън; оформени вежди;
коса: винаги сресана и добре изглеждаща коса, без цъфтящи краища; редовно боядисване, ако се прилага такова.
маникюр: лак; оформен;
облекло: съобразено с повода и телосложението на дамата  Grinning; изгладено и чисто;


айде добавяйте изисквания и отговаряте ли на изброеното или не?

 Hug


За мен това не са критерии. Т.е. може да са критерии за поддържана жена, но и аз като Василиса и други се потрисам от този термин.

За мен добре изглеждаща жена включва чистота, самочувствие в погледа, някакъв що-годе свестен спортен тонус (т.е. предпочитам 70-80 кила и стегнато тяло, вместо 45 килограмово неспортувало такова).

Хидратирана кожа и използване на слънцепредпазен фактор. Грим изобщо не е задължителен. Изприщвам се от прекалено оскубани вежди.

Коса в чист, възможно най-близък до естествения вид.

Маникюр - не.

Облекло - чисто (аз в гладене не вярвам).

За обезкосмяването съм се изказвала и друг път, но все пак - въпрос на личен избор.

Моите критерии не изискват толкова време и пари. Смятам, че са реални.

# 488
  • Мнения: 5 877
Хигиена, вкус и мярка.

# 489
  • Мнения: 312
Аз пък , като ходя по улиците все красиви жени виждам, дали са подържат изкуствено или не, не съм питала всяка, но общо взето накъдето погледна все красота.

# 490
  • Мнения: 2 575
Бубка - защо така категорично МАНИКЮР-НЕ???
Какво имаш предвид под маникюр все пак? newsm78
Красиви и поддържани ръце, с добре оформени и защо ли пък не лакирани нокти, са ПРЕКРАСНО доказателство за самоуважение и грижа за себе си.

# 491
  • Мнения: 739
не съм чела цялата тема, но направихте ли определение за КРАСИВА И ПОДДЪРЖАНА ЖЕНА ? според което да казвате да/не съм? Simple Smile.

Предложение:
тяло: стегната фигура; кг. в нормата; обезкосмяване в задължителните зони; хигиена;
лице: поддържана кожа /третирана редовно с подходящата за съответния тип кожа козметика; вкъщи или в студио/; грим /дори минимален, спирала поне, да кажем/ за всяко излизане навън; оформени вежди;
коса: винаги сресана и добре изглеждаща коса, без цъфтящи краища; редовно боядисване, ако се прилага такова.
маникюр: лак; оформен;
облекло: съобразено с повода и телосложението на дамата  Grinning; изгладено и чисто;


айде добавяйте изисквания и отговаряте ли на изброеното или не?

 Hug


За мен това не са критерии. Т.е. може да са критерии за поддържана жена, но и аз като Василиса и други се потрисам от този термин.

За мен добре изглеждаща жена включва чистота, самочувствие в погледа, някакъв що-годе свестен спортен тонус (т.е. предпочитам 70-80 кила и стегнато тяло, вместо 45 килограмово неспортувало такова).

Хидратирана кожа и използване на слънцепредпазен фактор. Грим изобщо не е задължителен. Изприщвам се от прекалено оскубани вежди.

Коса в чист, възможно най-близък до естествения вид.

Маникюр - не.

Облекло - чисто (аз в гладене не вярвам).

За обезкосмяването съм се изказвала и друг път, но все пак - въпрос на личен избор.

Моите критерии не изискват толкова време и пари. Смятам, че са реални.





да, ако работиш на кран  Mr. Green  Joy

# 492
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Извинете ме,но в думата поддържана да се включва и хигиената нещо не ми се връзва. newsm78 newsm78 newsm78. Всяка жена или мъж трябва да имат някаква лична хигиена. Познавам доста жени с отлична хигиена, но не са поддържани.

# 493
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Още ли се коментира тази тема  ooooh!
И аз това се чудя!  Shocked

# 494
  • Мнения: 3 674
Чудно как всяка пишеща в темата приема себе си по презумпция за красива и поддържана жена Rolling Eyes Как пък някоя не каза: "Аз не съм красива и/или поддържана, но мисля еди-какво си". При такова свръхсамочувствие сигурно всеки поглед върху вас ви се струва породен от завист.
Ето признавам си ... с ръка на сърце че аз не съм красива... Mr. Green Не ща да ми завиждат и злобеят....не е лесно да си красива май... Joy

Общи условия

Активация на акаунт