Обсъждане на тема за фотошопски конкурс?

  • 4 082
  • 101
  •   1
Отговори
# 30
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Да побутна малко, че много назад остана тази тема. Хайде да ги обличаме тези каки, че наистина захладня - зима идва.
Ето един урок за обличане:
http://www.stvgr.net/dhf/tutorials/tutorials/newdress.htm



Ами, ние правим в момента конкурс. Ето тази тема.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=218077.0

Още не е късно да се включиш с колаж, рамка или снимка!
Иначе за урока - благодаря! Бихме могли да го направим при следващ конкурс!

# 31
  • Мнения: 137
Мира,
благодаря за отговора!
Никога не бих предположила, че 3 в 1 невероятно добрата комбинация би могла да е тема за започващ конкурс.
Също не разбрах как и кога сте го решили. Нали си имаше тема за обсъждане на конкурса?! В нея нищо не подсказва, че той вече е започнал.

# 32
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Syrinx, да ти обясня за конкурсите. Има доста теми, в които все обсъждаме идеи, но никога не стигаме до някакъв единен вариант. Затова аз винаги на своя глава тегля чертата и избирам три категории и пускам правилата. Досега няколко пъти си подавах оставката, но винаги безмилостно ми я отхвърляха.
Ето, мисля, че е време за поредния конкурс. Давам ви срок до понеделник вечер да мислите, вторник сутрин пускам правилата.
Гравитирам около идеята за обличане на мадама, но дайте линкове с уроци и разголени каки.
Покрай много първокласници около мен си мислех рамката да е нещо за училището.
Снимката-идея си нямам засега.
Пък може и три категории само колажи: обличане, онези невъзможните неща и ... newsm78 Но добре ще е да предожим и няколко урока, че някои може да не са наясно как стават нещата.
Третото може би грим?
Идеята с обложката на диск също ми харесва, може да се избистри за друг конкурс пък.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 037
Тази тема кога пък успя да се възроди newsm78

# 34
  • Мнения: 2 270
Обложка на диск е много общо казано.няма определена тематика.Според мен почти всичко става за обложка на диск.Но като му тръснеш тема,вече става сложно.

Не сте ли навити по асоциативно да се подходи.Например някаква песен или заглавие или сентенция и кой както успее да убеди публиката.
точно казано
Аз мисля,че е добре да има 2-3 катагории колаж
Правихме в стил Anne Geddes-нека сега направим в стил Ким Андерсън/пак ще зарадваме майките на дечицата-този път по големите/Ето за незапознатите  http://fishki.net/comment.php?id=17309
Може творба по урок/за по начинаещите/
За по напредналите трябва да е нещо по сложничко-пример   това

http://www.humandescent.com/

или
http://haha.nu/creative/creative-photos-by-chema-madoz/#
може някакъв колаж свързан с училището
или творба по 3 думи/отдавна я разискваме/

За фотографките освен снимка,може да има и професионален ретуш.

Давайте да избираме до довечера и да пускаме за да може да хванем почивните дни

# 35
# 36
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ани, тези снимки в стил Ким Андерсън са много хубави, но не е ли повече фотографски нагласено? И вече променени цветовете само. Не ми е ясно  от обикновените снмки, които ще ни предоставят например пак майки от форума, как ще постигнем този ефект Embarassed

И творба по урок ми харесва като идея Peace

А точно такива неща имах впредвид като писах категория Невъзможни неща. Имаше и едни плодове, които Дяволина прави.

# 37
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
разбита съм от стила на Ким Андерсън!!!!!  #Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes СТРАХОТИЯ!!!!

# 38
  • Мнения: 2 270
Ани, тези снимки в стил Ким Андерсън са много хубави, но не е ли повече фотографски нагласено? И вече променени цветовете само. Не ми е ясно  от обикновените снмки, които ще ни предоставят например пак майки от форума, как ще постигнем този ефект Embarassed


точно в това е тръпката ,да успееш да направиш нещо ,което да се доближава до стила на Ким,но с фотошоп

# 39
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз съм съгласна, ама после пак ще има криви коментари, че не прилича на нейния стил Confused

# 40
  • Мнения: 2 270
той стила е ясен-ретро,момченце или момиченце/2-10г/,акцентиране на определен обект в снимката,цветя,любов.Дявалинка беше направила точно такъв колаж в предишния конкурс/и после го махна,защото не беше по тогавашната тема/
Това е просто идея.Ако не сега друг път може да я реализираме.
Изненадай ни  пак Laughing

# 41
  • Мнения: 137
Микки, благодаря за отговора!
Само една молба: пусни линк към темата на конкурса тук, защото аз честно казано, ако нямаше кой да ме светне въобще нямаше да вляза и да прочета темата "3 в 1 ...." - не можах да направя асоциацията с фотошоп Laughing

Иначе много хубави идеи сте дали и ти и Ани - аз съм за Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 2 037
Ani, много хубави идеи си дала.
С удоволствие бих ретуширала няколко снимки на Лили в този стил. Joy На пръв поглед изглежда лесно, но хич не е.
И дайте да е по-скоро конкурса - преди да съм родила Blush пък и да се занимавам с нещо странично, че ме е подгонила яка параноя.

# 43
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Еми, тия дни ще е конкурса, но едва ли ще успея днес, че обикалям по доктори да си взема болничен. Но по-късно тази нощ не се знае Laughing
Ани, схванах идеята Heart Eyes
Сиринкс, ами аз пускам линкове във фотографската, за ретуша и за рамки теми, тази просто не я бях видяла миналия път, вчера съвсем случайно я открих, търсейки нещо друго. Но ще се поправя Crazy

# 44
  • Мнения: 791
И аз чакам конкурса, ама незнам дали ще участвам, може и да се пробвам

Общи условия

Активация на акаунт