Турци ли са българските мъже?

  • 5 057
  • 114
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 185
След като мъжът ми ме пуска на дискотека, ходя на море с най-добрият му приятел, докато е в Сф няма нищо против да каня гости, повечето от които мъже- към коя група се вписва? newsm78

ooooh!Не е от тази планета Mr. Green

# 46
  • Мнения: 4 733
Манталитета на някои е ориенталски, сексуалните щения също.
Връщаше ме да се преоблека, като ме видеше да излизам с къса пола.
Прафеше фасони, че пия повече от 50 гр. алкохол.
В дискотека ме заграждаше като бодигард на бара, нито можех да танцувам, нито да мръдна.
А ме е погледнал някой по - особено, а е изял два юмрука.
Солови излизания - само в мечтите ми.
С колата ме водеше и прибираше от празници на приятелки.
Няма смисъл да продължавам с примерите...
Има много такива мъже и безумно глупави жени, които търпят и се примиряват с подобно отношение.

# 47
  • Мнения: 5 622

Защото думата 'пускам' е= на няма проблеми с това да отида еди къде си  Wink Мисля, че и сама го знаеш, ама що да не развиеш цял ферман на тая тема...  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 4 806
След като мъжът ми ме пуска на дискотека, ходя на море с най-добрият му приятел, докато е в Сф няма нищо против да каня гости, повечето от които мъже- към коя група се вписва? newsm78


дотук добре
като се разпише в някоя твоя тема в ДиС - е тогава ще се чешим по главите  bowuu

# 49
  • Мнения: 5 622
Манталитета на някои е ориенталски, сексуалните щения също.

Много е примамлив тоя анал, какво да се прави  Whistling

# 50
  • Мнения: 4 733
Да. Редовно по почивките в Турция чувах изречението " Не забравяй къде сме все пак... Да се слеем с Ориента !"

# 51
  • Мнения: 5 622
Да. Редовно по почивките в Турция чувах изречението " Не забравяй къде сме все пак... Да се слеем с Ориента !"

+ "Само малко, айде де.."  Crazy

# 52
  • Мнения: 4 733
Виж как знаеш...И какво ще рече " само малко ", до ден днешен не ми е ясно.

# 53
  • Мнения: 5 622
Кас, ако сексът по дифолт беше анален, вагиналния щеше да е толкова примамлив(колкото сега е аналният), това е положението  Wink

Айде спирам, че яко разводнихме темата  Peace

# 54
  • Мнения: 5 622
Виж как знаеш...И какво ще рече " само малко ", до ден днешен не ми е ясно.

Така се казва за зарибявка бе..Уж малко, пък после- до дъно..  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 100
Турци са, ако се оженят за туркини.

# 56
  • France
  • Мнения: 726
Най-важното в една връзка е доверие и зачитане на личността до теб.
Иначе, наистина българинът е склонен да се отнася по "ориенталски" към жена .
Тук, в Хасково, забелязвам, че младите туркини се държат по освободено и нахално от българките. Виждала съм на басейна туркини да са по монокини. Ходят по разголено, пушат и пият.
Имам преки впечатления от едно турско семейство в Сф. Мъжете в едната стая и пият, жените и децата в другата, но пият безалкохолно.

# 57
  • Мнения: 2 237
Когато бях малка,майка ми ни беше научила винаги да изчакваме мъжете (брат ми и баща ми) да се наядат.Така било редно.Стояхме от страни,преглъщахме и гледахме как мъжете плюскат.После обирахме каквото е останало.На масата не можеше да се седне без преди нас да са седнали мъжете.Баща ми смяташе,че е редно майка ми като жена да се занимава с нас - женските отрочета,а той с брат ми.Груба грешка.И до ден днешен нямам спомени с брат ми ,тъй като всяко дете се отглеждаше от съответния пол.
Според мъжете в нашето семейство жената не може и не трябва да кара кола.По никакъв повод.
Омъжих се за човек който не е съгласен да излизам.Мрънка ми и ми прави проблеми при всеки мой опит за самостоятелно излизане.(при все че той не ме извежда никъде)
Ходя на танци,не е съгласен,как тъй ще ме пипали чужди мъже !?
наскоро се скарах с баща ми  - направи ми забележка че искам да изляза за втора поредна неделя (от танците организираме партита всяка неделя и ходя да танцувам) каза ми че не съв свободна жена (!!!) и трябвало да се съобразявам,можело съпругът ми да се обиди че искам да излизам.Един път ходене на парти стигало,не можело всеки път.При опита ми да обясня че съм все още млада и имам нужда от излизане и малко свеж въздух,не пожела даже да ме изслуша.
Когато си стоях в къщи,гледах бебе и страдах жестоко от следродилна депресия,и коагато бях доста дебела и почти не излизах никъде,на всички им харесваше !!!
И сега,когато започнах да се забавлявам - не може !
Ех,мама му стара аз човешко същество ли съм или безгласен роб !?
Айде сега преценете сами ,в моето семейство мъжете дали са "турци" !?
Sad

# 58
  • Мнения: 819
 Shocked Близначе, мъчно ми стана, наистина.  Дори четох няколко пъти поста ти, да се уверя, че е истина.  Ти дори не си имала много голям избор, след като и в твоето семейство така е било прието...просто не знам какво да кажа... Confused

# 59
  • Мнения: 5 622

Ай стига бе  Shocked Не знам какво да кажа направо....  #Crazy

А баща ти от Български произход ли е по принцип?

Защото като чета имам чувството, че става дума за човек от Арабски произход, направо...

А ти защо чак сега се бунтуваш? Защо какво може и не може не е дефинирано на по-ранен етап от твоят собствен брак?  Confused

Общи условия

Активация на акаунт