Има ли мами ,които се разхождат в парка "Заимов"?

  • 2 613
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 142
Живея близо до парка и срещам доста мами там.Любопитно ми е обаче дали някои от пишещите тук се подвизават в този район?!!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз смятам да се подвизавам там скоро Simple Smile За момента се разхождам от време на време там с коремчето ми, а след някой друг месец - живот и здраве с количка Simple Smile

# 2
  • Мнения: 796
Живея точно до парка, до кукления театър, и аз като Kuki още си разхождам коремчето, да е живот и здраве, трябва да родя към края на месец май.  Но няма лошо да се видим, какво ще кажете?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 708
Цитат на: Дона
Живея точно до парка, до кукления театър, и аз като Kuki още си разхождам коремчето, да е живот и здраве, трябва да родя към края на месец май.  Но няма лошо да се видим, какво ще кажете?


И аз съм точно до парка, но от другата страна, до Заимов Simple SmileА и нямам нищо против да се видим, от сега да се запознаем Simple Smile  BTW и аз съм за м. май - средата Simple Smile

# 4
  • Мнения: 522
Ние ходим понякога семейно там, в събота и неделя.

# 5
  • Мнения: 5 228
Аз се разхождам там - живея точно до парка. Ако днес си видяла майка с бебе на ръце, бутаща количка с крак, защото бебето не иска да седи вътре - аз съм  Laughing  Wink

# 6
  • Мнения: 1 520
Grinning Ако щеш вярвай ама днес докато бях там тъкмо си мислех, дали някоя мама не се разхожда там и мислех да пусна тема тази вечер. И ние ходим там отвреме на време. По-близо сме до Борисовата, че сме на Орлов мост, ама нали на разходка излизаме - парка "Заимов" никак не ни е далече. Ама много кучета, много нещо.
Ако някоя мама днес е видяла едно дечко да ходи на тегели, държейки се за пейката - ние сме били. И после поциврихме, че не му дадох да лази там. Simple Smile
Айде с удооволствие ще дойдем да се видим и с другите мами. Grinning

# 7
  • Мнения: 5 713
Ееееееее аз там израстнах и по-то4но на бул. " Заимов " сега Сакъзов. Много ми липсва и парка и Докторската градина, въобще квартала. Жалко 4е не съм си в София.

# 8
  • Мнения: 3 153
Аз живея на Ив. Асен и в Заимов не ходим много често, повече сме в Докторската градинка или в Борисовата градина, но ако се уговорим за някоя срещичка ще се присъединим и ние:) Ние сме цял "отбор" майки (някои от форума, други не), защото по някаква щастлива случайност всичките ми приятелки от квартала родихме в разстояние на 2-3 месеца и сега сме цяла ескадрила колички иза района:)

# 9
  • Мнения: 432
И аз разхождам тумба там Mr. Green . По-често събота-неделя. Ако видите разпльокана бременна на пейка до детския кът пред театъра-аз съм!!! Иначе живея на Оборище.

# 10
  • Мнения: 5 228
Цитат на: Petinka
Аз живея на Ив. Асен и в Заимов не ходим много често, повече сме в Докторската градинка или в Борисовата градина, но ако се уговорим за някоя срещичка ще се присъединим и ние:) Ние сме цял "отбор" майки (някои от форума, други не), защото по някаква щастлива случайност всичките ми приятелки от квартала родихме в разстояние на 2-3 месеца и сега сме цяла ескадрила колички иза района:)


Ами хайде, ние сме там почти всеки следобед, така че срещата когато на вас ви е удобно да я направим.

# 11
Аз пък работя на Черковна,а малката ходи на ясла.Чакахме хубавото време.След работа ще припкаме до парка на игра!

# 12
  • Мнения: 6 315
Аз работя зад театър София и обедната ми почивка е 1 час м/у 12 и 14. Ако някоя мама иска, можем да пием кафенце някой ден Simple Smile.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
И аз ще си разхождам там бебето ако всичко е ОК след около 2 месеца. Все още работя,но в един момент ще трябва да помисля и за разходки Grinning . Ние с Куки сме се разбрали за лятото.... Grinning . Ако си направим среща с най-голямо удоволствие ще дойда. Живея на 50 м от парка....

# 14
  • Мнения: 142
Ама вие ме шашнахте.... Stuck Out Tongue мислех си,че темичката ще остане празна,а то се извъдихте доста настоящи и бъдещи мами.Явно отдавна е трябвало да пусна това съобщение!Виждам доста разхождащи се коремчета по парка,които ми припомниха времето преди 4 месеца(когато бебе Саши пътуваше с маминия превоз)! Stuck Out Tongue Много ще ми е приятно да се запознаем и без това времето пред компютъра ще почне да се замества с това навън.Но за да не оставим всичко само на хартия,чакам предложения за "опознавателната" среща!!!

# 15
  • Мнения: 6 315
Аз съм "За" когато кажете, стига да съвпада с обедната ми почивка.

# 16
  • Мнения: 5 228
Kriskata, ако искаш може да се уговорим още за днес или утре ако искаш - ние сигурно към два ще излизаме, но още не съм съвсем сигурна.

# 17
  • Мнения: 432
Моето предложение е за събота в 12:00 4аса ( по мои наблюдения парка по-това време най се пълни с мами и бебоци), само 4е избора на то4но място на срещата оставям за вас, защото не съм много сигурна кое да ползвам за ориентир.

# 18
  • Мнения: 6 315
Цитат на: Mira_D
Моето предложение е за събота в 12:00 4аса ( по мои наблюдения парка по-това време най се пълни с мами и бебоци), само 4е избора на то4но място на срещата оставям за вас, защото не съм много сигурна кое да ползвам за ориентир.


Аз тогава не мога.

Ако някой иска през седмицата да ппие по обед кафенце с мен, да "свирне".

# 19
  • Мнения: 142
Оставям вие да решите,тъй като при хубаво време аз съм всеки ден там и обикновено прекарвам почти целия следобед в парка-от 13-14ч. до 16-17ч. За мамите,които са всеки ден там-можем да се видим още тия дни,а с останалите да организираме среща през почивните дни когато на тях им е удобно.Малко трудно ще е може би да се угоди на всички,затова най-разумно ще е да направим една обща среща с цел да се запознаем,а пък после вече всяка мама ще преценя според заетостта си кога да дойде.Хайде,аз си предложих идеята,вие я доразвийте! Laughing

# 20
  • Мнения: 3 153
Аз съм на бач през седмицата, така че евентуално уикенда:)

# 21
  • Мнения: 5 228
Аз съм съгласна за уикенда, някой следобед примерно.

# 22
  • София
  • Мнения: 752
Хей момичета и аз още съм с корема, но не пречи да се видим, даже с bg_paint вече сме се виждали (но на среща на априлските мами)...забравих да кажа, че и аз живея много близо до парка Laughing

Ако организирате някоя срещичка пуснете едно ЛС please #Milti

# 23
Здравейте мамчета!
Аз съм нова във форума и с никой не се познавам лично, но и аз живея в една пресечка на Оборище и парка ми е много близо. Ще се радвам ако се запозная с бъдещи и настоящи мамчета, сигурна съм, че ще има много неща да си бърборим:D

# 24
  • Мнения: 5 228
Много бъдещи майчета в квартала  Grinning ? Ами хайде среща?

# 25
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз съм сагласна за среща, но предпочитам да е през седмицата ако е възможно. Ако пък се разберете за нещо през уикенда ще видя какво мога да направя Simple Smile Но какво ще кажете за този Петък например, някъде в ранния следобед на слънчице в парка Simple Smile ???

# 26
И аз съм ЗА предложението за среща в петък в парка Grinning
Споделете място и час,  удобни на всички майчета, които имат възможност да дойдат.

# 27
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Е,чак сега виждам темата.Аз не живея много близо,но съм с кола.Какво ще кажете за по-скорошна среща-например утре-четв.17,03,2004г.,който е ЗА да свирка да се разбираме

# 28
  • София
  • Мнения: 749
Бяхме една седмица на вилата, затова чак сега се включвам по темата, която аз самата исках да пусна преди време, но се запознах с толкова много майки във въпросния парк, че се отказах.  Ние сме цяла мамешка компания в парка Заимов. Ако някой ни познае да се обади. Много сме известни с мечешкото костюмче (справка снимката вляво). Но вече понеже се стопли, май ще сме с друга дрешка и няма да сме толкова лесно разкриваеми Simple Smile  Утре ще ходим да си търсим обувки и няма да сме там, но в петък между 14-16ч. сигурно.

# 29
  • София
  • Мнения: 679
И ние да се присъединим към компанията. Живем близо до Черковна и утре ще бъде първата ни по-продължителна разходка. Така, че може да се засечем в парка.

# 30
  • Мнения: 5 228
Цитат на: anicat
Бяхме една седмица на вилата, затова чак сега се включвам по темата, която аз самата исках да пусна преди време, но се запознах с толкова много майки във въпросния парк, че се отказах.  Ние сме цяла мамешка компания в парка Заимов. Ако някой ни познае да се обади. Много сме известни с мечешкото костюмче (справка снимката вляво). Но вече понеже се стопли, май ще сме с друга дрешка и няма да сме толкова лесно разкриваеми Simple Smile  Утре ще ходим да си търсим обувки и няма да сме там, но в петък между 14-16ч. сигурно.


А-а-а, и аз съм виждала сладкото меченце!

# 31
  • София
  • Мнения: 2 708
Какво стана с нашата среща за днес, остава ли? Ако сте съгласни някъде към 13 - 14 ч или когато ви е удобно.

# 32
  • Мнения: 432
А за утре навитаци останаха ли Mr. Green !

# 33
  • София
  • Мнения: 2 708
Цитат на: Mira_D
А за утре навитаци останаха ли Mr. Green !


Бих дошла, но имам ангажименти точно този уикенд Sad

# 34
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Цитат на: Mira_D
А за утре навитаци останаха ли Mr. Green !
Навита съм за утре ако е хубаво времето,че днес как духа-май само пред блока ще слезнем.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ами ние бяхме бременни/някои Grinning/, но вече сме с бебета, та тук се говореше за среща Grinning и можем да се срещнем ако искате!



































 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт