Засрамете се!

  • 4 256
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 533
Ох, не! Прочети, преди да казваш, че обиждам. Конкретно ти пиша. За обединението..

Уф, обединение... Tired Толкова е банално. Като първомайска манифестация.

# 31
  • Мнения: 1 952
Айде и аз няма да казвам мъжа ми и баща ми какво коментираха.  Тези медици нямат вид на  на благодарни хора с изключение на палестинския лекар, който само повтаряше "Велика България" . Повечето са нагли, единия поправя, че не бил господин, а доктор, другата се дразни, че и объркали името. Много са омотани

Ами и ти ще си омотана, ако висиш 8 години в либийски затвор, осъдена на смърт! И изведнъж те събудят посред нощ и ти кажат "можеш да си вървиш"! Не надменна и омотана, ами не знам каква! И за себе си мога да кажа същото, тъй че не го приемай като обида. Ние просто хабер си нямаме какво чувстват.

Не са ги изненадали чак пък толкоз...айде моля Ви са сега...

# 32
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Какво обединение ,  човек ? Това е реалността ...хората се обединяват, когато нещо ги засяга лично, когато ги жегне, когато видят смисъл ... Но всеки е различен ... това да не ти е комунизъм ... а конкретно тази история е мътна ... нещата не са достатъно ясни и никога не са били ...

Любопитно ми е на колко си години ?

# 33
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Не са ги изненадали чак пък толкоз...айде моля Ви са сега...

Абе толкоз, не толкоз, факт е, че нищо не беше сигурно, нали? Пък и сигурни да са били. На кого точно трябва да са благодарни, че повече от 8 години висяха там? И защо да не държи човекът на титлата Доктор? Аз съм забелязала, че всички лекари, професори и т.н. държат. Може би пък точно за това се хваща сега, може пък неговата първосигнална реакция на обръщението "господин" да е - те не ме мислят вече за лекар. Откъде знаете какво им е в главата? Хайде да не се изявявам като голям психолог и психоаналитик, че хабер си нямам от въпроса, но недейте да гледате и вие толкова първосигнално и толкова буквално да им приемате реакциите. На мен пък не ми се сториха надменни, явно не съм била настроена да ги приемам така.

# 34
  • Мнения: 459
Хайде стига. Няма нужда да убеждаваме никой, че медиците са невинни. Просто сам, ако не се сетиш.....
На всички ни е ясно, че либийците са един вид фанатици и ако медиците бяха виновни, още в началото да са им видяли сметката. Цялата дандания беше, заради парите и връзките в ЕС.

Колкото до различното мнение. Има си начини и начини да го изкажеш.
В цял свят хората се гордеят със страната си, само ние се чудим за какво да се оплачем пред "чужденците".  Гледах рекламни клипове за туризъм във няколко държави, навсякъде само прехвалени красоти, само за България, нашите пуснали 5 строежа и надпис "Не ходете в България". По голяма простотия ...............

# 35
  • Мнения: 3 880
Мило ми стана,когато го чух да го казва.Велика България...Част от живеещите в чужбина българи казват "скапана България".А този фин човек...
Chanel, не забравяй, че този фин човек за първи път стъпва в БГ, преди арестуването си може даже да не чувал къде е България, така че няма причина да има лошо мнение за държавата.А хора, които казват "скапана България" може да си имат причини, след 20-30 години прекарани в нея Wink Peace

# 36
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Представи си, че заминеш на работа в Сомалия ... там те хващат и задържат като заложник ... накрая те разстрелват, а роднините ти съдят държавата, че не те е защитила ...  Rolling Eyes

# 37
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Честно казано разстреляха вече шофьорите на камиони ... но никой не се обедини, тогава

# 38
  • Мнения: 211
Ето, пак същото.
Не се подкрепяме в нищо.
"Аз си имам мое мнение! Много съм важна, много съм запозната! С всичко!"
Ми откъде пък толкова знаете и сте сигурни, че са виновни?
Както аз не мога да ви докажа, че са невинни, така и вие не можете да ме убедите, че са виновни.

ЕТО това ми беше питанката: откъде тоя скептицизъм, бе, хора! Откъде тва озлоблебие?
Защо, без основателни доказателства, мислите по този начин?
Почти всички от писалите в тази тема са на мнение, че работата не им била чиста. Защо така мислите?
Защо мислите, че са по-прегрешили от всички останали - почти всеки си прави там скритите работи. Една продавачка в магазин постоянно краде и прави шмекерии.
Всеки е виновен за нещо малко или много. Но никой не заслужава да бъде изтезаван от равен! Защото всички сме равни пред ... няма да включвам вярата. Всеки си вярва в нещо.
Та искам да ми докажете, че са виновни. Както вие искахте аз да ви кажа защо мисля, че са невинни - не мисля. Чувствам го . И може би там е разликата между хората - някои го чувстват по  лошия, някои - по добрия начин. А доброто винаги побеждава, нали?

# 39
  • Мнения: 920
Септември, съгласна съм. Многа сме умни, всеки си има мнение, но когато става дума за такава кауза, би трябвало да се обединим. Добре, че беше Г-жа Саркози. Да повярва безрезервно. И Д-рите....

# 40
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Естествено, че си имам свое мнение.... трябва да се чувствам виновна ли  ooooh!

# 41
  • Мнения: 2 161
Време е за темата "Кого не харесвате във форума 3".
На воля да се наплюем очи в очи.

# 42
# 43
  • Мнения: 5 577
Естествено, че си имам свое мнение.... трябва да се чувствам виновна ли  ooooh!

Виновна и засрамена!

# 44
  • Мнения: 211
Благодаря, Мадам Гоца!
Усмихнах се!

Общи условия

Активация на акаунт