Отговори
# 75
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Гъбич, радвам се че се чувстваш по-добре и си по-спокойна!
Скарах ти се в предната седмична тема, ама и тук ще ти се скарам!
Защо изчезна бе жена? И нищичко не каза за прегледа? Сума ти време ти се чудехме какво е станало! Ааааааа, няма да правиш тъй!!! box
Радвам се, че си пак тук! Липсваше ни!  love001
Ако опитам да накарам мъжо да повегетарианстваме е най-сигурния начин да го тръшна  newsm62!

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 22:24 от dari75

# 76
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Здравейте и от мен!
Луда гъба ,за вегетарианството - мойта етърва реши ,че ще бъдат вегетарианци с мъжа й и вече повече от 10 години са такива. Сега са на 42 и 45 години , а изглеждат поне с 10 по-малко. Чувстват се много добре, нямат излишни кг., а тя имаше и почти не боледуват.
Кате, с теб сме!!! Hug

# 77
  • Мнения: 1 436
Кате, стискам палци лапарото да мине бързо, безболезнено и най-вече успешно  Hug

Копринките, големи сте купонджийки  newsm19 Drunk cheers  newsm24smile3559. Аз се чудя що темата върви толкоз бавно, 'ми то вие сте махмурлийки още  Mr. Green

Гъбич, хубаво сте го решили с вегетарианството Hands Thumbsup. Аз ако се опитам да пробутам такъв номер, ще се вдигне бунта на робите. Според мъжа ми, най-добрата гарнитура за пържоли са малки пържолчета  hahaha

евелина, честита годишнина на патерици   bouquet

# 78
  • Мнения: 100
Дайте нещо ориентировъчно,че се чудя дали да не си направя такъв.... ThinkingНямам търпение да разбера какво става...,а се просветлих  от вас,че кръвният тест е достатъчно точен дори  и 2-3дни преди датата за М. Heart Eyes
Успех на всички НЕчакащи!  bouquet

# 79
  • Мнения: 1 209
Хайдееееее на Бургаска срещааааа... Кой разбира тук се спира...   Joy  newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm62 luvbed beer3 eat cook cook travel

# 80
  • Мнения: 1 446
Гъбче, и аз да се изходя по темата: факт е, че когато видяхме двете чертички, и аз, и Вили_ бяхме на диета. Така че успех!

Усмивка, радвам се да видя, че с бебо сте добре  Hug

Бараборка, извинявай, но не разбрах какво точно доуточняване те интересува за кръвния. Питай Simple Smile

Стиснати уши за Катето!

Скарлет, радвам се да те видя, драсни някой ред как си!

# 81
  • Мнения: 2 309
Ей Вери,не си пропуснала сексащите имотки HugАко се напиете като преди,няма да уцелите дупките Whistling Joy
Катито днес е на операция,дано мине наред всичко и да се похвали скоро...
Аз когато ги видях преди сто хиляди години,двете черти,от диета минах на мащабно угояване...преди това не закусвах.Знам ли,може би промяна в менюто оказва влияние ThinkingДа взема да пробвам с гладна стачка към Лелята baby_neutral

# 82
  • Мнения: 1 209
"Тяло под наем! Дуди - 5 г.с."
Хей Славундер не мислиш за туй дуди ти!!! Води му по-стриктно дневника на детето...  Joy

# 83
  • Мнения: 1 446
Мисля бе. Утре сменям подписа с 6 г.с. 1 седмична тема, един подпис. Ако питаш гинеколожката Дуди е в 8-ма или 9-та, ама аз Дуди го правих на 7-ми юни - който иска да брои.

П.С. Ще му го водя аз! Баща му ме ядосва отвън, то ме ядосва отвътре, мене никой ме не пита! Тва не яж, онуй не пий, секс не може, за дискотеки да не говорим, в кръчмите ми се повръща! Така че всички Ову-гонещи - я си гледайте живота, преди да се е появило бебето!

# 84
  • Мнения: 245
ЗДравейте,

Кате стискаме ти палци мила.....
Всичко ще бъде наред и на септември си с гърди и корем напред Wink
Стискаме палци!

Целувки!

# 85
  • Мнения: 802
Усмивка, радвам се да видя, че с бебо сте добре  Hug



Благодаря за вниманието !

Аз честичко ви надничам и ви стискам палци !


http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1487
Гласувайте  за мен и моето бебе !

Всеки глас увилечава шанса ми да спечеля !
Изпрати го на своите приятели и ме подкрепи !
Благодаря ти !

# 86
  • Мнения: 1 446
Диляна, това ти ли си? За теб ли гласуваме?

# 87
  • Мнения: 163
Благодаря ви за съветите и подкрепата!

Аз почти постоянно съм на диета, но този път мисля да пробвам това с неяденето на месо. А що се отнася до съкровището - за него най-добрата гарнитура към пържолите са даже не малките пържолчета, а още няколко големи  Laughing Нито за миг не се заблуждавам, че някаква сила - земна или не, би могла да го накара да се откаже от мръвките - хич не мисля и да го карам - най-много да си заформим военно положение  Crazy

Дари, писах в старата тема - наистина ми стана много криво след прегледа, но вече съм ОК! Надявам се и вие да сте така с половинката  Hug

Славундерче, съкровище, ти упорито отказваш да приемеш, че гестационните седмици започват да се броят от първия ден на последната менструация - не всички жени си следят овулацията и знаят кога са си правили бебчетата, затова лекарите броят от първия ден на последната М. Макар да звучи малко нелогично, но излиза, че когато си правим бебетата вече сме във потенциална 2ра г.с. (ако стане бебо, тя става реална Laughing) - демек докторите те броят около 7-ми вече втора г.с. Знам, че няма да го приемеш, ама в интерес на правилно проследяване на бременността ти е редно с гинеколожката ти да вървите по едни и същи календари  Wink Пускам ти тук едно цитатче, а ако ти се чете, давам и линка да прочетеш цялото инфо  Hug

http://www.bg-mamma.com/site/content/view/643/37/

Изчисляването на бременността по този начин /от първия ден на последната менструация/ се използва от повечето доктори и акушерки днес. Този метод изчислява така наречената гестационна възраст на бебчето. Тя е различна от биологичната възраст, която е с 2 седмици по-малко и се брои от датата на зачеването.




# 88
  • Мнения: 2 309
Мисля бе. Утре сменям подписа с 6 г.с. 1 седмична тема, един подпис. Ако питаш гинеколожката Дуди е в 8-ма или 9-та, ама аз Дуди го правих на 7-ми юни - който иска да брои.

П.С. Ще му го водя аз! Баща му ме ядосва отвън, то ме ядосва отвътре, мене никой ме не пита! Тва не яж, онуй не пий, секс не може, за дискотеки да не говорим, в кръчмите ми се повръща! Така че всички Ову-гонещи - я си гледайте живота, преди да се е появило бебето!
Абе,лудо, Mr. Green не така мари,докторката смята правилно.Ти като идеш да раждаш няма да кажеш,ааааааа не още имам две седмици поне NaughtyА на Дуди главата му виси м/у краката ти JoyГолям си образ... hahaha Joy

# 89
  • Мнения: 802
Диляна, това ти ли си? За теб ли гласуваме?

аз съм си ! Hug
надникнах да ви видя кво си правите и реших да ви помоля да дадете един глас за мен !
то не че ще спечеля, ама така за густо ..

Общи условия

Активация на акаунт