НашиТЕ пРЕКраСНИ КухНИ, проЕкти за ТЯх и пРЕПоръКИ - треТА часТ

  • 77 643
  • 589
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 4 300
Мдаа, и аз откак разчистих излишните неща живея много по лесно. Имам един сервиз за хранене, 3 купи за салата, 4 за супа и доста чаши за кафе. 1 йенска тава и една йенска тенджера, които използвам най честно. 2 тигана- голям и малък ( ползвам ги от дъжд на вятър) и две тенджери. Ей това ми е посудата, която използвам в общи линии. Всичко без 2-те тенджери е събрано в един комод. Така не се чудя кое къде е Mr. Green
Иначе свекърва ми си умираше да ми подарява разни вещи като сито ( нито веднъж не съм го използвала, ама някакси не мога да го хвърля, нали е подарък, и седи прибрано), форма за кекс ( съшата история, пека си кекса в тава ), резачка за яйца.Така че като махнем тея вещи, които не ползвам, мястото си ми стига идеално.

# 496
  • София
  • Мнения: 1 951
Сегашната ми печка е Горение.Ползвам я от 9 години ,без никакви забележки .Единствено не става за вграждане,а и вече имам купени и монтирани котлони,та остава само фурната.Единствено не мога да реша каква марка ще е новата.
Днес ще ходим и в Люлин в магазина на Фагор.
Някоя от вас знае ли точния адрес?Ще съм много благодарна.

# 497
  • София
  • Мнения: 463
Момичета, най-накрая ни дадоха мострите на кухнята. Но сега като ги гледам се чудя какъв да направя пода и стените. Събирам идейки. Това са мострите
     
Горния ред шкафове ще е екрюто, а долния червени.

Понеже е с всекидневна, там пода ще е ламинат, а видях, че има теракот, който имитира ламинат и се чудя дали да не сложа такива в бокса, доближени максимално до цвета на ламината. Много се забърках вече. От толкова много цветове.

Моята ще е в същите цветове Hug Ходя по магазините с парченцата мостри и сравнявам цветове Joy  Ако ти е полезно в Лиа имат такъв светъл ламинат , аз от него  ще сложа. И то ще сложа на цялата стая, и на частта с хола и на тази с кухнята . Много познати имат ламинат в кухненските боксове и нямат проблеми.
 Вие плот за кухнята  намерихте ли -навсякъде са с имитация на мрамор и вече се дразня #Cussing out Фирмата ,която ще ми я прави не успява да ми открие плот -имитация на дърво  и то такова светло.
Само на едно място намерих такъв  плот и днес ще ходя да го видя . На двойна цена е ,но дано си струва Praynig

# 498
  • Мнения: 4 300
[ Вие плот за кухнята  намерихте ли -навсякъде са с имитация на мрамор и вече се дразня #Cussing out Фирмата ,която ще ми я прави не успява да ми открие плот -имитация на дърво  и то такова светло.
Само на едно място намерих такъв  плот и днес ще ходя да го видя . На двойна цена е ,но дано си струва Praynig
Плот- имитация на дърво има в ПРактикер. Или поне преди месец имаше.

# 499
  • Варна
  • Мнения: 1 571
iskrichka, проверявала ли си в Нюман или в Хосе

# 500
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Вчера попаднах на тази кухня,откраднали са ми идейното барплотче #2gunfire,но иначе ме кефи Peace

Luda,откакто останах с по-малко шкафове и чекмеджета се отървах от всичко излишно,което само ми заема място,а не го ползвам.Сега като се изкуша да си купя някоя нова джунджурия за кухнята се сещам ,че нямам място и ...си спестявам някой лев Money
РОкси и аз имам проблем с подарени непотребности дето ми е неудобно да метна в кофата smile3521

# 501
  • Мнения: 310
Риа, ще покажеш ли кухнята си ? Предстои ми обзавеждане, а жилището е много малко. Кухнята ми на практика е боксче свързано с хола и е затворено пространство- по- скоро ниша някаква. та ми трябва идея хем да е функционално, хем да изглежда свежо. Благдаря предварително.

# 502
  • Мнения: 5 178
iskrichka, проверявала ли си в Нюман или в Хосе

В Хосето има плотовете на Wodego и от тях има светъл бук със сигурност, защото аз такова си избрах Ламината ми е бук, та нямах много мегдан за чудене..
Само да ви кажа, че кухнята ми ще монтират в понеделник, но скъпия забравил да ми каже, че трябва да изберем дръжките и да ги купим. Както и крачетата за бартплота .. Обичам го тоя моя мъж  Heart Eyes Mr. Green и чат пат  #2gunfire #Cussing out

# 503
  • Мнения: 22
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=117515Момичета какво ще кажете това е новата ми кухня сама направих проекта

# 504
  • Мнения: 22
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117515  Сега вече трябва да се вижда

# 505
  • Мнения: 1 152

Вратичките постформинг с алуминиев кант ли са?

# 506
  • Мнения: 22
да долу също има алуминиев перваз засега съм много доволна спрях се на постформинга защото е здрав мтериал а и с моите момчета в къщи ще носи на удар .Иначе предпочитах пдч заради цветовата гама която е доста голяма .

# 507
  • Мнения: 1 152

да долу също има алуминиев перваз засега съм много доволна спрях се на постформинга  защото е здрав материал а и с моите момчета в къщи ще носи на удар .Иначе предпочитах Печ заради цветовата гама която е доста голяма .

На коя фирма е изпълнението? Аз също съм фена на постформинга, но не мисля, че има малък избор на цветове. Дори има такива, които не се срещат при никой друг материал.

# 508
  • Мнения: 22
макронекс  в бургас  намира се до Мастерхауз

# 509
  • Мнения: 1 152
Знам къде се намират,но в София. Поне тук в склада, ми допаднаха доста неща, а и цените им са много добри.

Общи условия

Активация на акаунт