Търся жени с които да си пиша:(?

  • 14 007
  • 321
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 471
Всичко съм и казал на маика ми ама и е през оная работа за мене!!!!!!!!!!!!!
След като няма друг избор и изход какво да праи тряа да ме прецаква........
[/quote]


ОТВРАТИТЕЛНО СЕ ИЗРАЗЯВАШ

# 46
  • Мнения: 9 990
Пък и жената, която обичаш, разбрах, че не споделя чувствата ти.Не се води по първичното.Ще се влюбваш и разлюбваш още много пъти, но не това е ръководното сега.Ти учи каквото ти сиакш.Това може да стане навсякъде по света.Не учи това, което ще учи някоя, в която си влюбен сега.И нека ти кажа още нещо-ние тук сме майки.С някои изключения смея да твърдя, че никоя майка няма да прецака детето си толкова елементарно-на ниво-прекъсване на учение например, при положение, че на самата ти майка в момента до колкото схващам и е по-лесно без теб-живее без теб, идва да те вижда веднъж в годината и на практика не те издържа тя, нали така?

# 47
  • Мнения: 185

Всичко съм и казал на маика ми ама и е през оная работа за мене!!!!!!!!!!!!!
След като няма друг избор и изход какво да праи тряа да ме прецаква........
Тя ли ти каза,че и през там!
И какъв избор няма?
Задавам ти доста въпроси,ама не ми е никак ясно какво става newsm78

# 48
  • Мнения: 9 990
Тя защо иска да ходиш при нея?Какво казва по въпроса?Не вярвам да ти е казала-щото и е през оная работа за теб и ей така-целта и е да те прецака.Какви са и плановете за теб, като отидеш евентуално там, при тях?

# 49
Тя защо иска да ходиш при нея?Какво казва по въпроса?Не вярвам да ти е казала-щото и е през оная работа за теб и ей така-целта и е да те прецака.Какви са и плановете за теб, като отидеш евентуално там, при тях?
Отивам в трета глуха  дето няма българи и много хора...... и 1 училище скапано има и то на техния език не е на български..... Няма друг избор щото родителите и не искат да се занимават с мене....... аи тя е на тяхна страна и прави каквото и кажат те включително да ми прекъсне образованието само изключително лош човек би могъл да го направи това! Аз уча в профилираната паралелка заради себе си защото ми харесва и казвам че и жената която обичам учи там!На маика ми не и пука за мен!Изобщо иначе щеше да стои тук при мен!
Няма да се влюбвам и разлюбвам още много пъти всеки човек е единствен и неповторим и щом съм сметнал че тя е за мен наи добрата жена и аз за нея наи прекрасния мъж или ще сме заедно или няма да сме ако не сме няма да бъда с никоя друга.Няма други жени като нея! Никоя от вас не е завършила като е била 10 клас едно училище и като стане 12 клас още едно по точно за 4 години общо завършва 2 училища вместо 1! И ТО НАИ-елитните в града...... езика и профилирана Български и литература.Със отличен и двете!!!!!! УЧИЛИЩА!
Моля да кажат колко от форума са го направили това???
Николко нали с цялото ми уважение вие и на колкото и да сте години и мъжете ви и всичко не познавате такъв човек като нея!!!!!! Тя се доближава наи много до съвършенство!

# 50
  • Мнения: 1 942
За момче си доста емоционален. Всъщност това е основния проблем май. Хайде да видим дали правилно съм разбрала:

Ти живееш в Бг и учиш в профилирана паралелка, където искаш да си доучиш. живееш при баба си дядо си, защото майка ти е в чужбина, а баща ти незнайно де. Първия път, когато те е прецакала майка ти е било с развода им. Лишила те от баща ти, нали така? Макар ако се замислиш с развода тя не го е изтрила от света и ако наистина си заслужава да ти е баща то той би трябвало да те търси и посещава и сега.  Майка ти работи в чужбина и явно там си има друг мъж с дете. Сега иска да изтегли и теб. И макар, че според теб не и пука за теб е готова да даде пари на баща ти, да се откаже от издръжките само и само да си при нея. Хм, кажи ми ти, като не и пука защо го прави? Или има едни 1000 лв. ненужни и е решила с тях да "ти скапва живота"?

