"захлупих" приятеля си

  • 4 696
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 327
..............

Ами кажи му че неискаш да се държи така, а както преди, да се бъзика и да е по-контактен.

о, непостоянство, твойто име е жена  Joy
Да не ме разберете погрешно като казвам, че си търся проблеми, в интерес на истината те ме преследват, аз съм повече конфликтна личност, не минава ден без да вдигна скандал някъде, я в магазина, я в службата.
.........................

 #Crazy

# 16
  • Варна
  • Мнения: 102
Това, че се държи така в твое присъствие, не означава, че не си е същият, когато те няма.
Също така, в момента е поел въздух, за да ти угоди, но и това ще мине след време и ще си е същия.
А това, че вдигаш скандали, не е нещо, с което да се хвалиш.  Sick
  Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Първо трябва да промениш държанието си към него.

# 18
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
странно, но мисля,4е има мъже ,които в един момент изклю4ват мъжката защита на егото си и се оставят на женското те4ение за да му е мирна главата и  спокойно в къщи!добре те познава и затова стиска или се е променил наистина!не харесвам захлюпени особено за 4увството за хумор! на това много държа и да е естествен!моят си воюва за да си е той!хи4 не се дава лесно ,ако го ограни4а се сърди и става неприятно!ама гледам себе си, ако ми каже недей да правиш това,май ще тръгна и аз с рогите! Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 425
Ей това женската глупост е голяма работа.

# 20
  • Мнения: X
Ей това женската глупост е голяма работа.

Към това сложи агресия и грозно скандалджийство и картинката е пълна. #Crazy

# 21
  • Мнения: 21
 За мен в този случай важи една поговорка "даби мирно стояло не би чудо видяло", ама на ти си се дразнела от това негово поведение успяла си да го пречупиш сега пак се дразниш. Първо раши какъв човек искаш до себе си бъди наясно със самата себе си и чак тогава започни да манипулираш и видоизменяш хората.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Съветвам приятеля ти да те зареже. Стига са го мачкали. Светът е пълен с жени, които носят на бъзик. Ама-ха.

# 23
  • Мнения: 2 657
Това, че се държи така в твое присъствие, не означава, че не си е същият, когато те няма.
Също така, в момента е поел въздух, за да ти угоди, но и това ще мине след време и ще си е същия.
А това, че вдигаш скандали, не е нещо, с което да се хвалиш.  Sick

напълно подкрепам написаното Laughing

# 24
  • Мнения: 3 880
deizitta, теб хем те боли, хем те сърби.
Обичай приятеля си такъв, какъвто е и спри да го "моделираш" по твой вкус.

Навремето познавахме едно такова момче, страхотен беше- майтапчия, веселяга... намери една наборсучена, която само като усетеше, че му става весело го настъпваше под масата и започваше с физиономиите "да си ходели". После загубихме връзка, но дано да е намерил щастието си....

# 25
  • Мнения: 17 407
Да не си зодия рак? Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 270
Това, че се държи така в твое присъствие, не означава, че не си е същият, когато те няма.
Също така, в момента е поел въздух, за да ти угоди, но и това ще мине след време и ще си е същия.
А това, че вдигаш скандали, не е нещо, с което да се хвалиш.  Sick

напълно подкрепам написаното Laughing

 Peace

# 27
  • Мнения: 2 556
Мисля, че човека много те обича явно. Такъв тормоз иначе как се издържа...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 790

Що, какво и е на зодията?

# 29
  • Мнения: 17 407
А, нищо. Познавам доста жени рак и имам наблюдения върху поведението им.Това не ми пречи да харесвам зодията, то не може и да се обобщава, де. Спирам, че навлизаме в друга тема Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт