Чувствате ли се красиви ?

  • 3 575
  • 99
  •   1
Отговори
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Във форума красива мама искам да ви попитам .
А вие чувствате ли се красиви и приятни или привлекателни ? Flutter
Да видим сега какво мнение има българката за себе си.

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 14:04 от Чародейка

# 1
  • Мнения: 811
Ами да  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 528
понякога

# 3
  • Мнения: 8 505
Винаги,с много малки изключения (когато по някаква причина настроението ми е тотално смачкано).
И искам да добавя нещо-не е необходимо да си красавица/красавец,за да се чувстваш красив.

# 4
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Да понякога наистина настроението се отразява и на външния ни вид.
Но като цяло  разбира се че се чувствам красива,то аз ако не се харесвам ,какво остава за останалите Flutter Wink

# 5
  • Мнения: 1 299
Отговорих с не - не се чувствам красива. Но и не смятам че съм грозна... Просто едно обикновено, вечно усмихнато момиче, което се чувства добре в кожата си  Peace

# 6
  • Мнения: 19 322
понякога,според настроението ми.

# 7
  • Мнения: 2 229
Понякога, но по-често да. Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 1 176
Красотата е много относително нещо ... Обичам да се чувствам добре в кожата си и се старая да изглеждам добре.
Като цяло съм доволна от това, което съм.

# 9
  • Мнения: 3 830
Понякога се чувствам красива, но има и случай, когато не се чувствам красива. Е, в повечето пъти е първото  Party

# 10
  • Мнения: 1 149
Зависи от настроението ми.Но една жена когато е обичана -винаги се чувсва красива.

# 11
  • Мнения: 22 456
Да, чувствам се красива макар и да не съм топмодел. )
Е, понякога естествено се намирам и за ужасно грозна. )

# 12
  • Мнения: 7 723
По някога.... Flutter Flutter Flutter
 

# 13
  • Мнения: 6 155
Ако да си се харесвам такава, каквато съм означава да се чувствам красива - да, чувствам се.

# 14
  • Мнения: 7 723
Ако да си се харесвам такава, каквато съм означава да се чувствам красива - да, чувствам се.
Вероятно точно тва значи,
ама аз държа да отбележа, че в дните,
преди да ми дойде и първите два- три
дни после не мога да се трая.... Sick
Чувствам се ужасно.... Crazy Crazy Crazy

# 15
  • Мнения: 2 427
Разбира се!Чувствам се красива,обичам се,не бих променила нищо от себе си,чувствам се достатъчно сигурна в това което съм. bowuu

# 16
  • Мнения: 6 622
В по-голяма част от времето -да чуствам се красива / ама не ослепителна  де , нормално красива/

# 17
  • Мнения: 1 234
На моменти съм-имам прериоди в месеца,в които като се видя се чудя как може да има такова отвратително същество като мен #Crazy
През останалото време (което май е повече) направо не мога да си се нагледам Flutter (дано не звучи прекалено самовлюбено Embarassed)
Ей такава съм-на двете крайнсти..... Whistling

# 18
  • Мнения: 7 723
Пу- пу- да не ни е уроки!!! Flutter Flutter Flutter
Да ни посерат кокошките, дано!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Гласувах : понякога!Хубаво би било винаги да се чувстваме красиви, обаче не се получава. Винаги има независещи от нас фактори , които прецакват нападението. PeaceИначе не вярвам да има жена , която винаги да се чувства красива . Просто това е невъзможно! Hug

# 20
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
...и скромна!  Joy

# 21
  • Мнения: 1 098
Аз се харесвам, но не се възприемам като красива

# 22
# 23
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Отговорих с не,защото има неща които аз лично не харесвам във външния си вид. Laughing

# 24
  • Мнения: 778
Понякога ...
Има моменти, в които като се погледна в огледалото, или в очите на любимия мъж - се чувствам страхотно.
Има и моменти, в които се чувствам смачкана и нямам никакво самочувствие.

# 25
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Доколкото виждам ,засега се показва ,че Българките не сме с чак такова голямо самочувствие ,но предполагам това е само засега Flutter

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 20:20 от Чародейка

# 26
  • Мнения: 3 315
понякога

# 27
# 28
  • Мнения: 6 167
едни гени и поддръжка не правят жената красива.
аз мисля, че жената е красива, когато излъчва красота.
поведение, усмивка, одухотвореност, съдържание. 
аз не се чувствам винаги красива, това е невъзможно, дори и топмоделите не се чувстват нон стоп красиви.
никога не съм се чувствала грозна и  успявам да балансирам почти винаги така, че да мога спокойно да изляза на улицата.

# 29
  • Мнения: 544
Да, чувствам се красива, разбира се понякога-много рядко не се харесвам, но това са моментни състояния Grinning

# 30
  • Мнения: 5 317
общо взето да.

# 31
  • Мнения: 27 524
Понякога. Преди по-често, сега по-рядко  Confused

# 32
  • Мнения: 2 897
Винаги,с много малки изключения (когато по някаква причина настроението ми е тотално смачкано).
И искам да добавя нещо-не е необходимо да си красавица/красавец,за да се чувстваш красив.

Много ми хареса  bouquet
Това е и моят отговор Peace

# 33
  • Мнения: 1 384
Понякога  newsm03

# 34
  • Мнения: 2 427
Е да де,много казват харесвам се но не съм красавица.Ми то и аз не съм като онези хубавици които чакат камикадзетата в рая,но темата нали е за това дали се чувстваме Mr. Green!

# 35
  • Мнения: 6 167
Е да де,много казват харесвам се но не съм красавица.Ми то и аз не съм като онези хубавици които чакат камикадзетата в рая,но темата нали е за това дали се чувстваме Mr. Green!

айде айде, тебе те виждаме на снимката  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 3 537
Понякога и според зависи от настроението ми.

# 37
  • Мнения: 952
мммм...да Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 5 606
Откакто съм родила имам доста килограми в повече, затова в момента не се чувствам красива, но преди това определено се харесвах.

# 39
# 40
  • Мнения: 917
Красива вътрешно  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 720
елате на разходка в Англия и ще се чувствате нон стоп красиви,нещо като мис свят Mr. Green
/няма майтап...българките са красиви Peace/

# 42
  • Мнения: 2 427
Ленка,тази снимка е любимата на Фло,затова съм я изтипосала.Да не мислиш за друго!Много ми стана мило че я обича,дажеси я носи в портфейла.И това му ххрумване е съвсем отскоро,преди не е бил жертва на подобни лирични изпълнения.Явно го гони следродилната МУ депресия и го е пернало на умиление.
За това е там,де,не за да претендирам за красота и внимане Mr. Green.Все пак сме само жени(почти)тук,а все още не съм сменила резбата Blush

# 43
  • Мнения: 212
Във форума красива мама искам да ви попитам .
А вие чувствате ли се красиви и приятни или привлекателни ? Flutter
Всъщност реално погледнато няма никакво значение как се чувства сама себе си една жена. Тя може да се чувства че е най-красивата на света, но когато всеки втори срещнат и повтаря че е грозна тогава какво става.... Искам да кажа че красотата е субективно понятие, тя не зависи от това какво чувстваме ние а как ни възприемат околните. Околните хора със своето мнение дават оценка дали сте красиви или не. И вие трябва да се съобразявате с тази оценка тъй като само тя е вярната. Ако хората ви смятат за грозна а вие ходите с гордо вдигната глава и разправяте наляво и надясно колко сте красива защото вие така си мислите то ще предизвикате единствено съжаление че нямате точна представа за себе си. С две думи - титлата "красива" или не се дава от общественото мнение и няма значение какво си мислите вие за себе си.

# 44
  • Мнения: 836
Понякога-да, понякога-не. Зависи от настроението.

# 45
  • Мнения: 5 622
елате на разходка в Англия и ще се чувствате нон стоп красиви,нещо като мис свят Mr. Green
/няма майтап...българките са красиви Peace/

Има нещо вярно  Joy

# 46
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Понякога Wink....

# 47
# 48
  • Мнения: 10 758
Понякога.

# 49
  • Мнения: 1 426
Ами да... Не чак винаги, но по-често от понякога.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 294
Понякога  smile3503

# 51
  • Мнения: 1 668
понякога Peace

# 52
  • Мнения: 4 473
Понякога.

# 53
  • Мнения: 526
Всъщност реално погледнато няма никакво значение как се чувства сама себе си една жена. Тя може да се чувства че е най-красивата на света, но когато всеки втори срещнат и повтаря че е грозна тогава какво става.... Искам да кажа че красотата е субективно понятие, тя не зависи от това какво чувстваме ние а как ни възприемат околните. Околните хора със своето мнение дават оценка дали сте красиви или не. И вие трябва да се съобразявате с тази оценка тъй като само тя е вярната. Ако хората ви смятат за грозна а вие ходите с гордо вдигната глава и разправяте наляво и надясно колко сте красива защото вие така си мислите то ще предизвикате единствено съжаление че нямате точна представа за себе си. С две думи - титлата "красива" или не се дава от общественото мнение и няма значение какво си мислите вие за себе си.
Да ти напомня само,че и преценката на обществото е нещо много субективно,така че обобщаваш в много грешна насока.Хората имат различни представи за това какво е красиво според тях.Един цицоман например никога няма да ме хареса,защото бюста ми е малък,но това прави ли ме по-малко привлекателна за всички останали,за които това не е от значение?Или ако ти харесваш визуално един тип жени,какво правят всички останали-вървят по улицата с наведена глава,понеже ти не ги определяш като привлекателни?Помисли малко...
По темата-чувствам се истински красива за хората,които ме обичат Hug

# 54
  • Мнения: 3 647
отговорих с понякога, защото
за мен красотата е странна за дефиниране
 всеки има различен поглед над нея
 Peace

# 55
  • Мнения: 7 201
Най-масовият отговор-понякога! Simple Smile

# 56
  • Мнения: 302
Ееее,че иска ли питане!Все Убавици сме се сбрали тука! Wink Sunglasses

# 57
  • Мнения: 5 362
Разбира се Peace
То аз ако не се чувствам,как ще ме почувстват другите...?!

# 58
  • София
  • Мнения: 4 766
В повечето време, да. Но в дни, когато настроението ми е смачкано, имам усещането, че не съм чак такава хубавица  Crazy Просто, когато си нещастен и излъчването се променя, а то носи голяма част от 'красотата'  Hug

# 59
  • Мнения: 36 004
да, почти винаги!
може да се поошлайфа още тук-там, но и така не е зле  Mr. Green

# 60
  • Мнения: 1 282
Да, да, ама си имам моменти, в които се мразя.

# 61
  • Мнения: 6 164
По принцип да, с някои изключения, когато не мога да се трая.

# 62
  • Мнения: 3 782
Красотата е много относително нещо ... Обичам да се чувствам добре в кожата си и се старая да изглеждам добре.
Като цяло съм доволна от това, което съм.
Peace Като мога да допълня,че според мен няма грозни хора. Всеки носи своята красота.

# 63
  • Мнения: 256
Понякога - да, понякога - не.В повечето случаи да, но има моменти в които немога да се понасям.

# 64
  • Мнения: 1 919
Понякога - да, понякога - не.В повечето случаи да, но има моменти в които немога да се понасям.

# 65
  • Мнения: 2 427
Де да знам...много хора са недоволни от това което им е дала майката природа,Бог или както искате го наречете,според зависи в кое вярвате.Аз обаче не мога да престана да се чувствам превилигирована във всяко едно отношение:Имам два крака,две ръце,виждам,имам що годе добра кожа,здрави зъби,коса,не съм с наднормено тегло,не съм кривогледа,нямам огромен нос,не съм плешива,беззъба и пр и пр. дефекти с които други хора са принудени да живеят ежедневно и все пак да се понасят.Както казва Мик Джагър Бог ми дава всичко което поискам.Не мога да не съм благодарна за всичко което притежавам

# 66
  • Мнения: 5 647
Не мога да определя. По-скоро съм лъчезарна и много усмихната, което винаги се е харесвало на хората, с които контактувам. Гледам да се поддържам и да се харесвам такава каквато съм.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
По принцип да,но си имам и критични дни.

# 68
  • Мнения: 5 140
Понякога. Whistling

# 69
  • София
  • Мнения: 4 423
По- скоро не, преди години се чувствах красива, сега не Thinking

# 70
  • Мнения: 2 759
                     Напоследък се чувствам много желана. Това същото ли е? Всички сипят комплименти, заглеждат ме - дори съвсем открито, непознати ми свиркат и говорят някакви неща докато се разминаваме и т.н.т... Не е чак толкова приятно, де... А дори ходя ужасно облечена в момента - доизносвам, така да се каже.

# 71
  • Мнения: 401
По принцип да,но си имам и критични дни.

И аз така-и много ги мразя тези критични дни-през тях се чувствам освен не красива ,но и много некомфортно  Confused

# 72
  • София
  • Мнения: 1 733
По принцип се чувствам по-скоро интересна.
Иначе най-привлекателните хора имат чистоплътност, усмивка и обаяние - а аз рядко съм усмихната.

