Апокалипсис сега

  • 2 570
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 629
Краят на света. Представяте ли си го, сънувате ли, мислите ли го? Как ще свършим, а? Размазани като муха на мушама от божия палец, избити в междугалактическа война или от случаен метеорит? За секунда или ще се мъчим с десетилетия от глад и жажда? Конниците на Апокалипсиса има ли нужда да идват или можем да се справим и сами?
Пуснете на воля черните си мисли и станете пророк за две минути!

# 1
  • Мнения: 1 629
Пускам темата, поради разказа на една съфорумка, как докато си лежала на плажа и зяпала къпещите се в морето си представила как измират до един в огромен водовъртеж и дъжд от олио  Grinning

# 2
  • Мнения: 25 602
... си представила как измират до един в огромен водовъртеж и дъжд от олио  Grinning

Какво е било олиото? Слънцезащитно ли?  newsm78

По въпроса мисля, че смъртта за всеки човек е един малък Апокалипсис. Едва ли в този момент се вълнува особено дали е сам или си има и  компания...  Thinking

# 3
  • Мнения: 6 155
Нито съм го мислила, нито съм го сънувала...нито ще Crossing Arms

2 мин. ...Сигурно ще е от жега  sweating

# 4
  • Мнения: 5 370
Все ми се струва, че ще стане Постепенно Апокалиптично. Поради най-простата причина, че няма нищо вечно. Нито един ресурс на тази земя не е неизчерпаем. Дори и Слънцето-неслучайно го пиша с главна буква-един ден-кой знае кога-ще спре завинаги. Има много литература и мазохистично ужасяващи ме филми по въпроса.
Надявам се дотогава да не съм жива вече. Tired

# 5
  • Мнения: 490
И аз мисля горе-долу, като Жозефина

# 6
  • Мнения: 488
Това с олиото го сънувах и аз... странно, сигурно жегата ни влияе. Само че в комбинация с жълти задушливи серни облаци.
Седях и гледах тъпо към небето как една капка сякаш на забавен каданс пада и всеки момент ще ме плесне по челото и нямах сили да избягам.
Иначе съм си мислела, че сигурно ще загинем от атомна катастрофа. Или от сблъсък с астероид.

# 7
  • Мнения: 3 423
Няколко ядрени бомбички биха стигнали.
Жалко, че дори чалгата няма да се спаси.
Кой бе казал, че Четвъртата световна война
щяла да бъде със сопи. Склонна съм да го подкрепя.

# 8
  • Мнения: 25 602

Кой бе казал, че Четвъртата световна война
щяла да бъде със сопи. Склонна съм да го подкрепя.

Мислиш ли?  Thinking Не знаех, че хлебарките и скорпионите могат да размахват сопи...  newsm78

# 9
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Напоследък все такива щуротрески са из главата ми.
Дори и сънувам, брррр. Страх ме е да изкажа гласно всичко.
Нещо суеверието ме е разтресло.

# 10
  • Мнения: 4 841
Преди много години сънувах нещо подобно - висока приливна вълна, която беше скрила слънцето (ех, тези клишета  Simple Smile ) и размазваше всичко...

След всички изгледани филми по темата, обаче, по-естетски ми изглежда варианта със заледяването (май в "Изкуствен интелект" имаше красиви ледени сцени  newsm78 ), отколкото с падащи от небето огнени топки...

# 11
  • Мнения: 4 406
никой от нас няма да е жив и да го види. може ли да остана?

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не, не си го представям изобщо. Като човек, чието детство е минало в периода на студената война, достатъчно съм сънувала тогава. Бомби, ракети, десантчици с парашути - фантазията ми работеше безотказно ooooh!
Сега някак не ми е до глобални проблеми...

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Отново с НМС и покъртително главоболие никак не ми е трудно да си представя един апокалипсис.
Нещо бързо и безболезнено. Разбира се, аз, семейството ми и всички близки и познати, както и известно количество хора за подобряване на генфонда оставаме живи и населваме земята отново. Аз съм матриарх.

# 14
  • Мнения: 6 993

Кой бе казал, че Четвъртата световна война
щяла да бъде със сопи. Склонна съм да го подкрепя.

Мислиш ли?  Thinking Не знаех, че хлебарките и скорпионите могат да размахват сопи...  newsm78
Я малко Джон Уиндъм или братя Стругацки да вкарам Mr. Green Или да си припомним Чернобил. Ще има оцелели хора, най-вероятно доста увредени, обаче, за това ще се стигне и до сопите - ще се върнем/върнат векове назад в развитието си.
Но всъщност не си представям края така. Мисля, че нито американците, нито руснаците са ЧАК ТОЛКОВА безумни, че да свършат подобно нещо Rolling Eyes Виж арабите... newsm78 Имаше един разказ, който се скъсах да търся в нета, ама няма..."Ако утре трябва да умрем" - там младите от бъдещето си правеха купони, като темите на купона бяха по какъв начин си придставят края на света. Crazy
Та аз края си го представям по-скоро като неизбежна екологична катастрофа, за съжаление много скоро Rolling Eyes

# 15
  • Мнения: 211
Оххх, не! Мразя да мисля за това. Надявам се това да не се случва поне докато умрат и моите .. ммм .. пра-пра-пра внуци Praynig

# 16
  • Мнения: 765
Тази съфорумка има нужда да си поговори тихичко с някой добър чичко доктор , ама наистина тихичко , за да си остане само между тях ...как може докато седиш на плажа и си пиеш Маргаритата да наблюдаваш невинни и нищо подозиращи хорица - къпят се в моренцето , играят , радват се и  пищят , а тя ненормалницата да си представя как огромен водовъртеж поглъща всички... и даже сигурно за миг си е помислила "добре , че не влизам във водата , не се пека на слънце и си намирам плажове с шатрички , за да съм по защитена...дано да е водовъртеж , а не цунами  , защото ще помете и мен , а аз все пак не си представям нещата така". Психопатка.
 Аз понеже не съм такава си мисля само , че неминуемо предстои атомна война - залагам на Америка срещу Китай , Америка срещу Сирия , Америка срещу Корея , Америка срещу Русия , и естествено Америка срещу Америка , за да се изпълнят предходните ми предположения - трябва да има повод , все пак . Света ще бъде прекроен , петрола ще достигне 100 долара за барел , варел или както там му казват , може и 200 и 300 долара и ще оцелеят само тези със запасите...водата за нищо няма да става поне няколко години , някои видове завинаги ще изчезнат в това число и някои различни религии , което всъщност е основната цел на всичко . Армагедон ще има , обаче ще има и оцелели...Всичко знам .
И никой няма да се плацика в моренцето тогава , така че тази лудата с водовъртежа и кипящата водна маса ще трябва да си намери нова темичка за размисъл на плажа .

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Барабалекс, ама и теб те е напекло Joy

# 18
  • Мнения: 765
Барабалекс, ама и теб те е напекло Joy
От маргаритата е ...иначе вече съм на работа и сигурно за това . Все пак съм права . Може да се обзаложим - среща на плажа след ядрения Армагедон - хубавото е , че тогава цялата планета ще е един голям плаж , дано оцелеят и няколко по-кадърни бармани .

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не ми се вярва да оцелеят точно кадърните бармани Tired
Пък и дали изобщо ще има морета...
За алкохол,не знам защо, ама съм сигурна, че ще има.

# 20
  • Мнения: 4 406
абе какъв алкохол в тая жега??? трябва да оцелее стадо кравички, ние ще си правим кисело млекце и от него- айранче!!!!

# 21
  • Мнения: X
Сборна колекция -бедствия, аварии и други катастрофи:
 войни,включително ядрени;
мръсни бомби;
глад,поради недостиг на хранителни резурси;
болести, язви,
екологична катастрофа;
изчерпване на водните запаси (разбирай питейна вода);
ужасно слънчево греене;
земетресения;
вулкани;
киселинни дъждове;
цунамита;
допълнително сблъсък с метеорити... и така...
Всъщност за всеки светът свършва със собствената му смърт, а тя може да е много близо или много далеч - по - добре е да не знаем кога Tired

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
абе какъв алкохол в тая жега??? трябва да оцелее стадо кравички, ние ще си правим кисело млекце и от него- айранче!!!!
Ооо, недей! С Еми открихме най-най-фантастичното мохито на плажа до к-г Смокиня... Бистро, свежо като роса, с истинска дива мента, с ръчно натрошен лед на ситно, с лайм (а не лимон)... Фантастише.

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Буми, извинявай, ама не всички са бременни. Алкохолецът е човещинка. И аз не пия, ама поне проявявам разбиране. След такива апокалиптични гледки ти пресъхва гърлото Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 406
аз като съм бременна, да не съм болна??? пия маргарита, приготвена от определен барман на точен бар в центъра на Русе, с компания от луди бг-мами, но само след 21 ч. вечер. сега навън е 40 градуса и не мога да си мисля за алкохол... виж, за Апокалипсис е по- лесно. мисля, че всички ще умрат от слънчасване. и ще изглеждат като
а) беконче на скара ( по- пълничките)
б) рагу на скара ( останалите)
моля да се групирате в подточките

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бум, ще те контрирам само с една снимка (worth a thousand words):

Цък.


Няма как да не усетиш освежаващия вкус на мохотото (предвиден точно за 40-градусови жеги) в устата си... тънък вкус на лайм, леко проскърцване на дребните парченца лед в устата си, свежият дъх на мента...

# 26
  • Мнения: 765
Странно как всички знаем , че ще има ядрена война , обаче съм сигурна , че като стане пак половината свят ще се прави на шокиран . Тези неща все идват изневиделица на някои .
Междувпрочем госпойце Бу , да не сте решили да уморите форума от завист ? Надушвам конспирация .

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Междувпрочем госпойце Бу , да не сте решили да уморите форума от завист ? Надушвам конспирация .
Аз, както е ясно, съм долна, нечестна и нискоразвита, така че този коварен план ми прилича. Злобата ми е подсилена от не-идването ви с вече (уви!) законната ви половинка да пием.

Ядрената война винаги ще е изненада. Точно както снегът всяка зима изненадва общините, все едно е чудо невиждано да е декември и да вали сняг.
Аз предвиждам обаче по-друг край - най-накрая ледниците ще поддадат и ще имаме След утрешния ден на живо.

# 28
  • Мнения: 4 678
Kраят-2012 година
Нямаме много време Mr. Green

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Shocked Поци, ама това твое видение ли е

# 30
  • Мнения: 4 678
Не
Има много док.филми и проучвания
Календарите на Маите са до тяази година
И по Библията са открити шифъри за тази година Peace

# 31
  • Мнения: 6 993
М. Значи няма да раждам, поне да 2012.

# 32
  • Мнения: 4 678
Само това намерих,но имаше още newsm78
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=73374
Ще потърся Peace

# 33
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
2012 е прекалено близо. Мю пита за по-далечното бъдеще Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 4 678
По-далечно- в друго измерение Sick

# 35
  • Мнения: 765
2012 е прекалено близо. Мю пита за по-далечното бъдеще Crossing Arms
Въобще не е далеч този ден - и аз така го виждам - 2010 - 2012 някъде...сега е момента да теглите кредит , да си вземете жилище на добра надморска височина , с подземен бункер , бомбоубежище натъпкано с провизии и вода за 6 месеца поне , непременно със собствен генератор за електричество , може и свещи или фенери на батерии . Не забравяйте аспирин и някои лекарства от първа необходимост . Ако мислите навреме ядрото на някой атом няма да ви свари неподготвени . Успех на всички !

# 36
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мне, за 5 години не мога да сколасам с толкова задачи. По-малко усилия ще ми коства да се науча да пия. Тогава поне ще ми е приятно ако вярвам на разказите на приятели

# 37
  • Мнения: 4 678
Запаси от много месо и алкохол Peace
Алкохола не се разваля Peace
Ако има много алкохол бомбоубежище не ти трябва Joy

# 38
  • Мнения: 1 072
Енергията не се губи или добива! Тя се трансформира от един вид в друг! Човекът освен материя е и енергия! Нищо чудно след Апосалипсиса, освобидили се вече от досадната гравитация, да наричаме кълбовидните мълнии енергийни коктейли!  Twisted Evil Мммммм, много фрешшшшшш!

# 39
  • Мнения: 4 585

Сънувам последствията след Апокалипсис, но никога самия Апокалипсис.
Навярно съм повлиян от "Последният мъж на планетата".
Последния път излязох от мазата на блока и установих, че май съм сам.
До сутринта успях да намеря една спретната жигулка, да и демонтирам
вратите и капака на багажника и да напълня багажника с туби с бензин.
Търсех други оцелели, карах по осовата линия на шосето Разград - Русе.

Прочетете "Обърни се с гръб към мен" на Николай Близнаков

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 12:49 от Wolf

# 40
  • Мнения: 2 673
тази зима, ще се вкочаним от студ,
първо ще се вледенят бездомните хора и кучета. После всички останали.
след векове инопланетяни ще ни размразят...Дали тогава ще се обичаме повече newsm78след като веднъж сърцата ни са били вледенени

# 41
  • Мнения: 4 406
Кaril , няма да е тази зима!
да, ще се обичаме повече

# 42
  • Мнения: 3 447
Постепенно. Все повече деца ще се раждат в мизерия, от родители алкохолици, престъпници, насилници, с психични отклонения. Красивите, умните, силните, здравите, заможните ще градят кариера, ще се возят на яхти и ще се ослушват. Като се обърка еволюцията, останалото е въпрос на време.

# 43
  • Мнения: 4 585




Ще плащат все по-големи данъци за издръжка на родените в мизерия,
от родители алкохолици, престъпници, насилници, с психични отклонения.
Което ще обезсмисля граденето на кариера.
Направилите кариера водят по-нецелесъобразен начин на живот.
Ядат кралски скариди, филе от нилски костур, ползват климатици на макс и
джипове с висок разход на гориво. Един ден бедните им изпотрошават ПВС
дограмата и обръщат джиповете с гумите нагоре. Което обезсмисля граденето
на кариера.

# 44
  • Мнения: 765
Според мен не разбирате - няма да има такъв проблем - малкото оцелели след ядрената война ( доволно потърквам ръце ) ще са горе долу на едно ниво - богатите и умните като мен , които са си направили убежище вместо да пилеят пари за каравани и хотели  по морето .
След Армагедона вероятно ще се обособят две групи - на по-богатите и на тези които ще зависят от тях по ред причини - храна , вода , дрехи , петрол . Всички ще са толкова шашнати , че няма да се замислят , че са в подчинение . Поне около 200 години след ядреното унищожение . А след 200 години на мутация и глад мисля че никой няма да иска да обръща джипове с гумите нагоре , а ще гледа да оцелее някак си .
Моя вариант е по-добър от този на Дона - той ме плаши повече .

# 45
  • Мнения: X
Аз си представям края на света, като в онзи филм за подводницата...която беше пратила атомната бомба към руснаците, а те пък я бяха върнали...как обикаляха, завалиите сам сами на света...Потресающу!
Та представям, си че ще знаем. В смисъл няколко дена преди това ще ни се каже и ще се подготвяме. Някои няма да им издържат нервите и ще се самоубият. Други ще го ударят на секс и пиячка. Трети ще се побъркат и ще гледат тъпо. Четвърти ще се побъркат и ще се щурат насам-натам. Други пък ще медитират. Все ще се намери и някой активен, дето няма да иска да се примири и ще търси начин да се оттърве. Или пък някой с мисия да организира и успокоява умирающите в последните им мигове. Ще бъде гадно. И мокро. И дъждовно /он оня майски дъжд!/
Всички ще си мислят, че всъщност Земята е била едно чудесно място!

