Winx или Gabol?

  • 14 612
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Бихте ли ми казали раниците на коя марка да избера-Winx или Gabol? Днес ги гледах и на двете марки много ми харесват,но не знам кои са по-качествени.

# 1
  • Мнения: 2 936
аз имам наблюдения върху Winks, не съм чула оплаквания... Peace но пък и Gabil mi изглеждат добре!
 Peace

# 2
  • Мнения: 5 255
Gabol имат избор на цветове, докато Winx са само розови /поне такива съм виждала/.

# 3
  • София
  • Мнения: 541
Купих на каката Gabol. Видя ми се по-здрава и практична.
/иначе е розова  Rolling Eyes/

# 4
  • Мнения: 335
и аз купих габол,но още не сме я ползвали.Поне не е розова.

# 5
  • Мнения: 5 255
Забравих да напиша, че имаме и от двете - здрави са  Peace

# 6
  • Мнения: 172
Габол са по-здрави. Миналата година купихме една раничка на Габол, тази година ще сме пак с нея, защо е напълно запазена и в добро състояние.  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 4 294
Моята дъщеря има на  Winx . Голяма е с доста джобове, място за шишето, презрамките за гърба са с подплънки. Изкара втори клас с нея и съм я прала 3 пъти за тази година. За разлика от първи клас - бяхме с някаква обикновена (навсякъде по пазарите ги има масово производство) която се разпадна, шевовете се разпориха, скъса се от тежестта на учебниците и т.н.
Ще бъде с раницата на  Winx и следващата учебна година  Peace

# 8
  • Мнения: 5 140
Габол по ми допадат, имат разнообразие от цветове, докато Winx много ми розовеят.

# 9
  • Мнения: 533
Габол Peaceима разнообразие от модели и цветове.Преди време бях стъкмила на дъщеря ми цял комплект-сак,чанта с цип отдолу,дамска чантичка ,несесер и портмоне виненочервено!

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И ние имаме Gabol,трета година си я носи на градината,още е здрава. Peace

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За миналата уч. година купих на щерката Габол. Е не можА да издържи и до 15.10... Няма такава скапана марка  #Cussing out, честно.
Ако искате, мога и да ви я снимам някой ден. Раница само на 1 уч. година.

# 12
казвам winx smile3521 габол са ужас! #Cussing out newsm11 smile3515 веднъж купих и се развали на първата година doh newsm11 smile3511!

# 13
за  3ти клас незнам каква раница newsm78 dontknow Thinking smile3516

# 14
раницата на winx не е мръднала  цялата година Mr. Green Peace newsm10 smile3503 newsm74 не искам да купувам габол Sick Sick Sick

# 15
# 16
  • Мнения: 2 498
И аз съм от недоволните от Габол-плажната ни чанта беше такава и една от ученичаските-никога повече няма да купя на тази марка #2gunfire....Winx са по-добрите според мен Peace-от опит го казвам естествено...

# 17
  • Мнения: 1 881
И аз се доверих на "Габол", ще видим дали ще й хареса на малката, усилено гръбче и дебели презрамки:)

# 18
  • Мнения: 1 298
Нямам наблюдения към Уинкс понеже са от скоро.Но имам една раница на Габол,която я използвам вече 4 години.Пера я в пералнята и си е ОК.
Скоро си купих и една Самсонайт.Дадоха ми 2 години гаранция  Peace Много са хубавки.

# 19
  • Мнения: 1 881

Скоро си купих и една Самсонайт.Дадоха ми 2 години гаранция  Peace Много са хубавки.


Ох, и аз много се чудех, но са по - мънички Самсунайт, иначе са прекрасни:)

# 20
  • Мнения: 1 298
Има различни размери.Ученически чанти има.Те идват малко по-големи и квадратни.
Ето ги : http://samsonite.com/bg/en/local_product_selector_display.jsp;js … OEHIOBBZCVKR5WK4A
Тази отдясно е за училище има и презрамки. Има и различни десени.Нашата е костенурка  Wink

# 21
  • Мнения: 66
Задължително трябва да купя раница Winx и то специално с Blum. Затова моля да споделите откъде може да се купи. В момента тръгвам към магазин на Алабин до Макдоналдс, където имало 10% намаление за всичко на Winx.Ако там не намеря продължавам да обикалям и се надявам раницата да ми струва по-малко от 100лв.

# 22
  • Мнения: 189
Задължително трябва да купя раница Winx и то специално с Blum. Затова моля да споделите откъде може да се купи. В момента тръгвам към магазин на Алабин до Макдоналдс, където имало 10% намаление за всичко на Winx.Ако там не намеря продължавам да обикалям и се надявам раницата да ми струва по-малко от 100лв.
наскоро гледах раница с блуум по малката беше на 37 лв. а големите бяха към 50-55 лв. мога да проверя пак и да снимам ако желаеш

# 23
  • Мнения: 33
габол според мен са по-добри имам три за двете щерки и не са мраднали

# 24
  • Мнения: 37
Ние преди няколко дена купихме с Блуум.Много ги разглеждах по -евтините , но  накрая и взех от 85 лв.-ортопедичен гръб, твърдо непромокаемо дъно, уплатнени презрамки абе има много екстри и изглежда наистина здрава. Вчера бях в Пловдив по работа и в един  магазин ги видя 105лв. doh doh dohтака си ги определят тези цени.

# 25
  • Мнения: 66
А как перете тези с ортопедичен гръб, здраво дъно и още повече пък тези, които имат колелца?

# 26
  • Мнения: 37
незнам Embarassedза първи клас сме, но ме увериха, че няма проблем ако я пусна в пералнята

# 27
Първите раници на моите щерки ги донесох от Испания.Караха им до 4 клас(включително).После им купих подобни на Gabol и все още са здрави.Сега ще са в 6 клас.Имаме и други мини чантички на Gabol и съм доволна от тях.Поне не съм забелязала да са се скъсали.

# 28
да си кажа и аз болката  - търся чантичка на Winx, с дълга дръжка , да не е много голяма . навсякъде е потънало с чанти  на Winx , такава "същата като на кака Ния" няма

# 29
  • София
  • Мнения: 4 294
А как перете тези с ортопедичен гръб, здраво дъно и още повече пък тези, които имат колелца?


На ръка с четка  Peace

незнам Embarassedза първи клас сме, но ме увериха, че няма проблем ако я пусна в пералнята

 Naughty не бих я пуснала в пералнята

# 30
  • София
  • Мнения: 4 294
Задължително трябва да купя раница Winx и то специално с Blum. Затова моля да споделите откъде може да се купи. В момента тръгвам към магазин на Алабин до Макдоналдс, където имало 10% намаление за всичко на Winx.Ако там не намеря продължавам да обикалям и се надявам раницата да ми струва по-малко от 100лв.

Зависи от големината на раницата.
Нашата е купена миналата есен за 59 лв и някакви стотинки. Голяма е за училище, с уплътнени презрамки е много джобчета и куп неща. Сега не знам какви са цените, като ви чета явно са ги вдигнали.
Иначе малките раници и чанти са доста евтини. Има  по 10-15 лв.

# 31
  • Мнения: 639
Ние преди няколко дена купихме с Блуум.Много ги разглеждах по -евтините , но  накрая и взех от 85 лв.-ортопедичен гръб, твърдо непромокаемо дъно, уплатнени презрамки абе има много екстри и изглежда наистина здрава. Вчера бях в Пловдив по работа и в един  магазин ги видя 105лв. doh doh dohтака си ги определят тези цени.
LaughingПак еФтинка си я видяла. Аз и за 115лв. съм виждала,иначе в Гранд е 95лв, но нещо дебело ми идва и ще търся друго.

# 32
  • Мнения: 10 758
За миналата уч. година купих на щерката Габол. Е не можА да издържи и до 15.10... Няма такава скапана марка  #Cussing out, честно.
Ако искате, мога и да ви я снимам някой ден. Раница само на 1 уч. година.
Стига бе ShockedИ аз купих на щерката миналата година на Габол.Е такова размятане, влачене и сурнене падаше, не е истина ooooh!Но раницата издържа.Изпрах я и стана като нова.Мисля и тази година да кара с нея.
Щерката е дивачка и не пази нищо.Мислих си, че ще купувам всеки месец раници, но се излъгах.

Не съм купувала на Уинкс, не знам как са те, но от Габолската съм доволна.

# 33
Момичета и все пак има ли раница с ортопедичен гръб до 30 или 40 лева или не?  

# 34
  • Мнения: 10 758
Момичета и все пак има ли раница с ортопедичен гръб до 30 или 40 лева или не?  
На Габол са с ортопедичен гръб и са в този диапазон - 30-40лв.

# 35
Благодаря, а може ли да ми дадете местоположение на магазина защото аз съм от Димитровград и имам близки в София на които ще поръчам да ми купят.

# 36
  • Мнения: 10 758
Благодаря, а може ли да ми дадете местоположение на магазина защото аз съм от Димитровград и имам близки в София на които ще поръчам да ми купят.
Магазините са много.И в Метро ги има.

# 37
  • Мнения: 5 255
Благодаря, а може ли да ми дадете местоположение на магазина защото аз съм от Димитровград и имам близки в София на които ще поръчам да ми купят.
Тук..., тук..., тук... и т.н.

# 38
# 39
  • София
  • Мнения: 4 294
Тези раници, които ги показвате, ако ще се ползват за училище са твърде малки.
Ако са за дете за детска градина стават.

# 40
На Габол има по книжарниците, а също и на Илиенци съм виждала. Моята дъщеря изкара 1-ви и 2-ри клас със такава, купих я от кварталната книжарница; мисля че спокойно ще изкара с нея и 3-ти клас.

# 41
  • София
  • Мнения: 469
Каката ще е първи клас и купих на Уинкс /около 58лв/.
Ходихме заедно по магазините и се бях спряла на два модела на Габол /около 32лв/.
Детето ги хареса, но като видя тази на Уинкс в друг магазин очичките и засияха и така реших проблема си.
В един магазин на Витошка има много хубави. Цените тръгват от 59лв.
Китайски са, но били правени за Бенетон.
Дават и 6м. гаранция.

# 42
  • Мнения: 3 457
аз си харесах на Уинкс ,но не в БГ за 40лв. с много джобчета и странични с ципове -голяма беше-как да разпозная 4е е ортопедична  newsm78

# 43
  • Мнения: 37
ами нашата има на гърба надпис на английски, че е анатомична.По плътен е гърбът  и има извивка да слезне точно по гръбчето.

# 44
  • Мнения: 987
новата колекция на Габол  http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=196_546

а по темата , дьщеря ми изкара цялата детска градина с раница на Габол. не помня точно колко пьти сьм я прала(доста са , обаче) , но раницата не е мрьднала. жалко , че е в розово и сега синьт ми не може да я ползва. ще му купя пак такава.  Peace

# 45
Задължително трябва да купя раница Winx и то специално с Blum. Затова моля да споделите откъде може да се купи. В момента тръгвам към магазин на Алабин до Макдоналдс, където имало 10% намаление за всичко на Winx.Ако там не намеря продължавам да обикалям и се надявам раницата да ми струва по-малко от 100лв.
Аз за миналата учебна година купих раница на WINX от хали Банишора.Имаше доста голям избор.Едните бяха италиански (каквато взех аз за 80лв.)а другите бяха турски по 20-40лв.
Качеството на италианските е доста добро и аз съм много доволна и тази година ще си ползваме раницата.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 654
Купихме от тези на Бенетон, много си я хареса! Имали сме и Габол и Уинкс, доволни сме, но сега в трети клас решихме да е друго Hug

# 47
[/i]Gabol poveche mi haresvat ot winx zashtoto sa po izdrajlivi i imat po goliam izbor ot cvetove!!! Wink Wink  Wink

# 48
  • Мнения: 3 457
ние си купихме в крайна сметка 2 модела на Габол с по 1 портмоненце Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт