Сливен 13 - лято е... жега... мечти за мореее

  • 13 630
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 237
Здравейте, момичета!!! Аз тия дни имах доста работа и почти не съм успяла да прочета нещо Sad
Но вече поприключих със задълженията ( за сега). На всичкото отгоре Алекс ми беше болничка, отново - гнойна ангина. Вдигаше Т ( в събота 39.9), та се наложи да се гледат с баба си за понеделник и вторник, докато започне да действа антибиотика и се пооправи. Да чукам на дърво, сега е много добре, и хапва много добре, което ми е малко учудващо за нея Laughing Даже ме изумява тия дни - снощи тръгнахме да лягаме (тя , де) и в един момент - искала филийка с пастет Grinning. тая сутрин в 7 часа същата работа, взех да се замислям - аз ли не я храня нещо Thinking
Виждам доста от вас ще ходят на море, а аз съм ходила само веднъж на плаж Sad  Айде - ако някой идва към Бургас да свирка.  Да ви видя поне тук, като не мога да си дойда в Сливен.
eva83,  smile3521, харесвам аватара ти Wink
katerina_evro, браво! Явно имаш воля. Аз така и не се разбрах с диетите. Единственото ми ограничение е спирането на хляба, ама и това е относително и малко широко понятие Laughing, че не съм се отказала от пицички и спагети от време на време Embarassed.
Хайде, стига толкова от мен, че се увлякох и да пийнете едно фрапенце заради мен на срещата 

# 31
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Хайде, работния ден свърши newsm44 чао за днес

# 32
  • Мнения: 15 619
Чакай!!! Още е рано!!!
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 33
  • Мнения: 7 430
Здравей,Дуцка-Муцка!И на всички  Stop.Д.-М. имаш много сладки момченца.Да са ти живи и здрави и много да те слушкат

мЕРси, мерси  bowuu
хубави думи да стоплят душата ми Wink
А ти разкажи за себе си, за вас - къде живееш и т.н.....и да видим кислородчето Hug

ТЕС, радвам се, че дребната е добре Peace и я кажи какъв е този аватар  Sunglasses .....а за диетите, ти си слаба, чудно ми е за какви диети мислиш newsm78 Аз на такива работи не мога да подложа телцето си - невъзможно ми е ooooh! ...ползвам една всезнаеща сеХ и кеХ Mr. Green

...лека вечер  bowuu


Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 18:29 от ДуЦКа & МУЦка

# 34
  • Мнения: 237
Дидка, ами има един всеизвестен господин във форума, който все за аватара пита. Един ден така ме разсмя, че ми хрумна така да си изпиша Wink А моя в момента -  снимката е с моите очи и коса, малко кривогледо стана, ама карай Laughing
А колкото до килцата, аз сега съм слаба, я да ме беше видяла миналата, че и по-миналата година. Ама съм слаба откакто спрях хлябчето, както вече писах, че затова се сетих за диети.

# 35
  • Сливен
  • Мнения: 197
Как сте?Дуцка-Муцка,искаше да ти напиша нещо за мен.Аз съм от Нова Загора,съпруга ми е от Сливен заради него съм тук.Семейна съм от 26.02.06г.Заедно сме от почти 6 год.
На 16 юли Гоги рещи ,че иска да излиза.И от 4ч. и 10 мин. на 16 той излезе чаааааааааак в 2ч.и 20мин. на 17 юли.От тогава живота ми се обърна на 360 градуса.
Гоги и Васко(съпруга ми)са смисъла на живота ми.
Това е накратко за мен.

# 36
  • Мнения: 7 430
.....Еве, а къде живееш - и заповядай на срещата в понеделник Wink

ТЕСке, на сегашната си работа занимаваш ли се в ФШ?
Много готина е станала снимката Wink

Лека....аз продължавам да се занимавам с кухнята си и се мъча да ям шоколад ooooh!

Наздраве newsm24

# 37
  • Мнения: 15 619
 Добро утро на всички!!! Лека работа! Приятен ден!!!

 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Дидка, ти получи ли оня лист, дето ти го претих на e-mail??? Heart Eyes



# 38
  • Мнения: 237
Добро утро и от мен!!! Поздравът е на лице , ето и закуската


Дидка, и тази ми работа е свързана до голяма степен с ФШ, защото се занимавам най-вече с рекламата. Но с ФШ на не много високо ниво, тъй като се искат по-елементарни неща. А като нямам много работа , успявам да си правя разни неща за себе си. Друг е въпроса, че напоследък нямам идеи Sad

# 39
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро и от мен!
ТЕС, страхотна закуска... и както не съм закусвала....

Луне, моя работен ден е от 8 до 16,30, затова в 16,29 ви казвам чао.

Оле, Еве, ти си се измъчила. Моите и двамата си дадоха заявка сутринта - единия в 6 и половина, другия в 7 и половина и се родиха по обяд - единия в 12,30, другия в 13,30. Нито са ме лишили от сън, нито са се бавили много. Пожелавам ти второто да не го усетиш. Опаа, аз даже не попитах дали планирате второ Stuck Out Tongue Winking Eye

# 40
  • Мнения: 43
Добро утро!

Тес - мерси за закуската. Страхотна работа имаш. Аз имах удоволствието да работя подобно нещо преди години и още ми е тръпка.Много ти се кефя. Покажи нещо направено от теб. А идеите винаги идват от изневиделица.Пожелавам ти много успех.

Луне много готин поздрав. Лека работа и на двама ви. Laughing

Аз също отивам да дерзая. Чао.


# 41
  • Мнения: 15 619
Добро утро!

Тес - мерси за закуската. Страхотна работа имаш. Аз имах удоволствието да работя подобно нещо преди години и още ми е тръпка.Много ти се кефя. Покажи нещо направено от теб. А идеите винаги идват от изневиделица.Пожелавам ти много успех.

Луне много готин поздрав. Лека работа и на двама ви. Laughing

Аз също отивам да дерзая. Чао.




Благодарско!!!  bouquet  bouquet  bouquet
И подобно, че и по-хубаво, дори!!!

  love001  love001  love001

# 42
  • Мнения: 15 619
...
Луне, моя работен ден е от 8 до 16,30, затова в 16,29 ви казвам чао.
 ...
Аха, щото аз съм до 17.00, засега обаче...
Лека работа и на теб!!! Hug Hug Hug

# 43
  • Сливен
  • Мнения: 197
Добро утро на всички.Как спаха малчуганте ви?И аз ще ходя да си взимам кислородчето ми от село.
Меги,наистина доста ме измъчи.Нито бях спала,нито бях яла.Но в родилна зала излезе много бързо,на 3 напъна.
Дуцка-Муцка,живея в Даме Груев.А къде е срещата?Може да уважа поканата ти,благодаря.
На всички лек и спорен ден Joy

# 44
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
В Къщата на приказките (на мястото на стария "Алекс"). в понеделник. Само чакаме да се включи Ваня, за да уточним часа - дали 16, 17 или 18.

Луне, ние сме само с половин час почивка на обяд и затова сме до 16,30. Ама тук накрая на града няма какво да правиш и през този половин час.
Съжалявам че не мога да чуя поздравите ти - ама на този компютър няма тонколонки и май няма и звукова карта.

Общи условия

Активация на акаунт