Понеже е петък и е ден за секс във форума :) ....

  • 3 352
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много си обяснителен ...  Joy 

... вие пък симулирате разбиране   ...  а отсреща на линията си бърникате в носа, зяпате голи жени в нета или се драпате

# 16
  • Мнения: 9 865
Щях да обяснявам надълго и широко, но - не не симулирам.

# 17
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Питам ви защото при нас мъжете е почти невъзможно да симулираш оргазъм.

Питай Ню дали не можете да симулирате или поне да направите опит за симулация  Mr. Green
Или ако тя не се включи тук, иди прочети в "Муньовската" тема.

# 18
  • Мнения: 185
Не симулирам-изкуствено ми е.Колкото може-толкова ще ме свърши Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Докато при вас е много просто - викате, крещите, скубите си косите от нечовешка възбуда, драскате, хапете

Е, че к,во му е простото  newsm78 Докато го изиграя целия този етюд, дето си го описал ще остана без глас, без коса... hahaha

# 20
  • Мнения: 4 473
Случвало ми се е на младини. Голяма глупост. Не, за нищо и никой на света повече такова нещо!

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ние в Куба такива работи не правим.

# 22
  • Мнения: 3 835
Питам ви защото при нас мъжете е почти невъзможно да симулираш оргазъм.

Моят може.

Това е хита на годината. Ти ме уби! Mr. Green Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 3 835
Ние в Куба такива работи не правим.

Как се ориентира да стигнеш до Куба? Питам те като колежка по съдба. Rolling Eyes

Май все пак трябва да кажа нещо и по темата........ newsm78

Не владея актьорско майсторство.

# 24
  • Мнения: 212
Борко, може ли и аз да ти задам въпрос по случай случката?
Давай...

# 25
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Оргазъмът при нас завършва с отделянето на спермална течност (или както вие си я наричате гальовно "сперма" Simple Smile ) и просто няма начин да заблудиш някого след като няма сперма в презерватива или по краката на девойката.

Това не е съвсем така и мъжът може да достигне до оргазъм без да има семеотделяне... Четох преди време книгата "Тао любов"- според китайците семеотделянето съкращава живота на мъжа и затова те предпочитат да достигат до оргазъм без еякулация, като си имат техники за това. Понеже темата сега е друга та по нея- да, симулирала съм оргазъм, когато попадна на някой некадърен, но самоуверен любовник, а не искам да му скапвам мъжкото его Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 10
Тая Тао-глупост и аз я четох, един приятел ми бутна "Култивиране на мъжката полова енергия"... Добре че не стигнах до упражненията, чух, че скапвали простатата... Не знам дали удължават живота, но със сигурност в един момент ще го направят по-мъчителен. Wink

# 27
  • Мнения: 212
Питай Ню дали не можете да симулирате или поне да направите опит за симулация  Mr. Green
Или ако тя не се включи тук, иди прочети в "Муньовската" тема.
Опит за симулация може и да се опитаме да направим но няма смисъл защото е много лесно да те хванат и после става още по-гадно. И на мен ми е минавало понякога през ума тази мисъл да се опитам да симулирам нещо и да се обръщам да спя, ама съм се отказвал и съм давал докрая колкото и да ме е мързяло например  Grinning

# 28
  • Мнения: 212
Това не е съвсем така и мъжът може да достигне до оргазъм без да има семеотделяне... Четох преди време книгата "Тао любов"- според китайците семеотделянето съкращава живота на мъжа и затова те предпочитат да достигат до оргазъм без еякулация, като си имат техники за това.
Заеби това Тао-Мао. ще се стискам аз да не съм отделял сперма... че за кво ми е на мен. тя нали затова се произвежда от организма - да излиза навън и по-специално във вас  Grinning

# 29
  • Мнения: 4 111
Al, какво е решението ти за оставането в София и уроците при учители от Академията? Нали ще опиташ и догодина? Интересно ми, ако искаш не ми отговаряй!

Борка, ще извиняваш за отклонението.

Общи условия

Активация на акаунт