Лилибон, ние сме с теб и Криско!!!

  • 91 703
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 6 029
Гласувах о6те миналата седмица!
Стискам палци,Криско да полу4и адекватна помо6т  Praynig
nialgm,e dала добьр сьвет zа ТВ.

миналата седмица не може да си гласувала, идеята е от вчера

# 556
  • Мнения: 333
Разбутах много хора с гласуване, мисля ще стигнем до НОМЕР 1  Hug.
Лилибон, заради Криско и цялото ви фантастично семейство ще станем всичко по-добри и се моля да си обещаем следващия път когато някой е груб с нас да не бързаме да сме груби и ние, когато искаме да кажем лоша дума да я заменяме с добра, защото мисля в същността си всеки един копнее за обич, да я дава и да я получава ....и това прелестно бижу отприщи тази нужда в нас, извади я наяве. Не бива да я крием, мисля, и за по-дребните неща  в ежедневието. А ти, малък бонбончо, ще оздравееш и  ще даваш сили и мъдрост на деца, внуци и правнуци и всички около тях. Амин  Praynig

# 557
  • Мнения: 638
Иzвинете ме,обьркана сьм,имам доста проблеми,в4ера гласувах zа Криско.
Не бях влиzала от седмица вьв форума.

# 558
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
МОМИЧЕТА, МОЛЯ ВИ ПУСНЕТЕ ПАК ЛИНКА С НОМЕРА НА ИДЕЯТА!

# 559
  • Мнения: 985
МОМИЧЕТА, МОЛЯ ВИ ПУСНЕТЕ ПАК ЛИНКА С НОМЕРА НА ИДЕЯТА!
http://www.bankazaidei.com/?p=top&s=1

# 560
# 561
  • Мнения: 6 029

когато гласувах вчера, имаше 18 гласа. БРАВО НА НАС Grinning

# 562
  • Мнения: 1 732
Момичета, нека се мобилизираме!
Крайният срок е 10.08.2007  Rolling Eyes

# 563
  • Мнения: 7 263
Момичета имам една идея

Не знам как е възможно да стане, може би модераторите ще кажат.
На първа страница да има начин да се допълва информация кой с какво може да помогне, но имам предвид по-специфична помощ. В смисъл ясно е, че който с колкото може /финансово ще помогне/ мисълта ми е за хора които могат да укажат специализирана помощ. Давам пример:


1. Едно момиче беше писало в друг клуб - аз цитирах тук мнението му че работи във голяма фармацефтична фирма и може да помогне с лекарства и медикаменти.
2. Друг би могъл да помогне с контакти с превозвач / за самолетни билети/.
3. Трети е лекар и може да помага със съвети и инфо.
и т.н.

разбирате ли идеята ?

защото така между многото мнения и пожелания може да се загуби ценна идея или контакт или възможност за нещо съществено, защото предполагам на семейството на Лилибон все пак далеч не им е само до това да следят форумите.

Лично аз бих могла да опитам / при желание от страна на Лилибон и семейството и / да я свържа с хора от мобилни оператори с цел да се помогне за откриването на кратък номер за набиране на пари за Криско с смс-и.

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 15:59 от Lennyh

# 564
  • Мнения: 389
Пратих го на познати и приятели с лични обяснения какъв е проблема на Криско и как може да помогне на семейството му инициативата на ДЗИ, а вече виждам, че и те са започнали да го разпращат  Hug

# 565
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Моля ви момичета ако някой има телефоните на Ели или съпруга й да ми ги пусне на лична - от вестник Черно море искат да им помогнат.

alert
готово

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 16:26 от Lioness

# 566
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
тази вечер по новините на Нова телевизия ще дават за нашия Криси

Иначе, току що говорих с Ели - момичета, Лилибон изпраща поздрави на всички. Всъщност не толкова поздрави, колкото сърдечни благодарности, че всички ние сме с тях, до тях и готови за помощ.

Беше озадачена от пристигането на екипа на НОва телевизия, но пък е доволна, че е благодарила на всички по телевизията!

Криси е по-добре  Hug. Има известни проблеми с вените, където го дупчат за антибиотика.
Но пък мед. сестрите са упорити в желанието си да превръзват малкото юначе и да са в помощ на мама Ели.  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 16:48 от Lioness

# 567
  • Мнения: 1 163
Ще гледаме и ще стискаме палци повече хора да се отзоват.

# 568
  • Мнения: 1 877
Ще гледаме и ние.И дано чрез телевизията да научат много хора,които да помогнат!!!

# 569
  • Мнения: 1 753
Браво! Ще гледаме! Вие сте страхотни!   bouquet  Hug  Hug  Hug

Общи условия

Активация на акаунт