Лилибон, ние сме с теб и Криско!!!

  • 91 707
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 570
Наистина ли? И ние ще гледаме!

# 571
  • Мнения: 333
Извинявам се за тъпия въпрос, но кога са новините по Нова  newsm78.
Аз пък си мислех, че тази задружност е подходяща и за Добрата Новина по БТВ, ако още го има това. Когато пък Криско се излекува, направо ще стане НАЙ-НАЙ- добрата новина за века Wink.
Идеята за синтез на първа страница е супер, и аз си мислех, че става объркано, всеки пише брише с най-голям мерак и то, но кой синтезира нещата  newsm78

# 572
  • Мнения: 2 724
Ходили са при мъничето в болницата и са заснели материал .
Нека повече хора знаят за детенцето .

# 573
  • Мнения: 2 724
Здравей адашче  Hug.
Мина е намерила фирма ,която е направила 10 процентна отстъпка за превръзките  Peace.

# 574
Трябват още около 70 гласа и Криско е 3-ти ! Praynig

# 575
  • Мнения: 4 195
съзнавате ли, какво се случва, чудо - и мисля, че се забавихме, всичко това, можеше да се случва още от раждането му и Лили да получи подкрепата, която заслужава още тогава.
Аз лично свалям шапка на всеки, взел присърце съдбата на Криско  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 576
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Тъй като ми е непосилно да прочета 30 страници много моля да ми отговорите на следните въпроси:
1. Лечимо ли е заболяването и каква е цената, ако е възможно?
2. Ако спечели първа награда от гласуването от онзи сайт какво получава?
...ми това е...
изпратих линка на всичките ми приятели и им казах да го разпространяват...организирах и фирмата, където работя да съберем парички и още утре мисля да стигнат до родителите по някакъв начин...
прочетох първата страница...и много моля някой набързичко да ми отговори...БЛАГОДАРЯ  bouquet
...иска ми се да направя още нещо за Крис, но не мога да измисля какво... newsm78

# 577
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Честито 3то място в банката за идеи!
Имате ли представа дали в новините от 23:30 ще дават пак за Криско.Нямам възможност да гледам тези от 19 часа Cry Cry Cry

# 578
  • Мнения: 1 671
Трето място, ура, ура, ура!

Сега прочетох и другите две идеи, които са съответно на първо и второ място.
Честно да си призная, и те ми се струват много силни, още повече, че са свързани също със здравето на дете и инвитро зачеването.
Радвам се, че парични премии ще има и за второ и трето място.

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 17:38 от Моли Уизли

# 579
  • Мнения: 1 671


Имам предложение
да се направи сайт на КРИСКО!!!





Подкрепям!

# 580
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Може и към тези, които имат сайтове да се сложат някакви банери (изобщо не знам дали точно това е името  Blush) и хората, които посещават сайтовете да виждат банера и да кликат върху него Rolling Eyes

# 581
  • София
  • Мнения: 1 750
Радвам се много на добрите новини и се моля нещата да се подреждат все за доброто на Криско и семейството му  Praynig

А най-милата новина е първата усмивка на Криско. Лилибон, ти така чакаше тази първа усмивка, този скъп подарък от слънчевото ти момченце. Усмихвам се и се моля с цялото си майчино сърце за вас!

# 582
  • Мнения: 164
обърках - на 1415

# 583
  • Мнения: 5 698
Не дадоха нищо преди малко по новините по НОВА!Да не би да е утре,или аз нещо не съм разбрала!

# 584
  • София
  • Мнения: 1 877
Не дадоха нищо преди малко по новините по НОВА!Да не би да е утре,или аз нещо не съм разбрала!

И аз все още гледам - може да е на края!

Общи условия

Активация на акаунт