Гледате ли Карбовски в момента?

  • 7 552
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Действието се развива в селото на моя дядо. Там всички се познават, то е ясно. Дядо ми също твърди, че педофилът е съвсем нормален човек, неспособен да направи нещо подобно. Не го защитава  Naughty Просто така го познава от сума години- тих и нормален човек.

# 121
  • Мнения: 5 289
Нали има поговорка за тихите води...
Серийни убийци и изнасилвачи нямат изписано на челото , че са такива.
Страшно е, че сексуалното насилие над децата не се смята за престъпление от  жителите на това село. Имало и по-големи престъпници.
Защо не се замислят, какво е правил този човек предишните години? Нали си имат деца и внуци! Но нали човека с тях е мил, добре се е държал с жените. Защо не разбират, че той - педофилът  се интересува само от ДЕЦА!

# 122
  • Мнения: 2 759
...но това е грозната действителност по селата!...
                  Това не го разбрах. Нали не е намек, че в градовете не се случват такива неща  newsm78?

# 123
  • Мнения: 1 715
...но това е грозната действителност по селата!...
                  Това не го разбрах. Нали не е намек, че в градовете не се случват такива неща  newsm78?
И аз това се питам.Аз на мястото на майката също бих го удушила лично тоя извратеняк.Аз също се възмущавам от правосъдието и поведението на съселяните му,но в крайна сметка недейте с това по селата става така,може да се случи навсякъде.Аз живея в село и повярвайте ми тук има много повече свестни хора от големите градове.

Общи условия

Активация на акаунт