И аз да питам за количка...

  • 8 000
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 100
Поспаланка, онзи ден бяхме в Хиполенд, но не я видяхме количката. Ще отида до Образцов дом, че ми е по близко Simple Smile Ще се опитам да се свържа и с представители на cangaroo, за да ми обяснят защо в сайта им пише, че количката има отделен зимен кош за новородено, а явно не е така! Сега гледах една количка в интернет, на бертони е. Atlanta е модела и има зимен кош за новородено отделен. Някой може ли да ми каже дали е позлвал такава количка и какви са отзивите лу за нея или поне за Bertoni като марка.
А иначе доста ми хареса една количка на cangaroo - Carrera, но е много скъпа  Sad

# 46
  • Мнения: 2 652
И оше нещо да добавя.Ты като моята количка е с две задни големи гуми,направих наблюдението че се движат много добре.За мое най-голямо съжаление обаче водещата гума е малка.Забира непрекъснато в камъни.Ако купувате количка,избирайте я с максимално големи колела,така ще се движите по лесно,дори и по неравни терени.Ние имаме чакъл в градината,няма да ви казвам как го псувам всеки път тоя чакъл като се връщам от разходка и се препотявам 100 пъти.Задните големи гуми вървят мн.добре и не създават проблем.

а не й ли се обръща дръжката, за да станат водещи големите колела?

# 47
  • Мнения: 1 341
И аз с две ръце те съветвам да се спреш на тази количка...
Ползвам Чико, по - стар модел и съм безумно влюбена в тези колички, в съотношението качество - цена.
Въобще не се връзвай на коментари, че марката няма значение, моите познати са до една с китайски колички, от по - разпространените, вкл. и Чиполино Венеция, все нещо им се чупи, или колелата (и половината да ги застопорили), или дръжките, ужасна работа... Моята количка е втора употреба, но никога няма да и я дадеш. Може да отгледа още 3 деца  Laughing... По - добре плати мъничко повече, но осигури на бебчето ти качеството и конфорта, които то заслужава.  Peace
Mного точно казано.Все пак става на въпросза 30 лв.  отгоре.

Успех каквото и да решиш!

# 48
  • Мнения: 497
И аз с две ръце те съветвам да се спреш на тази количка...
Ползвам Чико, по - стар модел и съм безумно влюбена в тези колички, в съотношението качество - цена.
Въобще не се връзвай на коментари, че марката няма значение, моите познати са до една с китайски колички, от по - разпространените, вкл. и Чиполино Венеция, все нещо им се чупи, или колелата (и половината да ги застопорили), или дръжките, ужасна работа... Моята количка е втора употреба, но никога няма да и я дадеш. Може да отгледа още 3 деца  Laughing... По - добре плати мъничко повече, но осигури на бебчето ти качеството и конфорта, които то заслужава.  Peace
Mного точно казано.Все пак става на въпросза 30 лв.  отгоре.

Успех каквото и да решиш!

Аз вчера си купих точно този модел на Чико, но с кошницата за кола. Много е хубава количката, лека, функционална...дано и да е здрава. Не съм я ползвала, но след дълго проучване из нета се спрях на този модел, като се има предвид, че и аз не исках да давам много пари за количка. Разумен избор мисля!

# 49
  • Варна
  • Мнения: 391
Хммм...интересна работа. Наистина пише че има допълнителен кош за новородено (За Cangaroo Vision става дума). А на мен продавачката пред очите ми показа как се трансформира. да не би въпреки възможността за трансформиране да си има и отделен кош, а нашите търговци да се правят на интересни....Ама каква им е ползата.....Някоя мама която вече е купила може ли да каже дали са и продали допълнителен кош?

# 50
  • Мнения: 2 100
Честита покупка !  Simple Smile
А за мен...не мога да преглътна факта, че ще мога да виждам беби само през едно прозорче, а то мен пък никак няма да може

# 51
  • София
  • Мнения: 44 129
при трансформирането има ли наклон някак8ав дори и минимален или е пълно легнало положение...
кошовете за новородени обикновенно се плащат допълнително...

# 52
  • Мнения: 2 100
Хммм...интересна работа. Наистина пише че има допълнителен кош за новородено (За Cangaroo Vision става дума). А на мен продавачката пред очите ми показа как се трансформира. да не би въпреки възможността за трансформиране да си има и отделен кош, а нашите търговци да се правят на интересни....Ама каква им е ползата.....Някоя мама която вече е купила може ли да каже дали са и продали допълнителен кош?

Ох, вече си мислех, че съм се вманиачила и съм като стара баба, повтаряйки, че има кош Simple Smile))
Ще се разпитва, но наистина ако някоя мама е купувала, да сподели!

# 53
  • София
  • Мнения: 44 129
Честита покупка !  Simple Smile
А за мен...не мога да преглътна факта, че ще мога да виждам беби само през едно прозорче, а то мен пък никак няма да може

то беби в началото навън само ще спи, най-вероятно, а като стане малко по-голямо и леко поседне ще му е мн по-интересно да разглежда околния свят...Wink

# 54
  • Варна
  • Мнения: 391
Напълно легнало става...Ето тук се вижда добре мисля:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1256
Ако го продават отделно коша, поне да кажат да им се невиди....направо ми омръзна да се разправям с продавачки - с ченгел им измъквам всичката информация.....

# 55
  • Мнения: 2 100
bubu_to, ето ти линка, където пише, че има кош и в коментарите има точно такъв отговор за цената и коша

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1256

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_reviews_i … 256/reviews_id/97

# 56
  • Мнения: 2 100
Поспаланка, днес пратих даже майка ми (тя е в Русе) да проучи там за количката, но те даже и сената и не знаеха, камо ли дали има кош! Но я нямали в наличност. Утре щели да докарват

# 57
  • София
  • Мнения: 44 129
Напълно легнало става...Ето тук се вижда добре мисля:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1256
Ако го продават отделно коша, поне да кажат да им се невиди....направо ми омръзна да се разправям с продавачки - с ченгел им измъквам всичката информация.....


на този линк количката си е с коша ...
летния вариант доколкото виждам няма пълно легнало положение...поне по тези снимки....

За коша може просто в такъв случай да не са ви го показали.... а и тук пише ДОПЪЛНИТЕЛЕН.....

Всъщност не знам в пакостник няма кош за новородено към тази количка....

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 16:44 от bubu_to

# 58
  • Мнения: 2 100

на този линк количката си е с коша ...
летния вариант доколкото виждам няма пълно легнало положение...поне по тези снимки....

За коша може просто в такъв случай да не са ви го показали.... а и тук пише ДОПЪЛНИТЕЛЕН.....

Всъщност не знам в пакостник няма кош за новородено към тази количка....



Точно оттук идва големия въпрос  newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 44 129
ако легналото положение е наистина 100 % такова и няма наклон (обикновенно мин е  30 градуса) реално кош не ти трябва така или иначе...

Общи условия

Активация на акаунт