Майка ти очеизвадно е, че те обича и иска да сте заедно! Макар да си и ядосан, макар яко да те тресе пубертета, макар да ти се струва че целия свят не те разбира, макар да мислиш че сме някакви мухлясъли лелички дето нищо не схващат си достатъчно умен за да осъзнаеш, че ако учиш в чужбина, ако после там почнеш висше ще се реализираш много по-добре в живота. А една майка трябва да мисли малко по-далеко от това какво иска в момента детето и. Добре, не искаш да ходиш. Да приемем, че не го правиш само да си напук. Хайде да обмислим какво можеш да направиш.
1. Да говориш с баба си и дядо си и да искаш да останеш при тях, като се налага майка ти да им помага финансово, а и ти можеш да поработваш да си изкарваш джобни.
2. Да говориш с баща си да отидеш при него.
3. Да излезеш на квартира/пансион и да се опиташ да се издържаш сам.

моля не ми говори как ти си жертва и нямаш избор. Като не искаш да напуснеш страната единствения начин да те изведат навън е да те сложат в куфар и да те носят и по възможност да не викаш и шаваш на митницата. Какво ще те носят ли до там, като не искаш? Или ще те заплашат? С какво? Да не ти дават пари? Еми ти си голямо и умно момче, ще си намериш работа и ще учиш. Трудно ще е, но като искаш да е по твойта ще го приемеш.

Моля те да ми отговориш на въпросите спокойно - без много емоции и удивителни. Ако искаш някой тук да ти влезе в положението и да ти помогне или поне да те разбере се налага да успокоиш топката и да бъдеш по-конкретен.  Peace

# 51
За момче си доста емоционален. Всъщност това е основния проблем май. Хайде да видим дали правилно съм разбрала:

Ти живееш в Бг и учиш в профилирана паралелка, където искаш да си доучиш. живееш при баба си дядо си, защото майка ти е в чужбина, а баща ти незнайно де. Първия път, когато те е прецакала майка ти е било с развода им. Лишила те от баща ти, нали така? Макар ако се замислиш с развода тя не го е изтрила от света и ако наистина си заслужава да ти е баща то той би трябвало да те търси и посещава и сега.  Майка ти работи в чужбина и явно там си има друг мъж с дете. Сега иска да изтегли и теб. И макар, че според теб не и пука за теб е готова да даде пари на баща ти, да се откаже от издръжките само и само да си при нея. Хм, кажи ми ти, като не и пука защо го прави? Или има едни 1000 лв. ненужни и е решила с тях да "ти скапва живота"?

Майка ти очеизвадно е, че те обича и иска да сте заедно! Макар да си и ядосан, макар яко да те тресе пубертета, макар да ти се струва че целия свят не те разбира, макар да мислиш че сме някакви мухлясъли лелички дето нищо не схващат си достатъчно умен за да осъзнаеш, че ако учиш в чужбина, ако после там почнеш висше ще се реализираш много по-добре в живота. А една майка трябва да мисли малко по-далеко от това какво иска в момента детето и. Добре, не искаш да ходиш. Да приемем, че не го правиш само да си напук. Хайде да обмислим какво можеш да направиш.
1. Да говориш с баба си и дядо си и да искаш да останеш при тях, като се налага майка ти да им помага финансово, а и ти можеш да поработваш да си изкарваш джобни.
2. Да говориш с баща си да отидеш при него.
3. Да излезеш на квартира/пансион и да се опиташ да се издържаш сам.

моля не ми говори как ти си жертва и нямаш избор. Като не искаш да напуснеш страната единствения начин да те изведат навън е да те сложат в куфар и да те носят и по възможност да не викаш и шаваш на митницата. Какво ще те носят ли до там, като не искаш? Или ще те заплашат? С какво? Да не ти дават пари? Еми ти си голямо и умно момче, ще си намериш работа и ще учиш. Трудно ще е, но като искаш да е по твойта ще го приемеш.

