идеите на Деби Травис

  • 30 494
  • 255
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
е, стига ме дразнихте, че до неделя колко време има още #Cussing out

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 66
Аз също съм фенка на Деби Травис и винаги, когато имам възможност гледам предаването и. Харесвами това, че почти във всяко помещение което префасонира внася дизайнерски акценти, стил и уют. Много ми допада  това, че не налага само един стил, а е винаги различна и изненадваща, обича да еспериментира и да вкарва идеи, които на пръв поглед изглеждат шокиращо, но при нея винаги се получава. newsm74

# 17
Аз също съм голяма фенка на Деби Травис и почти всяка неделя един час по-рано вече съм закотвена пред телевизора да го гледам, но за съжаление нищо не съм пробвала от нейните идеи да приложа в къщи ,щото ми се виждат доста сложни за изпълнение в моя дом, защото нямам никаква такава техника. Вчера например гледах колко лесно тапицираше паравана, и аз имам да тапицирам ама няма такава нитачка ли е както се казва. Иначе е прекрасно предаване.

# 18
  • Мнения: 2 591
miangelova57, ако проблемът ти е само нитачката - лесно ще намериш! според мен това беше по-скоро пистолет с телбод (ние имаме май такъв вкъщи! Rolling Eyes)

иначе за гредите - аз също мисля, че няма да стане със сешоар, защото той не е толкова силен! Rolling Eyes може да пробваш на някакво малко дръвце! казаха освен това, че дъските преди това са минати с лак!

в интернет пишеше, че е 1 сезон Rolling Eyes и аз затова написах така  Blush

# 19
  • Мнения: 146
Майка ми е голяма фенка на Деби Травис.  Grinning Тя обича да си пренарежда обзавеждането доста често и много харесва идеите от предаването. Аз гледах един епизод, където показаха паста за матиране на стъкло. Прави се шаблонче с рисунки, фигури или каквито си искате мотиви, слага се на стъклото и се нанася пастата. Страхотно ефектни неща се получават. Понеже сега мама ще слага нова врата с две плъзгащи се крила я е поръчала с най-обикновени стъкла и ще си ги нарисува да стане стъклопис. След предаването започна да търси такава паста, но не намери никъде. Може би не я продават в България ли що ли.. В последното предаване ми хареса как направиха масата за хола - изумителен пример за това как да си направим от нищо нещо  Shocked
Във всеки случай доста добро предаване с практична насоченост.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 591
това с пастата и аз го гледах - казваше се гравираща паста и съм силно заинтригувана дали я има и как действа!  newsm78

# 21
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Веднага се разписвам.
Това с боядисания под, който имитира плочки - СТРАШНА РАБОТА
Ами напуканите надписи - трябва да проверим за тези два "мразещите" лакове. Могат да станат страхотни неща.

schneee добре че пусна тема, тъкмо щях да го направя Peace

# 22
  • Мнения: 2 591
да, това с лаковете беше страшно - може би някой химик трябва да попитаме! наистина беше невероятен ефект  Heart Eyes

# 23
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Трябва да намерим епизода в сайта, и тамо може да са написани лаковете. Пусто, английския ми не е толкова добър. Whistling

# 24
  • Мнения: 2 591
еми в нета пише сезон 2, еп. 21 – повторение

# 25
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
http://www.debbietravisfacelift.com/episodes/20051007/?view=all
това е епизода. Нека, който знае повече англейски да прочете дали някъде е споменато за лаковете.

Книгите й струват около 50 лв. Confused

# 26
  • Мнения: 531
Не мога да се нарека чак фенка, но от с интерес следя предаванията на Деби, все нещо интересно може да се научи, а и съм от онези, дето обичат да правят от нищо нещо Wink

# 27
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
по идея на Soft - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210525.new#new

# 28
  • София
  • Мнения: 983
Веднага се разписвам.
Това с боядисания под, който имитира плочки - СТРАШНА РАБОТА
Ами напуканите надписи - трябва да проверим за тези два "мразещите" лакове. Могат да станат страхотни неща.

schneee добре че пусна тема, тъкмо щях да го направя Peace

Този ефект с пукнатините се нарича кракле. Разгледайте темите за декупаж - там има доста по въпроса. В предаването използваха двуфазно кракле. Има и еднофазно, където пукнатините се получават от боя, която се нанася върху лака. Някои от момичетата в декупажната тема успяват да постигнат тези пукнатини и с желатин Peace

А за матиране на стъкло продават една субстанция, наречена "фрост ефект" - за подоробности, пак при декупажистките  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 591
ех, то напоследък всичко опира до декупажа  Mr. Green май скоро ще се заравям в неговите дебри  Blush мерси много за инфото  Hug

Общи условия

Активация на акаунт