# 46
  • Мнения: 534
Аз викам да е бързо,та да не се мъча много  Laughing

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Огромен метеорит удря земята ... вдигналия се прах засенчва слънцето  за месеци и растенията измират, от което настава липса на кислород и храна и всички ние дишащи измираме ...  ...  климата тотално се променя ... и настава нова ера, на анаеробните същества ... а Земята, която е деформирана при удара, излиза от слънчевата орбита и отлита в дълбокия Космос ... където след дълги години въртене по разни странни криви , отново се ошлайфва и се присламчва към Звезда, подобна на нашето Слънце и отново на повърхността и се заражда живот

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 17:07 от secretgarden

# 48
  • Мнения: 5 539
Причината за всеобщата гибел е без значение. За мен интересното ще настъпи, когато обявят: Остават ни 3 денонощия живот! Simple Smile

# 49
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Причината за всеобщата гибел е без значение. За мен интересното ще настъпи, когато обявят: Остават ни 3 денонощия живот! Simple Smile

Това ако до края има ток и  комуникации, освен това работещи репортери и институции, които да го обявят

# 50
  • Мнения: 2 070
Абе хорица, апокалипсис в мозъците ви от жегата, а?

Аз няколко пъти сънувам, че някакси ми съобщават, че идва нещо като край на света ли, на човечеството ли, а аз съм от тези дето са Избрани да Останат. Ха да видим. Един приятел беше сънувал същото.

# 51
  • София
  • Мнения: 18 679
Егати и темичката Shocked ooooh! Верно е много горещо тия дни Tired

# 52
  • Мнения: 5 539
Любимият ми апокалиптичен киносценарий е във филма "На брега". Ядрен взрив, по-голямата част от света е вече загинала, а радиоактивният облак лети към Австралия. Там са последните оцелели човешки същества. Всички са наясно, че положението е бензадеждно. На населението раздават хапчета за евтаназия, за тези които искат да си спестят мъките на лъчевата болест и бавната смърт. Вият се опашки от хора, чакащи да се снабдят със своята доза, да се прегърнат с близките си и да умрат заедно.

И в цялата тази ситуация го няма Брус Уилис, за да спаси света.
Добре, че филмът не е американски.

# 53
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Не си представям Апоколипсис - тип американски трилър - огромна вълна, заливаща всичко, магистрали, задръстени от бягащи хора, ледена епоха, метеорит или ядрен взирв.

Може пък нашествие на необуздани колоезачи да причини апокалипсиса  Mr. Green. Някои хора вече преживяха един мини-такъв този уикенд.

Всъщност, темата за апокалипсиса за мен е много сериозна и имам чувството, че той вече настъпва  бавно и полека. Още учителят ми по география в 6-ти клас разправяше, че оста на земята се измества неусетно, вследствие на което климатичните пояси  се разширяват   newsm78 към полюсите.  Изобщо климатът се променя тотално, но не рязко. Та предполагам една част от човечеството бавничко ще се пържи в собствен сос, ако междувременно не заживее в стерилни хладилни камери и не открие  мнооого вода на Марс; а друга част ще бъде отнесена от Нойски потопи.

# 54
  • Мнения: X
Причината за всеобщата гибел е без значение. За мен интересното ще настъпи, когато обявят: Остават ни 3 денонощия живот! Simple Smile
тътътъ....Добър вечер, дами и господа. Имаме да ви съобщим извънредна новина. Според сведения на НАСА, утре в 8.30 ч. сутринта, българско време, голям метеорит ще удари земята, някъде в района на Каспийско море.
От БАН съобщават, че най-вероятно това събитие ще има тежки и абсолютно непредвидими последствия за планетата Земя.
Президентът и министър-председателят не са открити за коментар. Съобщава се от очевидци, че президентският Фалкон е отлетял в неизвестна посока.
От Гражданска защита и пресцентъра на МВР предрупреждават гражданите да бъдат крайно внимателни и да носят напоени с вода маски на лицата си. Пътуванията в зоната на удара не са желателни.
Българската православна, Арменската апостолическа и католическата църква ще работят извънредно тази нощ, поради очаквания прилив от желаещи за причастия....
Боже, олях се!  Stop

# 55
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 hahaha

Много готино ...