Моля те да ми отговориш на въпросите спокойно - без много емоции и удивителни. Ако искаш някой тук да ти влезе в положението и да ти помогне или поне да те разбере се налага да успокоиш топката и да бъдеш по-конкретен.  Peace
Явно ти не знаеш от психологията че момчетата имат нужда от бащите си наи-вече докато растат,това го учих по увод в философията..........  единия от моите сипове........ към профилираната ми паралелка задължителните и учим наистина полезни неща.Маика ми не ме е лишила само от баща но ме лиши от няколко училища в които учих тогава там и от всичките ми приятели в града и какво ли още не! След това се преместихме където съм сега но наи късно след 2 месеца ще съм заминал с нея...........  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy паралелката ми ще
загуби 1 що годе добър човек като се има предвид че някои оценки ги имам само аз и са наи-високи от целия клас..... това няма значение жал ми е за всичко което ще изпусна като знания защото учителите ми са прекрасни поне повечето от тях учим изключително много сипове и зипове които са задължителни тъи като сме профил...... няма да ги изреждам.. Но са от голямо значение и помагат в живота! Маика ми е безработна в чужбина...... но е женена за мъж и тои има дете и гледа мъжа си и детето му.... Не точно тя ще ми го натяква до края на живота си като аз нямам никаква вина...... аз не съм ГОСПОД да дам ум на баща ми....... тои е поставил условие в което каза че за да прати декларацията ще ме лиши от наследство и ще трябва да спре да плаща издръжки докато навърша 18 след 18 години не се плаща издръжка...... 450 лева са за да бъдем точни.......  ( вмъквам една малка скоба баща ми никога откакто са се развели не ми е пращал нищо никакви подаръци пари нищо само издръжката и то защото беше осъден няколко пъти щото иначе и това няма да прати И Е Изключителен кретен! Жалко че съм наследил няколко от неговите наи -лоши черти нямам как да ги махна........ всъщност аз имам доста недъзи и от двамата родители и нищо положително мисля....... ) ГОВОРИЛ съм с баба ми и дядо ми вече със години с маика ми също съм говорил с години и продължавам и с баща ми също съм говорил и продължавам и въпреки всичко никои мен не ме ебава никои не го е грижа за мен!!!!!!!
Да не съм прокълнат или се намирам в някакъв адд????????
Вариянтите които си дала не стават измисли други ето ти мое вариянт да умра и забравя всичко и всички без значение какви са..... моят дух е изключително стар......... ще ти пратя на лично ако желаеш подробна информация за мен........  от всичко което ми написа нищо няма да стане вариянтите ми са два или да се мъча като отида при маика ми и един ден като стана достатъчно силен и събера средста да я обия нея + баща ми може би и + мъжа за които се е оженила защото ще ми съсипят живота там знам го вече го правят!!!!!!!!!!!!!
Сегашния и мъж е голям кретен пуснал съм си скаип и съм написал че ме няма do not disturb кретена звъни по 20 пъти за 50 минути направо ме побърква казах на маика ми Да спре да ме тормози защото ме няма и пц-то ми е слабо и ми забива и върша други неща на него тя Щяла да си прави кфото си иска!!!!!!!!............
Мъжа и значи повече от мен!
Детето на мъжа и също аз за какъф чеп съм и изобщо????
Единствения човек които ме е разбрал до сега е жената която обичам тя ми е помагала повече от собствената ми маика и всички останали баби дядовци всички!!!!!!!
Смешно ли ще ви звужи ако ви кажа че тя ми купи доста от нещата за училище или че не ми дават пари??
Или че дори химикали ми купува защо ли защото хората около мен са гадни дори това не правят!
Благодарение на жената която обичам ( несподелена любов тя мен не ме обича ,обича ме само като приятелче пиша го ако някои реши да го прочете)
Аз съм почти отличник благодарение на всичко което тя направи за мен не ми е писала никога домашните тя е против тези неща........ какво да кажа още държан съм гладен а винаги като и отида на гости тя ми дава да ям .ТЯ НЕ Е МИЛИОНЕР И НЕ РАБОТИ!
Но въпреки това държи на мен благодарение на нея имам и интернет сега.......... така че моля не хвали маика ми прибързано!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Защото за мен тя не ми е маика по точно тя не е маиката каквото заслужавам аз!!!!!!!!!!!!!!!
Относно баща ми няколко дъми ще напиша тои само ме е създал и това е неговата грижа нищо повече говорили сме си по телефона не желае да се видим и това е просто на човека не му трябвам а тои не ми трябва също щом аз не му трябвам на него.
Единствения човек които ми е помогнал и продължава да ми помага с каквото и да е жената която обичам и то в правилната насока имах намерението да се самоубия и още го имам но тъи като тя ми каза че не би искала това
защото сме истински приятели сигурно няма да го направя но ми е изключително мъчно и трудно като гледам как скапаните мъже и нараняват сърцето и я изоставят а тя на мен не желае да ми даде шанс Sad(((((
Поне да опитаме Sad((((((((
Щото имала вътрешно усещане интуиция ли нз си какво че нещата нямали да се получат...... сигурен съм че може просто не иска  а мен ме гони времето или по точно нямам много време. Единствения човек заради които си заслужава да живея е тя тъи като дори и да не ми даде шанс тя е моят живот докато е жива ще живея и аз.......... ако искате ме мислите за луд или нз си какво ваша си работа.....

# 52
  • Мнения: 1 942
Taka, почнал си да звучиш поне малко логично  Hug

Вече на всички ни е ясно, че ти се остава в Бг най-вече заради момичето. Добре, нека приемем, че нямаш избор и заминеш. Нека помислим и за варианта - отиваш за една година, учиш и работиш яко, изкарваш си парички и се връщаш следващата година, доучваш и продължаваш напред със собствени сили. Имам такива познати учат зимата тук, лятото бачкат яко по морета и в чужбина. Не са зависими от мама и тате и никой не им казва кое как. значи трябва само една година да издържиш там и после пак си тук.

Предимствата:
- Ще се върнеш променен, с повече опит и различен светоглед;
- Ще се върнеш с пари;
- Възможно е момичето, което харесваш да те види с други очи и да излезете от зоната на приятелството;
- Ще е по твоята  Peace

Относно самоубийството - как да ти кажа то почти всеки в пубертета си мисли подобни глупости.  Намират го за начин да накажат близките си, че не са ги разбрали. Само дето ти ще си отидеш, а живота ще продължи с пълна пара и кво? Само ти губиш! Та това нямам намерение да обсъждам, големи хора сме тука за детски работи викам да не приказваме.

Хайде сега кажи какво не ти харесва във новия вариант, който ти предлагам? 

# 53
  • Мнения: 7 440
                          Това някакъв сценарии ли е ????? Ако не е , слушай и от мен нещичко: Първо се научи да пишеш грамотно и след това плюй майка си , каквато и да е тя.Второ - да не си сбъркан нещо или днес трудно можеш да срещнеш мъже,които да се оправят сами в живота без мама и татко.17 години изобщо не е кърмаческа възраст  Mr. Green да ме извиняваш , ама можеш и да учиш ,и да работиш и сам да живееш в БГ ,като толкова ти е мъчно за паралелката. Mr. Green Трето - глупостите от рода "не мога без нея" или "ще се самоубия" или още по-грамотното " ще я Отрепя" говорят за две неща - или си правиш гаргара с всички тук или някъде нещо ти хлопа и то основна част.Млад грамотен и влюбен човек с твоята психика,липса на изговор и ужасен словоред си е направо досада.Разбирам напълно приятелката ти !!! С какво ще я спечелиш ????? С хленчове и лиги ли???? Бе ,то ,момичето ,явно е добро като ти помага във всичко,но не виждам ТИ с какво можеш да я впечатлиш или спечелиш  newsm78 newsm78 newsm78 И аз бих помагала на подобен като теб ,но само при условие,че ще си стъпи на краката . Мухльовци и лигльовци има предостатъчно.Казвам ти го аз ,защото явно другите са по-възпитани от мен или по-търпеливи.  Mr. Green Или се взимай в ръце или спирай да досаждаш на приятелката си,а във форума пиши дано ти дойде акъла в главата и сам да се сетиш как се оцелява. Laughing Peace  bouquet

# 54
  • Мнения: 2 471
Браво Didia Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 417
Моето мнение е:тежък пубертет,несподелена любов и малко smile3527
Нищо не мога да ти рабера от написаното,само,че учиш в някаква неземна паралелка и за жената,която обичаш.Я успокой малко топката и отиди да се прегледаш или спри да ни пързаляш.

# 56
  • София
  • Мнения: 900
А моето
ПАРТЕНКА  ooooh! ooooh! ooooh!
Горкичкия ............  Mr. Green

# 57
                          Това някакъв сценарии ли е ????? Ако не е , слушай и от мен нещичко: Първо се научи да пишеш грамотно и след това плюй майка си , каквато и да е тя.Второ - да не си сбъркан нещо или днес трудно можеш да срещнеш мъже,които да се оправят сами в живота без мама и татко.17 години изобщо не е кърмаческа възраст  Mr. Green да ме извиняваш , ама можеш и да учиш ,и да работиш и сам да живееш в БГ ,като толкова ти е мъчно за паралелката. Mr. Green Трето - глупостите от рода "не мога без нея" или "ще се самоубия" или още по-грамотното " ще я Отрепя" говорят за две неща - или си правиш гаргара с всички тук или някъде нещо ти хлопа и то основна част.Млад грамотен и влюбен човек с твоята психика,липса на изговор и ужасен словоред си е направо досада.Разбирам напълно приятелката ти !!! С какво ще я спечелиш ????? С хленчове и лиги ли???? Бе ,то ,момичето ,явно е добро като ти помага във всичко,но не виждам ТИ с какво можеш да я впечатлиш или спечелиш  newsm78 newsm78 newsm78 И аз бих помагала на подобен като теб ,но само при условие,че ще си стъпи на краката . Мухльовци и лигльовци има предостатъчно.Казвам ти го аз ,защото явно другите са по-възпитани от мен или по-търпеливи.  Mr. Green Или се взимай в ръце или спирай да досаждаш на приятелката си,а във форума пиши дано ти дойде акъла в главата и сам да се сетиш как се оцелява. Laughing Peace  bouquet
Не е сценарии, о повярваи ми мама и тате ги няма се бяха заети а след като се разведоха хептен....... от малък родителите трябва да разговарят и обръщат внимание на децата си........... а моите изобщо не го правеха това.......... ще отрепя родителите си щото са гадни и не ми помагат а те са длъжни иначе да не бяха ме създавали или да ме бяха дали в дом............. тя знае че пиша в форума аи тя ме помоли каза че повече хора ще прочетат и биха могли да ми помогнат Simple Smile  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out макар че повечето маи мислят темата за парзалка а?

# 58
  • Мнения: 1 942
HИКОЙ, ама НИКОЙ в тоя живот не ти е длъжен момче! То и кво момче си, на 17 си вече! На твоите години баща можеше да си. Вземи се в ръце и стига си хленчил, отблъскващо е!

# 59
  • Мнения: 985

.......... ще отрепя родителите си щото са гадни и не ми помагат а те са длъжни иначе да не бяха ме създавали или да ме бяха дали в дом............. тя знае че пиша в форума аи тя ме помоли каза че повече хора ще прочетат и биха могли да ми помогнат Simple Smile  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out макар че повечето маи мислят темата за парзалка а?
Shockedбез думи съм аз!

Общи условия

Активация на акаунт