Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 128
Здравейте момичета , аз не съм писала цяла седмица и в чата не съм влизала от тази моя работа, направо е кошмар !!!
А аз си мислех че всички са по морето!!
Ели   да ти е жива и здрава рожбата и сте много хубави ! Пу-Пу !
Кате дано мила да стане както казва Кали и другия месец  EFP и дано да повлечеш крак и всички в списъка да имат след името  EFP !
 На тези които отиват на море приятно изкарване на почивката а на останалите  вълнуващ уикенд!

# 166
  • София
  • Мнения: 1 248
Наминавам само да кажа на Ели, че бебчето е страхотно...Голямо сладурче, мила...да ти е живо и здраво...
Милички много ви благодаря, едва сега успях да прочета колко сте били загрижени за мен, докато ме нямаше...Наистина съм трогната от вашето внимание...
Дари-мила като ти дойде не е зле да направиш хормони на 3-ти ден и после на 21-ви ден прогестенрон...А може и да е от стрес или нещо друго...А за кръвен тест, може би наистина е уместно да пуснеш...Дано цикълът ти се нормализира и всичко да е наред.
Иначе днес горе долу съм по-добре...Ама тия гърди все едно са ми притиснати с менгеме...много гадно...Операцията на фона на болката  в гърдите и раменете изобщо не я усещам...и една кръв тече  #Crazy, уж било нормално, защото падали рязко хормоните и се получавало нещо като менструация...Ох-доволна съм, че мина тоя зор, останалото ще го преживея още няколко дни...

# 167
  • Мнения: 660
Момичета-кокичета, как сте? Криете ли се от жегите? В нас е горе-долу хладничко, но само мисълта да изляза и ме задушава.  #Crazy

Имам една молба към всички, които ще ходят до моренцето - топнете се веднъж и за мен и по една мента да изпиете. Че аз тази година ще пропусна, но така поне чрез вас да потопя Д-то  Blush  Mr. Green

Ели, душко, ама той чуден ваш Косьо!!! Пожелавам ти бързо да влезеш в час, никакви проблеми с бебо и да се наслаждаваш на всеки миг!!! И както другите момичета споменаха - жадни сме за клюки, така че - чакаме те с четири очи!!!   bouquet  bouquet

Голдии, уреди се ти с хубав зет!!! Тя твойта принцеска да ти кажа това е чакала! Сега бързо-бързо ще иска да се появи и да се запознае с Косето!  Hug Hug

Кате, наистина важното е, че най-неприятното е минало. Сега вече поне се знае какво е положението и само остава да действате! Стискам палци това да е последното неприятно усещане за теб!  Heart Eyes

Аз вече почвам да изкуквам покрай ремонта. Всичко става ужасно бавно. И понеже аз нищо не мога да пипна и милият ми мъж прави всичко, а има и страшно много работа и все не остава време. Дано поне тази седмица успеем да купим поне паркета... Вече съм си направила списък с неща, които ще си сготвя като проимам отново печка!   chef  chef Така ми се хапват готвени неща и супички...  Whistling

Целювки на всички и ми се ще някой да се похвали вече!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 168
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Eли, ама страхотен е тоя малък Косьо!!! Ще го изям направо! Много радост да Ви носи , а на теб бързичко възтановяване и по-честитчко да ни навестяваш и да ни пращам снимчици как растете!
Кате, радвам се, че всичко е минало ОК, бързо възтановяване сега и дано скоро да се появи и резултата!  fingerscrossed
Голди, честити  именици на патерица!

# 169
  • Мнения: 287
Здравейте ,сладурани! Hug
Голям срам ,4е след като забременях така се затрих-много много ви се извинявам! Flutter Hug  bouquet Добре ,4е ВЕС ми писа февруари  smile3537 и ми се накара-от тогава все си казвам ,4е трябва да драсна някой ред и не мога да се наканя! smile3538 Като 4е ли ме тресна параноята дали вси4ко ще е ОК  Confused....Някои доктори се постараха да ме наплашат.  ooooh! Но вижда му се краят- не остана много място за лоши мисли! Heart Eyes Grinning Praynig
Като гледам ,все пак, повечето от бившите ни съфорумки са се пренесли в От4етни ,което е просто чудесно! Grinning Но има и други мои любими ,които какво чакат ами не поемат щафетите от Елпет ,Мия и Шушон4ето! Grinning Grinning Grinning Хайде ,прекрасни ,взимайте от бремелинските ми вируси ,4е са ми доста в пове4е  Laughing  supermama babydust7
Успех на вси4ки с бебеправенето! luvbed И му се радвайте от сърце ,защото после параноята е голяма! Mr. Green Вече няма търпение да съм родила ,за да се отдам на това усещане както трябва! Peace
Много ви обичам и да знаете ,4е ,въпреки 4е не съм писала съм ви мислила много!!! Heart Eyes

# 170
  • Мнения: 1 446
Момичета, аз да почерпя. Днес правя 1 година, откакто струвам по-малко /бракувах се/  Mr. Green Черпим!

# 171
  • Мнения: 42
Честита ви годишнина,Славундер,много здраве и щастие ви пожелавам/на тримата/  bouquet

# 172
  • Мнения: 1 817
Мили момичета, аз бях преди време във вашите редици, но поради здравословни проблеми бебеправенето при нас се отложи за неизяснено дълъг срок!  Cry
Искам да ви пожелая на всички скоро да видите така желаните 2 чертички!
Прегръщам ви и ви стискам палци! Hug Heart Eyes

# 173
  • София
  • Мнения: 1 248
Добро утро!!!
Славундерче-ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!!! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА СЕ ОБИЧКАТЕ!!! И НА СЛЕДВАЩАТА ГОДИШНИНА ДА ПРАЗНУВАТЕ С МАЛКИЯ БЕБЕШОР!!! newsm51 smile3525 newsm51
Крокодилче-ми то не останало, скъпа!!! Леко и безпроблемно раждане ти пожелавам!!! Hug
Зима-дано и ти се похвалиш скоро с двете чертички!!! Heart Eyes

# 174
  • Мнения: 2 309
Славундеринка,ха честито ти бракуване...
На следващата година,по това време да си бремнна с второто Laughing Hug Heart Eyes

Крокодилка,ама ти наистина ни забрави,но хайде...прощавам ти!Леко раждане ти желая Hug

Колонията нещо изостанала,къде сте всички...спите ли Rolling Eyes

# 175
  • Видин
  • Мнения: 961
Здравейте!  bouquet
Ние скитосвахме днес в балкана на хладно, но гледам че и другите са избягали от жегата..... Grinning

СЛАВУНДЕРЧЕ, ЧЕСТИТА ВИ ГОДИШНИНА! ЖИВИ, ЗДРАВИ И  ЩАСТЛИВИ!ДО ГОДИНА - ЩЕ СТЕ ТРИМА!!! newsm51
Крокодилче, аз не те познавам, но ти желая леко раждане и здрав бебок! Hug
ZIMA, успех и на теб! Hug

# 176
  • София
  • Мнения: 1 248
Днес, май много малко хора тук...Пък да ви кажа как ми се пие една биричка, но дали мога вече да си пийна...Ма дали пък не зададох тъп въпрос... newsm78. Не че вземам някакви лекарства в момента, ама знам ли дали е минало достатъчно време от упойката...Ква съм алкохоличка, обаче-още конците не са ми махнали и аз на бира налитам...Ми кво да се прави-гладна кокошка, просо сънува!!! Confused

# 177
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Здравейте,мацки!\
Първо: завърнахме се от почивка- 5 дни бяхме на морето и два дни на вилата на мама,направо страхотна почивка си направихме! Оправиха ни компютъра и сега ще се мъча да наваксам да ви изчета.Второ: пукам се от яд ,че не можахме да дойдем на Копринка #Cussing out,нали бяхме на сватба,ама какво да се прави следващия път сме пак на линия. На Катето искам да кажа ,че силно я прегръщам и се надявам вече всичко лошо при нея да е свършило.
При мен нищо ново- нито ову съм следила, нито пък имам симптоми на нещо,така че наесен по доктори.Ако някой се е похвалил с две черти да се счита поздравен от мен!Това е засега от мен Hug
И без малко да забравя: да са живи и здрави малките момченца на Ели и Шушончето  bouquetДа растат безгрижни и да радват мама и тати Hug

Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 21:06 от nikkita_deneva

# 178
  • Мнения: 2 751
Днес, май много малко хора тук...Пък да ви кажа как ми се пие една биричка, но дали мога вече да си пийна...Ма дали пък не зададох тъп въпрос... newsm78. Не че вземам някакви лекарства в момента, ама знам ли дали е минало достатъчно време от упойката...Ква съм алкохоличка, обаче-още конците не са ми махнали и аз на бира налитам...Ми кво да се прави-гладна кокошка, просо сънува!!! Confused
ДА ти кажа...няколко дни след операцията направихме голямо парти у нас по случай РД на мъжа ми и толкова вино изпих..., а ти за една биричка се кахъриш  Grinning Wink

# 179
  • София
  • Мнения: 1 248
Мерси, Кали-така съм й се заканила, че като нищо ще цапардосам една  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт