Консумирате ли хляб?

  • 3 767
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 640
И аз рядко ям хляб и когато ям, обикновено е "Бонус".

Ето няколко материала по темата за хляба и здравословното и диетичното хранене:

http://skandalno.com/zvezdni_dieti/dieti_ot_razlichni_kaishta_na … hko_za_hlqba.html

http://www.howtoeat.info/tema.asp?razdel=4&temaN=19

http://health.actualno.com/news_76281.html

# 31
  • Мнения: 4 770
 

      Благодаря ви за отговорите!    bouquet
 
      А какво количество смятате, че е нормално да се яде?   Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 236
по 1 бял ръчен на ден е добре,мисля. Flutter

# 33
  • Мнения: 6 155
по 1 бял ръчен на ден е добре,мисля. Flutter
Шегуваш се, нали?  Rolling Eyes

Ям от време на време. Максимум по 2 филии за ден.

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Не ям хляб Peace

# 35
  • Мнения: 236
шегувам се.просто въпроса на авторката ми стана смешен'' А какво количество смятате, че е нормално да се яде?'' Joyза туй така писах.иначе колкото по малко по добре.

# 36
  • Мнения: 7 723
Почти не- само си топя в салатата  Whistling

# 37
  • Мнения: 4 770
шегувам се.просто въпроса на авторката ми стана смешен'' А какво количество смятате, че е нормално да се яде?'' Joyза туй така писах.иначе колкото по малко по добре.
  И кое му е смешното на въпроса? За някои е нормално да ядат по един хляб, за други - 2 филии в годината. Страхотен хумор имаш, няма що...  hahaha

# 38
  • Мнения: 4 451
Да. Tired Гласувах с 2-ра опция, защото всеки ден си казвам, че от утре вече го спирам. Нооо, не успявам. Embarassed Иначе у дома консумираме само ръжен хляб, но до колко може да му се вярва, че наистина е такъв... newsm78

# 39
  • Мнения: 236
шегувам се.просто въпроса на авторката ми стана смешен'' А какво количество смятате, че е нормално да се яде?'' Joyза туй така писах.иначе колкото по малко по добре.
  И кое му е смешното на въпроса? За някои е нормално да ядат по един хляб, за други - 2 филии в годината. Страхотен хумор имаш, няма що...  hahaha
ти как мислиш какво кол.трябва да се яде?може би някаква формула да ти дадем да си изчисляваш,нормата за деня. newsm78това зависи от 100 000 фактора,колко хляб да ядеш:примерно-физическа активност,начин на живот/заседнал или не/,активно ли спортуваш или седиш само пред ТВ-то,и един куп други неща. #Crazyа и хляба бил ли полезен?ами зависи за кой хляб питаш/Бонус,Ръчен и.т.н.../

# 40
  • Мнения: 4 770
 
   Не съм искала формули от никого.  Joy  Интересувам се вие как преценявате за себе си. И знам, че някои видове са по-полезни... Защо смяташ че искам друг да ми каже колко да ям аз?  Shocked  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 1 424
Хляб ям много рядко, отвикнах да го ям покрай диетите  Peace
Но разните пици,дюнери,кифлички,бисквитки,понички и така нататък много обичам,но избягвам заради килцата   Stop 

# 42
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ако някой каже,че хляба е полезен веднага да каже,че и баниците и кифлите и мекиците и .....да не изреждам, също са полезни
Нали се правят все от брашно, сега да не почнем да разискваме полезните видове брашно Laughing, от които се правят полезни хлябове, полезни баници,полезни мекици и полезни кифли или полезни бухти

Вреден ли бил хляба-за някой 100килограмов човек сигурно е вреден, ако се опитва да слабее, но за хора под нормалното и нормално тегло сигурно го приемат като нещо нормално, а не като нещо супер важно и полезно в дневното меню
Все пак говорим за хляб-т.е. брашно, а не за витамини

# 43
  • Мнения: 80
От доста време не ям хляб.Свикнала съм си и ми е супер Simple Smile

# 44
  • Мнения: 3 453
Абсолютно е права Тони Peace

А сег ада кажа за себе си, не ми е нужен и не съм го хапвала от декември миналата година.Но лошото е че обичам бенички  идруги такива солени-тестени,но вече и тях избягвам от три-четири месеца Peace

Общи условия

Активация на акаунт