# 56
  • Мнения: 6 993
Любимият ми апокалиптичен киносценарий е във филма "На брега". Ядрен взрив, по-голямата част от света е вече загинала, а радиоактивният облак лети към Австралия. Там са последните оцелели човешки същества. Всички са наясно, че положението е бензадеждно. На населението раздават хапчета за евтаназия, за тези които искат да си спестят мъките на лъчевата болест и бавната смърт. Вият се опашки от хора, чакащи да се снабдят със своята доза, да се прегърнат с близките си и да умрат заедно.

И в цялата тази ситуация го няма Брус Уилис, за да спаси света.
Добре, че филмът не е американски.

Хммм, как е на английски да си го потъря?

# 57
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Любимият ми апокалиптичен киносценарий е във филма "На брега". Ядрен взрив, по-голямата част от света е вече загинала, а радиоактивният облак лети към Австралия.


Този филм и аз го гледах, потресителен беше, особено сцената със самоубиващото се семейство. ... ама аз имам склонност да рева на американски мелодрами, нищо че тази не беше американска.

# 58
  • Мнения: 5 539
On the beach
Eovin, вземи си и носни кърпички Wink

# 59
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Бум, ще те контрирам само с една снимка (worth a thousand words):

Цък.


Няма как да не усетиш освежаващия вкус на мохотото (предвиден точно за 40-градусови жеги) в устата си... тънък вкус на лайм, леко проскърцване на дребните парченца лед в устата си, свежият дъх на мента...
Къде, къде е темата за завистта, когато ти потрябва?  Mr. Green А, и тема: "Кой най-много ви дразни във форума".  Joy Joy Joy
П.П. Преди сто години четох една книга на известен японски автор(не му помня името, обаче). Как две ядрени ракети летят към Токио. Много страшна книга беше.

# 60
  • Мнения: 6 993
On the beach
Eovin, вземи си и носни кърпички Wink
мМММммм, да, добре...вчера пак ревах на A walk to remember, та тоз ли ще ми се опре Laughing

# 61
  • Мнения: 1 629
А, стига бе, един вярващ ли няма? Второто пришествие, Страшният съд, това-онова?

# 62
  • Мнения: X
А, стига бе, един вярващ ли няма? Второто пришествие, Страшният съд, това-онова?
Едното не изключва другото Peace

# 63
  • Мнения: 843
On the beach
Eovin, вземи си и носни кърпички Wink
мМММммм, да, добре...вчера пак ревах на A walk to remember, та тоз ли ще ми се опре Laughing

     Този филм  ме натъжи сериозно,  а това хич не е лесно. Heart Eyes

      Иначе, какво?  Бункери, запаси? ТЦЦ....  не ща. Не искам да живея без хората около мен, а толкова голям бункер нямам.
     Апокалипсис?  Ми добре.. имам развинтена фантазия.  По един или друт начин.. все някога ще се случи.
     Както казва един приятел " Каквото за всички турци, това и за гол Хасан."
     След това вкупом ще пренаселим отвъдното. И  ще ви почерпя.Simple Smile)

# 64
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А, стига бе, един вярващ ли няма? Второто пришествие, Страшният съд, това-онова?
Библейски сцени и пророчества винаги свързвам с картини и художници и пр. творци. Като каза Апокалипсис, за Дюрер се присетих веднага. После за Копола се сетих.  Rolling Eyes Дете на "социализъма" съм аз.  Mr. Green
Разглеждам Библията само като "вдъхновител на произведения на изкуството". Простете за клишето.

# 65
  • Мнения: 5 370
А, стига бе, един вярващ ли няма? Второто пришествие, Страшният съд, това-онова?
Второто пришествие ще бъде това, което ние сами си направим. И Апокалипсисът, и Катарзисът, и Страшният Съд са си в нас....и почти винаги са били.
Поне от момента на осъзнаването на Аз-а.
Само че може би за различните индивиди имат различни измерения.
П.С. Аз колко часа спах тази нощ???? Личи си. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт