Бурканчетата от пюрето

  • 1 530
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 917
В кофата Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 44 098
Явно започвам да хвърлям и аз!
Някой ще качи ли снимка на бурканчетата, които сте купили от магазина за детска кухня?


за еднократна употреба ли...имай предвид, че не на всякъде ги приемат....при нас например (не знам може би защото е само раздавателен пункт) искаха точно стъклени бурканчета с капачки на винт (и то 30 буркана и 60 капачки!!! направо в чудо се бях видяла с тази бройка). и там няма мое твое, идват в едни каси и просто си взимаш 3 (супа, второ и десерт), миеш и на др ден връщаш и зимаш нови...та първо питай във вашата кухня какви са им изискванията

# 32
  • Мнения: 3 069
Аз ги изхвърлям.Не стават за стерилизиране а само при замразяване.

# 33
  • Мнения: 102
На Ганчев купувах много за кратко,но съм си оставила няколко за замразяване на храна в тях,те и без това не стават за друго.Останалите ги хвърлях.А тези с винтовите капачки ги нося на баба на село,много им се радва жената за лютеницата

# 34
  • Мнения: 1 081
Старите на Ганчев и бурканчетата на Ам Ам стават за стерилизация, предполагам и в детските кухни се ползват. А някъде четох, че по пазарите продавали винтови бурканчета, обаче не помня къде и за какви бурканчета ставаше въпрос.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Имах си 20 тина в които замразявах пюретата.За кухнята си бях купила лютеница 400мл.

# 36
  • Мнения: 6 164
Аз ги пазя, замразявам му храната в тях, защото му готвя аз, не е записан на кухня.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 079
На Ганчев ги хвърлях, както и на Гербер и пр.
Капачки с винт притежават  пюретата на Ам Ам, Хелоу, Мандев.
Дано не прозвуча като "минути за реклама"...  Laughing

П.С. Напоследък Детските кухни искат САМО капачки, които можеш да си купиш навсякъде - нови, на винт.  Peace

# 38
  • Мнения: 3 478
Запазила съм си една бройка и си ги ползвам за домашни манджи на дребната сега. Нямам възможност да и готвя всеки ден, затова правя по няколко манджи като имам време, слагам в бурканчетата и замръзявам.

# 39
  • Мнения: 490
На Ганчев ги хвърлях, а тези на Хело и Ам-ам ги събирах.
Тук в Пловдив неискат предварително за детска кухня бурканчета, а всеки ден си носиш твои и съм си купила такива с пластмасови капачки от м-н за дом.потреби/като захарнички са.

Общи условия

Активация на акаунт