пране на бебо

  • 1 596
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 490
От скоро започнах да ги пера с нашите, но с неговия прах и разбира се не ги смесвам с долно бельо и чорапи.

# 31
  • Мнения: 814
И аз все още ги пера отделно, но не защото смятам, че не могат да се смесват, а защото така ми е по-удобно (1 негова пералня и 2 наши в седмицата). Аз обаче примерно отдавна вече не ги гладя 

# 32
  • София
  • Мнения: 3 271
След 6тия месец, вече ги перях с нашите.

# 33
  • Мнения: 994
Аз перях отделно от нашите дрехите на децата до към 2-2.5 години. И сега пера отделно - веднъж седмично пускам само бебешка пералня.

# 34
  • Мнения: 27 524
Никога не съм му ги прала отделно и никога с бебешки прах и омекотител. Всичко общо с нашия прах според случая  Peace

# 35
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
според мен изчакай поне до годинката Naughty
Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 2 967
Все още му ги пера отделно.

# 37
# 38
# 39
  • Мнения: 3 456
Все още й пера дрехите отделно.

# 40
  • София
  • Мнения: 44 106
Все още пера отделно....

Поне не му перете дрехите с вашето бельо и чорапи...

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
А каква е причината да се перат поотделно ? Не става дума за оцветяване или нещо такова, а явно за друго, какво е то ?

# 42
  • Мнения: 137
Като ги пера заедно,ги пера с Тео бебе. HugВъпреки,че е имало случаи и с нашия прах да ги пера.А омекотявах с Ленор-белият.Сега по-рядко го правя.

Но до 1 год. не ги смесвах  Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 44 106
А каква е причината да се перат поотделно ? Не става дума за оцветяване или нещо такова, а явно за друго, какво е то ?

ми за хигиена някаква....

# 44
  • Мнения: 4 784
И моето бебе е на 6 месеца, но скоро поне нямам намерение да му смесвам дрехите с нашите в пералнята.

Общи условия

Активация на акаунт