Тези дни се чувствам просто смотана мома със счупен крак и жълта пижама Sad

# 73
  • Мнения: 2 492
Ооо , как съм пропуснала тема в , която да обява колко съм красива ... цък , готово .
Който не ми вярва , да пита P-r-o-l-e-t , ние с нея сме приятелки и ни зяпат по градинките разни завистливи кучки .  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 7 723
Ааааа, който не вярва- да пита! Аз вярвам!!! Whistling Whistling Whistling

# 75
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
 вярваме ти ,вярваме при това на 100% Peace

# 76
  • Мнения: 126
Ами на въпроса ще отговоря-ДА!!!!И ТО МНОГО! Hug(какво да направя...ген
Само да запитам авторката на темата,защо е решила точно такава формулировка на темата си? Thinking

# 77
  • Мнения: 809
Да, чувствам се красива. А и по погледите на околните, вяврвам, че е така.
Разбира се, имаше период, в който не можех да се понасям. Чак се дразнех на себе си. Дори се отразяваше на интимното общуване, чак толкова се мразех, че не можех да повярвам, че някой (законният   Sunglasses))ме желае.
Слава, Богу този период отмина и не мисля да го допускам повече! Naughty

# 78
  • Мнения: 148
 bash bash само някой да каже, че не съм ха-ха!!!!!!!!!!1

# 79
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ами на въпроса ще отговоря-ДА!!!!И ТО МНОГО! Hug(какво да направя...ген
Само да запитам авторката на темата,защо е решила точно такава формулировка на темата си? Thinking

Каквото ми роди главата  newsm78това написах Peace

# 80
  • Виена
  • Мнения: 725
Ако да си се харесвам такава, каквато съм означава да се чувствам красива - да, чувствам се.
Вероятно точно тва значи,
ама аз държа да отбележа, че в дните,
преди да ми дойде и първите два- три
дни после не мога да се трая.... Sick
Чувствам се ужасно.... Crazy Crazy Crazy
  И аз съм така в момента.Тъкмо ми доиде и не мога да се понасям  Sick.А в останалото време "да"старая се да се чувствам такава.

# 81
  • София
  • Мнения: 7 097
Чувствам се, да  Grinning
А и погледите на околните ме карат да вярвам, че е така... Mr. Green
Пък и скромна, бе...

# 82
  • Мнения: 2 910
Чувствам се красива, но има и моменти, когато това не е така. В повечето случаи зависи от настроението ми.

# 83
  • Сливен
  • Мнения: 197
КОлкото и самохвално да звучи смятам че съм красива.Поне съпруга ми смята така. Grinning

# 84
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Понякога се чувствам красива, но по принцип реалната ми преценка е, че съм по-скоро чаровна Wink

# 85
  • Мнения: 144
Зависи от настроението ми.Но една жена когато е обичана -винаги се чувсва красива.
Hug

# 86
  • Мнения: 6 958
Случва се чатла патла  Peace

# 87
  • Мнения: 1 092
Да , чувствам се красива Laughing

# 88
  • София
  • Мнения: 3 432
Да, чувствам се привлекателна.

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Винаги ,когато съм щастлива,съм се чувствала  красива.

# 90
# 91
  • Мнения: 2 677
Не се чувствам красива, но се чувствам добре в кожата си. Това е по-важното.

# 92
  • Мнения: 2 149
естествено Peace

# 93
  • Мнения: 2 152
Е как,мнооого ясно.Та аз съм самата красота Mr. Green 

# 94
  • Мнения: 2 673
понякога

# 95
  • София
  • Мнения: 1 654
По-често се чувствам красива, но има едни дни от месеца в които не мога да се понасям SickМисля че това да се харесваме сами себе си много зависи от мъжът в живота ни...

# 96
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Понякога се чувствам красива, но по принцип реалната ми преценка е, че съм по-скоро чаровна Wink
Същото важи и за мен Wink

# 97
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Зависи от настроението! Понякога се чувствам много добре в кожата си и нямам никакви забележки и критики към себе си,но има моменти в които не мога да се понасям!

# 98
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Зависи. Понякога да , понякога не. Party

# 99
  • Мнения: 3 622
Зависи от настроението! Понякога се чувствам много добре в кожата си и нямам никакви забележки и критики към себе си,но има моменти в които не мога да се понасям!

Май и при мене е така  Wink

Общи условия

Активация на акаунт