Правилно ли постъпих?

  • 1 721
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Не го мисли повече. Имала си някакво усещане относно нещата и може би си се оказала права. На това може би му му се казва женска интуиция. Времето ще покаже девойчето дали е била с користни цели.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 374
Дона Флор и нейните двама мъже, хубаво е, че гледаш оптимистично, ама недай си Боже да се окаже някоя лепка, от която няма отърване .....

# 17
Добре де,ами мъжа ти защо не е попитал дали може да вземе и теб(евентуално ако госпожицата е забравила да те покани)?Или мъжът ти просто е искал да отиде сам,обаче не му е минал номера?
Познавам съпруга си. Не е от тези хора, пък и има пълната свобода от моя страна, както и аз от негова.
Често пътува, така че има всякакви възможности и ситуации, та да примре точно до този рожден ден.
А и както казах, на мероприятия ходим заедно, защото ни е приятно. Не по задължение. На него му е приятно с моите колеги и приятели, аз пък си изкарвам чудесно с неговите. Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 1 455
Преди известно време имах подобен случай - секретарката му празнуваше РД, и беше поканила всички от фирмата, но без половинките. Приех го за нормално, още повече , че тя няма приятел , а всички други са семейни или обвързани и в конкретния случай би се чувствала тъпо, още повече че почти не се познаваме.

Не мисля че, мъжът ти е имал задни помисли - явно връзката ви е стабилна, щом си имате доверие, споделяте и решавате заедно.  Peace

# 19
  • Мнения: 516
Дона Флор и нейните двама мъже, хубаво е, че гледаш оптимистично, ама недай си Боже да се окаже някоя лепка, от която няма отърване .....

Ами не знам, как бих постъпила. Общо взето съм изключително либерала и неревнива. И живея с мисълта, че може и да ми изневери. Застраховка няма. Но това си е негов проблем, не мой. Като е толкова глупав да хлътва по лепки, да се залепя за тях и да се отлепва от мен. Laughing Няма да е приятно, но се случват къде по- страшни неща. Дано не звучи вятърничаво. Държа на мъжа си и той на мен. Просто не съм ревнива. Може би, защото не ми е давал повод за това. newsm78

# 20
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Наистина не се впрягай... Моя мъж имат поне по 5 -6 банкета, организирани от службата им. И само един е с нас, половинките им. Да, мъжо много често излиза нощем по работа. Да, много често по всяко време на денонощието го търсят и жени и мъже. Та не се кося за такива неща - ако иска да направи нещо няма как да го спра...

# 21
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Съпругът ми взе на работа едно момиче. Откакто работи обаче, тя непрестанно отсъства, болна е, ходи на море и прочие. Заплата за тези периоди получава в пълен размер.

Вие тази девойка на доотглеждане ли сте я взели или за да работи? Laughing Thinking

# 22
Вие тази девойка на доотглеждане ли сте я взели или за да работи? Laughing Thinking
Мисля, че скоро ще мине на самоотглеждане. Съпругът ми доста й е набрал. То бива-бива.

Общи условия

Активация на акаунт