Форумки без климатик - как оцелявате?!

  • 5 326
  • 120
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
бе ше оцелеем.
Види му се краят.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 249
Ми... трудно се справям. Чакам си сметката за вода, та да видя тройното обливане на ден с вода на мен и бебето колко е навъртяло...

# 32
  • Мнения: 179
Днес не съм излизала. Като под домашен арест сме с малчо, но пък ни е супер! Живеем на първия етаж. От двете страни на блока са засадени дървета, които ни правят шарена сянка. Денем температурата в апартамента не се качва повече от 25/26 градуса. Супер! Вечер пада до 23градуса.

Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 22:27 от hrus_hrus

# 33
  • Мнения: 4 733
Ще се пукна ooooh! Един изнемощял вентилатор-набор се опитва да духа, ама тц Tired

# 34
  • Мнения: 209
бе ше оцелеем.
Види му се краят.
newsm08 Оптимистка! То сега започвт жегите!  Mr. Green

А по темата - цял ден срещу мен духа един вентилатор, който към обяд почва да духа направо горещ въздух и файда нЕма! Ужассс, но утре се спасявам на хлад в планината!  Mr. Green  Да се наспя кат' бял човек най-сетне!

# 35
  • Мнения: 4 392
На питай! ooooh! ooooh!
Нямаме климатик, нито дори вентилатор..По принцип през лятото у нас винаги е прохладно, но не и тази година.
Все пак има и по- зле. Hug (тези в панелките на горните етажи с южно изложение примерно)
За  детето-  басейн с вода на балкона, да си плацика вътре.
Спуснала съм щорите навсякъде, всички прозорци и балконски врати са отворени денонощно.

# 36
  • Мнения: 2 759
Не ми пука. И без това винаги ми е студено. Сега ми е що годе добре, но и 50 градуса да стане, няма да ми е лошо  Grinning Киса, пийни нещо с подрънкващи кубчета лед вътре.
                 И аз така. Боря се против глобалното затопляне, но то всъщност много добре ми понася  Peace. Пък и пестя от сауна.

Хмммм...само аз ли недолюбвам климатици?
                   Тц, аз мразя. В къщи не позволявам да се случи дори течение  Naughty.

# 37
  • Мнения: 524
Днес не съм излизала. Като под домашен арест сме с малчо, но пък ни е супер! Живеем на първия етаж. От двете страни на блока са засадени дървета, които ни правят шарена сянка. Денем температурата в апартамента не се качва повече от 25/26 градуса. Супер! Вечер пада до 23градуса.
Чак ви завидях.

# 38
  • Мнения: 5 299
Никак не се справям...потя се като пор, и това е ooooh!

# 39
  • Мнения: 4 300
Много ми е добре Mr. Green
Недолюбвам климатици, особено пък за охлаждане.
Седя си, пия си разни сокове, потя си се, къпя си се и ми е кеф.

# 40
  • Мнения: 1 153
И аз не харесвам климатиците,тук е страшна жега и е много задушно,но не излизам навън ,поне докато не се скрие сланцето Grinning

# 41
  • Мнения: 3 537
Имаме климатик,но за сега само във всекидневната.Като отида в спалнята да си лягам е някакъв ад. Confused

# 42
  • Мнения: 207
Топлото не ми пречи,обичам го.Стоя си вкъщи,потя се,мокря се и така-ще оцелеем. newsm08

# 43
  • Мнения: 22 867
И аз не съм фен на климатиците, но вече ми се струва, че ги заобичвааааамм.............И ако продължава тоя пек, /а той май ще продължи!/ ще поискам горещо един климатик. Embarassed

# 44
  • Мнения: 2 910
Най- гадно е, когато трябва да си легна, хем ми се спи, хем на мога да заспя от жега Close Въртим се като пумпали и само пъшкаме и детето барабар с нас Crazy А като се сетя, че трябва да си епилирам краката в тоя мор ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт