ПЛЕВЕНСКА юлска, все така гореща

  • 15 670
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 710
Тесс,ми ако ти липсват деца,аз ще ти предложа моите Mr. Green!
Наталия,аз се порових малко и това,което разбрах е:
 В моторните превозни средства от категории M1, N1, N2 и N3, които не са
оборудвани със системи за обезопасяване, не се допуска превозването на
децапод тригодишна възраст, а
децата на възраст три и повече години и с ръст под 150 сантиметра заемат
седалка, която не е предна.
Което според мен значи,че децата над три години имат нужда от задължитетелен стол само ако са на предната седалка.Но май е задължително да са с колан отзад.
Валенце   bouquet
Мерси за разяснението.
Атракция всичко ще е наред.На майка ми мъжът преди повече от 10 години получи инфаркт,остави пиенето и цигарите отраз и до ден днешен  е много здрав.

# 31
  • Мнения: 5 026
Мерси, момичета, надявам се да се оправи  . Много,ама много голямо благодаря на Валенцето и Пламси, които ми предложиха да гледат Божидар   bouquet Аз ще прескоча срещата, но ако всичко е Ок и Анатоли иска да се разведри, ще дойдем.

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 239
И аз ще дойда на срещата. Днес беше последният ден на Люси в яслата. Малко мъчно ми е. Расте детето. Спомням си първия ден като го заведохме, а сега вече ще ходи на градина. Такъв е живота. Confused

# 33
  • Мнения: 5 026
Малиии,ако знаете какво ми се случи-окъпах Бужи и го обличах и опааа- прилеп в спалнята ни   #Crazy Побърках се  Shocked И сега ме е страх да вляза, ще приспивам дребен в хола, докато се върне Анатоли да прокуди крилатия наглец  Sick

# 34
  • Мнения: 2 556
Атракция, аз веднъж излязох много късно през нощта на терасата и какво мислиш видях:  Shocked Цяло ято весели прилепи си кръжаха около блока. Явно са превзели Сторгозия. Вкъщи още не съм намирала, но ако се случи, целия блок ще разбере  #Crazy

# 35
  • Мнения: 1 951
Преди години като живеехме с наште в блок най-редовно влизаха прилепи през отворените прозорци  Sick Много гадно. Котката ни се мяташе като обезумяла да докопа прилепа, а той в паниката си не може да намери отново прозореца да излезе, а се бие в стените.Брррр..... Като си спомня колко често се случваше  Crazy
Оффф, аз пък нали си тръгнах , че Митко се наака и голям рев в колата, че му е гадно на дупето.Като го съблякох в банята - дупето му огнено червено и той толкова много рева и само се държи за памперса и рееееев - до преди малко и заспа от умора  Cry Аз съм за бой  Embarassed

# 36
  • Мнения: 5 026
То аз взех та го урочасах,че си кюта кротичко отзад  Mr. Green

# 37
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
До днес следобяд нямах нет и пропуснах срещата. На следващата идвам. Кога ще си направим среща отново

# 38
  • София
  • Мнения: 9 857
До днес следобяд нямах нет и пропуснах срещата. На следващата идвам. Кога ще си направим среща отново
Ами ако искате още другата седмица! PartyМоже и без деца. Mr. Green
На мен нещо не ми е добре.Толкова ми е отпаднало.Дано не се разболявам нещо.Направо съм скапана.
Атракция,как е свекър ти?

# 39
  • Мнения: 5 278
Момичета,подкрепете и тази идея. Явно,че сами не можем да направим кой знае колко,може би така...
http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1285&s=5
Не бих казала,че съм голяма оптимистка,но все пак е нещо.

# 40
  • Мнения: 5 278
Забравих да помоля тези ,които повече разбират да сложат този адрес в подписите си или където трябва,за да могат повече хора да дадат своя глас. Ако някой ми обясни и на мен и аз ще го направя.
Никой не разказа как е минала срещата?

# 41
  • Мнения: 5 026
Честит рожден ден, Галке! Бъди много здрава, обичана, щастлива, усмихната, късметлийка....

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 239
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ГАЛЯ!ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, ОБИЧАНА И ЩАСТЛИВА   bouquet
Ние изчезваме в Горна Оряховица. Да не изпишете темата за три дена докато се върна,че няма изчитане после. Laughing

# 43
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Добро утро!

Честит рожден ден на Галя!
Присъединявам се към всички пожеляния към рожденичката

# 44
  • Мнения: 5 026
Ние изчезваме в Горна Оряховица.
И умната   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт