Как мислите, че си ви представят другите

  • 10 563
  • 329
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 216
А за себе си мисля,4е си ме представят.....рошава,цицеста,пъп4ива злобна дребна женица с на4ервени устни! Mr. Green
 Бе,незнам....другите да кажат,ще ми е интересно разбера! Thinking
Ако въобще някой се е опитал да си ме представи....и ако не е,моля да го направи сега! Sunglasses
аз си те предтавям, дребни4ка, нежна брюнетка, 4увствителна, нещо като Холи Мари Комбс

Реших да си върна старият лик ,,Djane,,! Wink
Ta....освен,4е се пляснах по 4елото dohДруго не знам какво да ти кажа!
Сама знаеш какво имам в предвид!   bouquet
Сори- не разбрах- топло или студено, или те обидих по някакъв на4ин??? newsm78

# 241
  • София
  • Мнения: 3 475
Абсолютно позна, според мен.

# 242
  • Мнения: 750
По топло не може да бъде! Mr. Green

# 243
  • София
  • Мнения: 3 475
Давайте нататък, от миналта година ме гони носталгия по темата Simple Smile
И аз си те представях, така. Някъде съм чела нещо от теб и крехка и нежна си те представях и аз.

# 244
  • Мнения: 216
По топло не може да бъде! Mr. Green
Радвам се, явно наистина мога да познавам хората( майка ми все казва 4е от пръв поглед познавам 4овека)

# 245
  • Мнения: 750
Давайте нататък, от миналта година ме гони носталгия по темата Simple Smile
И аз си те представях, така. Някъде съм чела нещо от теб и крехка и нежна си те представях и аз.

Теб пък си те представям...руса,не висока,със секси дупе(като детско барабан4е Mr. Green),със слън4еви о4ила на главата,наджиждена с бижута....и бъбривка голяма!Загрижена,заме4тана....с голямо сърце!Оби4аща! Grinning

# 246
  • Мнения: 750
По топло не може да бъде! Mr. Green
Радвам се, явно наистина мога да познавам хората( майка ми все казва 4е от пръв поглед познавам 4овека)
В слу4ая...от пръв про4ит! Mr. Green

# 247
  • Мнения: 4 473
Джейн ли е новата Кросамая? Simple Smile И аз на опашката любопитни Wink

# 248
  • Мнения: 360
Обикновено другите са привлечени от нашето добро самочувствие и увереност.Дори да нямате маркови дрехи,пари,бижута или все неща,заради които ти иде да плачеш с глас-ВАЖНОТО Е ДА ВДИГНЕШ ГЛАВА,ДА СЕ УСМИХНЕШ И ДА НЕ ОБРЪЩАШ ВНИМАНИЕ НА НИЩО.

# 249
  • Мнения: 750
Джейн ли е новата Кросамая? Simple Smile И аз на опашката любопитни Wink
Кой?Какво?Кросамая? newsm78

# 250
  • Мнения: 4 473
Джейн ли е новата Кросамая? Simple Smile И аз на опашката любопитни Wink
Кой?Какво?Кросамая? newsm78

Кросамая (или последно беше с ник Кроасания) е мацка от форума, която правеше подобни портрети, според собствените си представи. Беше забавно Grinning Реших, че ти може би влизаш в подобна роля, та аз от любопитните. Blush

# 251
  • Мнения: 750
Джейн ли е новата Кросамая? Simple Smile И аз на опашката любопитни Wink
Кой?Какво?Кросамая? newsm78

Кросамая (или последно беше с ник Кроасания) е мацка от форума, която правеше подобни портрети, според собствените си представи. Беше забавно Grinning Реших, че ти може би влизаш в подобна роля, та аз от любопитните. Blush
М! newsm78Не я знам,мацката...нито в роля влизам!
Споделям!
За да задоволя любопитството ти.....Ще ти кажа,4е за мен си ....Абе не си те представям салаба да ти кажа!
По скоро поналята тук там Wink,с тъмна коса,и все пусната! Thinking
Ама си те представям едно такова дребно и пъргаво!(може би от ника ти newsm78)Сутиен,4ашка 85C Mr. Green,само гланц за усти и спирала слагаш...Никакви ток4ета!.Абе типи4но стрел4е!Ако може стрел4ето,да има образ! Joy

    Няма се сърдите,ако се разминавам с реалния образ! Naughty
    Такива сте в моите представи! Mr. Green
Нещо като...мой си свят! Crazy

# 252
  • София
  • Мнения: 3 475
Давайте нататък, от миналта година ме гони носталгия по темата Simple Smile
И аз си те представях, така. Някъде съм чела нещо от теб и крехка и нежна си те представях и аз.

Теб пък си те представям...руса,не висока,със секси дупе(като детско барабан4е Mr. Green),със слън4еви о4ила на главата,наджиждена с бижута....и бъбривка голяма!Загрижена,заме4тана....с голямо сърце!Оби4аща! Grinning
И-и-и, мерси   bouquet Страхотни са ти описанията! И изобщо не е важно да отговарят на истината. Аз също си представям хората, които са ми направили впечатление.
Казах миналата година, защото имаше подобна тема и тази мацка даваше такива описания, много, много позитивна и приятна беше темата Simple Smile А твоят ник /сегашния/, който много ти отива и теб асоцирам с арабска принцеса- казах ти вече, но сега ще бъда по-подробна- тъмна брюнетка, крехка и много женствена и тъмни магьоснически очи и господарката на къщата, но господарка по онзи неуловин начин, присъщ на истинската женственост и тиха. не си те представям да крещиш Simple Smile Също с бижута, но тежки и скъпи.
Lil_Vixen си я представям хулиганка, независимо от класическия аватар. Бунтарка такава. С тесни дънки, вталено сако и очила на "Шанел".
  bouquet

# 253
  • София
  • Мнения: 1 077
С присъствие, със самочувствие. Или много ме обичат, или не могат да ме понасят Wink
Горда съм, за някои звучи като горделива. Твърде остра съм в изказванията си понякога и не търпя глупости - това дразни.
Иначе съм човек, който се забелязва, хехе. Отвсякъде.

# 254
  • София
  • Мнения: 1 077
Повторих си постинга, хехе.

Общи условия

Активация на акаунт