Малки котенца ще останат без дом до неделя!

  • 4 693
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 237
Много са малки и няма да оцелеят Sad  Най-добре би било да си ги оставят още малко,да поотраснат,но щом не могат хората....  дано си намерят дом.
Ето защо аз непрекъснато апелирам - кастрирайте си животните за да не остават такива сладкиши после бездомни !

# 16
  • В страната на бурите
  • Мнения: 963
Имате ли представа какви са изискванията да ги вземат в зоомагазина? Имунизационен паспорт, обезпаразитяване?

# 17
  • Мнения: 1 475
сега се обадих в зоомагазина на Патриарх Евтимий №8,казва се "Джунгла" , казаха ми че поне 3 могат да вземат, трябва да им ги занесете да ги видят , казаха, че по принцип и всичките могат да вземат ако ги харесат. Ето телефона 981 57 59. Обади се, моля мисля, че можем да им променим съдбата!! На мен ми казаха, да ги занесем в магазинааа!!

Тези котенца така ме жегнаха, не можах да спя спокойно, само за тях мисля!!За съжаление не ми дават да взема още една котка в къщи!!
 

# 18
  • Мнения: 1 475
Имате ли представа какви са изискванията да ги вземат в зоомагазина? Имунизационен паспорт, обезпаразитяване?

Не ти трябва нищо, те са малки още за имунизации, първата се слага на 3мес. А всички котета, които взимат ги обезпаразитяват там за вътрешни ивъншни паразити-говоря за зоомагазина на Патриарха! Обадете сееее!!!!! Praynig

# 19
  • В страната на бурите
  • Мнения: 963
Всъщност сега се обадих на познатите ми - ще минат до два часа през магазина.   bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 475
Много се радвамммм, чак се просълзих Rolling Eyes, ама съм си такава за животни много се паляя и много ме разчустват. Дано да ги вземат и 5-те мисля, че ще си намерят добри стопани!

Аз моето коте, оттам си го купих за 25лв- смесица между майка персийка и баща - уличен превъзходенн- невероятно котенцеееее!!! http://www.snimka.bg/album.php?album_id=148366


После пиши, какво е станало!!!!

# 21
  • Мнения: 1 475
  Wonder Woman имаш ли някакви новини вече????

# 22
  • Мнения: 86
Marsiana, не можах да  се въздържа да не кривна от темата, но котето ти е РАЗКОШНО:bouquet:

Стискам палци котенцата на познатите на Wonder Woman да намерят добри стопани!!!

Този магазин на Патриарх Евтимий добър ли е..........имам предвид дали се грижат добре за животинките, които продават? Той да не се намира близо до бутика на Жени Живкова и е на приземен етаж...........а на витрината има аквариуми със зайчета и кученца?

Още веднъж успех...........ще следя темата с интерес!

# 23
  • Мнения: 9 112
В повечето зоомагазини бживотните са тъжна гледка и не знам до колко биха попаднали в добри условия там.
Да не говорим, че хората предпочитат да взимат подарявани, отколкото продавани котенца.
Важно е не просто да ги дадат някъде, а да ги дадат в добри ръце - защото ако ги наврат в клетка и ги сложат на витрината...по-добре да ги пуснат навън да живеят на воля.

Не смея да отворя линковете, защото са ми голяма слабост котките и наскоро и аз с много мъка намерих дом на 5 малки бебчета - не искам да преживявам драмата отново, но ви желая всичко да има добра развръзка!

# 24
  • Мнения: 1 475
Marsiana, не можах да  се въздържа да не кривна от темата, но котето ти е РАЗКОШНО:bouquet:

Стискам палци котенцата на познатите на Wonder Woman да намерят добри стопани!!!

Този магазин на Патриарх Евтимий добър ли е..........имам предвид дали се грижат добре за животинките, които продават? Той да не се намира близо до бутика на Жени Живкова и е на приземен етаж...........а на витрината има аквариуми със зайчета и кученца?

Още веднъж успех...........ще следя темата с интерес!

Да, точно за същия магазин става въпрос! Ами поне аз останах с добро впечатление от момичетата, които продаваха, занимаваха се с животинкитеее, и те им се радваха!

# 25
  • Мнения: 9 112
Забеляза ли дали животинките са наблъскани в тесни пространства и да приличат на упоени?
Ако не си видяла такова нещо, всичко е ок Simple Smile

# 26
  • Мнения: 11 025
Съжалявам, че съм далеч Sad Много обичам котки и бих осиновила едно. Wonder Woman, надявам се всичко да е наред с малките душички! Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 475
Забеляза ли дали животинките са наблъскани в тесни пространства и да приличат на упоени?
Ако не си видяла такова нещо, всичко е ок Simple Smile

Има малки породи кученца, които са в нещо подобно на терариум по-точно, залепени за стъклата, единствено на тях им е по-гадно, големите породи  са в заграждения в самия магазин, котетата също, но бяха много игриви всички и всички напираха да излизат, поне това ми направи впечатлениеее!!! Flutter

# 28
  • В страната на бурите
  • Мнения: 963
Моите познати са ходили в магазина и утре ще занесат там котанчетата. Казали са им, че искат да ги видят и да ги харесат първо. Дано ги харесат всичките Praynig
Хубавото е, че едно момиче от форума прояви желание да вземе женско котенце и със сигурност то поне ще е в добри ръце. БЛАГОДАРЯ  bouquet


А за магазина - аз там съм си водила кучето на ветринар. Досега съм с добри впечатления - виждала съм лекарката да си играе с животинките. Дано да е така. Въпреки че и аз се зачудих какво става, ако никой не поиска да купи малките примерно две седмици?

Момичета, ако се сетите за познат, който иска коте - питайте го - ще съм ви много благодарна.

# 29
  • Мнения: 854
Стопанката на майката на котетата да вземе да си кастрира котката.
"Случайно" я изпуснала, след което не желае дори да се погрижи за мъниците, а е готова да ги изхвърли - ето по кого трябва да  #2gunfire
На есен и следващите ли ще изхвърли и до кога някакви невинни същества ще плащат за човешкото безхаберие?!?!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт