Расти

  • 28 916
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 857
точно това са си растите
ако някой все пак се интересува
мога да дам координати на растафар

инак да, бръсне се после косата
НО има начин при който докато си с расти и ти расте косата да се наплита израслата се част тоест можете да си ходите неограничено време с тях

айде пък аз като се направя ще ви пусна снимки да си се отвращавате Thinking

# 16
  • Мнения: 6 315
Абе на мен не ми е гадно, ама на бял човек някак не ми стои много красиво. на черните си им отива повече.

# 17
  • Мнения: 2 596
Хубаво е, но после да си обръснеш косатаааа......
Леле, леле, никога.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 025
Oсвен че не ми харесва как изглежда, почти всяка сутрин се разминавам с една тийнейджърка с такива расти и винаги мирише гадно детето, не знам май не са много хигиенични Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе не седят грозно на бели хора, нито пък са нехигиенични.Зависи си от човека, който ги носи Wink Едно време като живеех  в Студентски град имах една стъвартирантка, която беше лууууда фенка на група "Шкода".Нямам понятие дали сте ги чували и дали още съществуват.Свиреха в О'Шипка и клубовете в Студ. град.Всичките бяха с расти и всичките бяха готини, особено единия китарист Heart Eyes .Била съм доста близо до тях/хъм-хъм, за това да си мълчите Wink /, никой никога не ми е мирисал на нещо друго, освен на тревата , дето постоянно пушеха Laughing

# 20
  • Мнения: 3 611
Цитат на: belinda
никой никога не ми е мирисал на нещо друго, освен на тревата , дето постоянно пушеха Laughing


Явно мириzмата на тревата шъ да е била доста...хм...силна.... Laughing

# 21
  • Мнения: 1 616
Цитат на: belinda
Абе не седят грозно на бели хора, нито пък са нехигиенични.Зависи си от човека, който ги носи Wink Едно време като живеех  в Студентски град имах една стъвартирантка, която беше лууууда фенка на група "Шкода".Нямам понятие дали сте ги чували и дали още съществуват.Свиреха в О'Шипка и клубовете в Студ. град.Всичките бяха с расти и всичките бяха готини, особено единия китарист Heart Eyes .Била съм доста близо до тях/хъм-хъм, за това да си мълчите Wink /, никой никога не ми е мирисал на нещо друго, освен на тревата , дето постоянно пушеха Laughing

Belinda, тези "Шкода" не са ли търновлии? И свирят нещо като джазец, ама по-мелодично някак...Ако за същите става дума, то по търновските улици съм засичала единия от китаристите- с ангелско лице и дъъъъълга черна коса. Наистина добре изглежда с расти, ама той и без тях си е пич. Но мисля, че расти стои по-добре на мъжете, отколкото на жените...Особено на реге-певците най-им тичка...Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: nimfetka
Цитат на: belinda
Абе не седят грозно на бели хора, нито пък са нехигиенични.Зависи си от човека, който ги носи Wink Едно време като живеех  в Студентски град имах една стъвартирантка, която беше лууууда фенка на група "Шкода".Нямам понятие дали сте ги чували и дали още съществуват.Свиреха в О'Шипка и клубовете в Студ. град.Всичките бяха с расти и всичките бяха готини, особено единия китарист Heart Eyes .Била съм доста близо до тях/хъм-хъм, за това да си мълчите Wink /, никой никога не ми е мирисал на нещо друго, освен на тревата , дето постоянно пушеха Laughing

Belinda, тези "Шкода" не са ли търновлии? И свирят нещо като джазец, ама по-мелодично някак...Ако за същите става дума, то по търновските улици съм засичала единия от китаристите- с ангелско лице и дъъъъълга черна коса. Наистина добре изглежда с расти, ама той и без тях си е пич. Но мисля, че расти стои по-добре на мъжете, отколкото на жените...Особено на реге-певците най-им тичка...Simple Smile


Точно те са Grinning Лелее, не предполагах, че някой друг освен мене ги е чувал Laughing Ама е голям сладур китаристчето, а Sunglasses Хм, как ли се казваше Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 580
Цитат на: THERION
дааааааааааааа КАЗВАМ ВСИЧКО АЗ ЩЕ СЕ ПРАВЯ ДРУГИЯ МЕСЕЦ #Milti  #Milti  #Milti


iva78 в София ли си?


Иии браво.Може и да поизчакам с още един месец да след като споделиш опит.А иначе съм от София.Ти намерила ли си човек да ти ги прави?

# 24
  • Мнения: 3 200
Добре де, какво е това чудо в края на краищата, нищо не разбрах  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 580
Ше вземете да ме откажете с тия отзиви Embarassed Аз така се бях навила.Пък и според мен на бели хора повече отиват от колкот на черни.Просто сме свикнали черните да виждаме с такива прически.Със сигурност щях да се впусна в начинанието, ако после не се налагаше бръсненето.Все още съм в дилема.
Май ще изчакам THERION да си ги направи и тогава ще реша.

THERION-и ти все пак напиши къде е човека и колко пари взима.
И кога ще си ги правиш ти

# 26
  • Мнения: 580
Цитат на: evpraksia
Добре де, какво е това чудо в края на краищата, нищо не разбрах  Rolling Eyes


Косата е спластена на кичури.Калина каза, че я слепвали с восък и е пуснала снимка на 1ва страница.Но аз съм виждала и по готини расти  Wink

# 27
  • Мнения: 3 200
Цитат на: iva78
Косата е спластена на кичури.Калина каза, че я слепвали с восък и е пуснала снимка на 1ва страница.Но аз съм виждала и по готини расти  Wink


А-а-а, мерси, вече ми е ясно

# 28
  • София
  • Мнения: 2 857
имам приятел който с тва си изкарва прехраната
може би най известния растафар в Софе е
зависи от доста неща цената
с восък или без
има няколко различни форми дебелина на растата и тн
дължина на косата все пак

ами моята е доста къса и идеята е да са къси като рогчета
имай на предвид че расти могат да се плетат и от коса дълга 4-5 пръста тоест по-малко от 10см  Mr. Green

мисля края на април да съм аз ако устискам до тогава де че нямам търпение

инак аз по принцип ходя бръсната и за това после няма да ми тежи Wink

за всички най-добрия пример за расти е Боб Марли

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: THERION

инак аз по принцип ходя бръсната и за това после няма да ми тежи Wink

Стига бе Shocked Я дай снимки да видим, че аз само Шиниъд О'Конър си спомням да съм виждала с гола глава.А, и Деми Мур временно.

Общи условия

Активация на акаунт