На канадската земя сме в очакване на много деца - 17

  • 19 319
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 274
mery 04 в този сайт можеш да намериш всичко за емиграция в Канада ,какви са изискванията, формуляри и абсолютно всичко.
www.gc.ca . Това е сайта на правителството на канада ти избери  имиграционните и там ще намериш всичко.   Успех.

# 31
  • Мнения: 274
 newsm07Честити бебоци на монреалските мами!!!. Да ви радват много и да ви правят винаги щастливи!!! [/color] newsm07[/size][/b][/color]

# 32
  • Мнения: 369
 малко със закъснение, но и аз да честитя:

Еми от Отава , честита ти дъщеричка!  


MrsK, честит ти син !



Момичета, бъдете много щастливи с вашите бебчета. Всичко най-добро Ви желая!



 
 През този уикенд ние посетихме Отава. Много ни хареса. Много по-европейски вид има отколкото Торонто ( в Монреал още не сме ходили). Абе, столицата си е столица.  LaughingСградата на парламента е много впечатляваща. Успяхме да посетим музея на цивилизацията, музея на науката и техниката и да разгледаме изложбата на творби на Реноар - един от великите френски импресионисти. Не можахме да стигнем до сградата на кметството и природният музей, но моят мъж каза, че трябва да оставим нещо и за другият път и аз съм доволна  Wink . Малко се опасявах как Ивет ще понесе пътуването но с лаптопа и почти всички серии на Бейби Айнщайн на дискове, нямахме никакви грижи.  Peace

# 33
  bouquetБлагодяря Ви!Но много ми е важен и личният опит на заминалите там.А скъпи ли са детските градини колко се чака колко струват лесно ли ес адаптират децата ви там.Какви хора като темперамента са канадците и неща от този род.

Последна редакция: вт, 07 авг 2007, 08:09 от Mery04

# 34
  • Мнения: 3 932
  bouquetБлагодяря Ви!Но много ми е важен и личният опит на заминалите там.А скъпи ли са детските градини колко се чака колко струват лесно ли ес адаптират децата ви там.Какви хора като темперамента са канадците и неща от този род.

Иmа и скьпи, иmа и евтини (от 7$ до 30-тина, 4е и нагоре), за 4акането е mного относително, някои наmират веднага, др. не, зависи от квартала, сезона и...от късmета ти.
Децата са теви, които се адаптират най-лесно, няmай притеснения по този въпрос.
Канадците, хора като хора, иmа ги всякакви, като цяло са отворени и отзив4иви...

Виж, на езиците трябва да обърнете вниmание, за6тото да идва6 тук и тепърва да у4и6 език си е 4иста загуба на вреmе...ли4но mнение ьф корс

# 35
  • Мнения: 319
Честита ти принцеска Роси bouquet Да ви е жива и здрава и много послушна Heart Eyes
Просто няма съмнение, че твоето име се крие зад анонимната новина, която heureuse ни "снесе". Всичко най-най, а на теб лично ти желая бързо възстановяване. Когато имаш време драсни малко подробности, като например как се казва принцеската Blush

Наде, честито и на теб малко съкровище. Да расте здрав и игрив  bouquet И от теб ще чакам новини, как се справяте в грижите за бебо например Peace И на теб разбира се желая бързо възстановяване Hug

# 36
  • Мнения: 1 199
Здравейте момичета!
И ние преди три седмици отидохме за един ден в Отава. Това може би ми е третото ходене там, първия път бях разомарована, ама с всеки следващ път все повече ми харесва Grinning Сега бяхме на изложбата на Реноар. по принцип са ни останали още доста неща да видим. Догодина мисля пак да отидем, ако може и за по-дълго, с бебето.
Отава е съвсем друг тип град от Торонто и не знам как да си го абясня, ама и двата ми харесват.
И аз ще се радвам новите мами да ни разкажат за първите си дни с бебчетата Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 3 932
По повод темата за Отава, сигурно следващата седмица ще ходим там (да разходим Баба), та какво освен парламента има да се види?  Ако ми изровите и как точно се казват интересностите, за да съставя маршрута, ще ви бъда много благодарна...

# 38
  • Canada
  • Мнения: 231
Приятно ми е, аз съм Раян  Wink

Тук съм на два дни, това е изписването ми от болницата.

# 39
  • Canada
  • Мнения: 231
След като младежът се представи, мога да се включа и аз.  Simple Smile
Момичета, благодаря ви много за милите пожелания! Наистина сме много щастливи с появата на нашия син. Най-важното е да е жив и здрав. Голямо удоволствие е да го гледаме как се изменя постоянно! Подскачаме около него непрекъснато Simple Smile, все си задаваме разни въпроси дали правим всичко както трябва.
Първата вечер вкъщи беше доста, как да кажа, ангажираща  Laughing, но като че ли след това започнаха да се наместват нещата. Таткото на Раян се престраши да го изкъпе първи, въпреки че и двамата бяхме гледали по една демонстрация на къпане в болницата, представени от различни хора по различно време.
Раян прави вече неволни усмивки, които разтапят и двама ни с мъжа ми.  Heart Eyes Вчера бяхме на разходка за първи път. А днес падна пъпчето.

# 40
  • Мнения: 319
Сладур е малкия хубавец Heart Eyes И колко мъничък изглежда, въпреки завидните за възрастта си 54см bowuu А всъщност преди 4 месеца и нашата мацка беше почти толкова голяма (53см), ама сега как е пораснала, на мама хубавицата Heart Eyes

Надявам се да успеем това лято да се съберем поне още веднъж, че да запознаем челядта Peace

heureuse, май ти си следващата (от по-редовно пишещите) Wink

Аз отивам да поспя малко, че днес ще ни боядисват терасата и като нищо могат да ме събудят рано-рано Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 1 199
MrsK, голям хубавец е малкият Раян Grinning Щом и пъпчето му е паднало, сте направо шампиони. На моите и двамата им паднаха на по 20 дни, та ни беше голям проблем.
Петит Пест, ама вие както сте тръгнали, след някоя и друга седмица ще започнете да ревете като лъв Mr. Green
Значи аз вече имам разрешение да ви потвърдя (не че не сте се сещали преди това де Laughing) че засекретеното форумско новородено бебче е на Росист Grinning Малката принцеска се казва Йоана и е много кротичка и добричка. Въпреки това обаче мама още трудно може да намери време за компютър, но като се поокопити малко надявам се ще разкаже и покаже Hug
Пчеличка, мисля че Пупончето трябваше да ражда някъде през септември с мен. Мен другата седмица ще ме гледат на видеозон, за да видят дали големият ми корем носи и голямо бебе и дали ще се налага да се предизвиква раждането по-рано. Благодаря ти много за адреса на слада, ще гледаме да се възползваме.
Лек ден на всички  bouquet

# 42
  • Мнения: 319
Забравих да ви покажа една снимка от 4-тата месечинка на Флоранс Blush

# 43
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Много сладки бебчета, МrsK и p4eli4ka !   Grinning


# 44
  • Мнения: 274
Пчеличка, много е пораснала малката Флоранс,вече е голяма беба))), боже колко бързо мина времето,като че ли вчера се роди!!!

Минервата, ще ти изпратя сайтове за забележителностите в Отава и да си избереш къде точно да отидете, но това ще стане утре защото си дадох каталога на Невенската когато идва тук, така че в момента не разполагам с тази информация.

Калида ти къде се изгуби, не си ни писала тези дни нищо. как е при вас времето разхождате ли се с Дана?

Поздрави на всички мами, до скоро !

Общи условия

Активация на акаунт