Имате ли мисия в този живот...

  • 2 341
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • DE
  • Мнения: 967
Даже тая вечер съм запланувала да изпълня мисията!Каня ви и вас! Hug Mr. Green

# 16
  • Мнения: 359
Миксирай малко темата напр.Имате ли мисия в секса.Така хем няма да те обвиняват хем ще мине като културно масова тема

# 17
  • Мнения: 6 993
Нямам. И продължавам да се чудя с какво съм си заслужила мястото на земята, след като от мен няма никакъв смисъл.

# 18
  • Мнения: 488
Имам. Обаче са забравили да ми дадат инструкциите за изпълнение...  Thinking

# 19
  • Мнения: 27 524
"Имате ли чувство, че имате мисия в този живот"[/b]

Не, не мисля. Нямам подобно усещане, нито достатъчния хъс, енергия и бърза мисъл.

# 20
  • Мнения: 534
Хм,  Thinking
да построя къща,да отгледам дете и да посадя дърво. Wink
Засега това после другите неща  Laughing

# 21
  • Мнения: 5 622
Хм,  Thinking
да построя къща,да отгледам дете и да посадя дърво. Wink
Засега това после другите неща  Laughing

Две праскови посях и две череши... Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 1 074
Имам и си я следвам.
Споделям знания и уча на умения.

# 23
  • Мнения: 211
Е малка мисия ли е да създадеш живот, за да продължава светът и след теб? Всеки човек има мисия. Всяко същество по принцип има мисия. Дори мравките. Може и минимална да е, но е от огромно значение за кръговрата на живота.
Аз още не съм открила дали имам друга мисия, освен да създам деца. Ако имам, ще разберете от вестниците Wink

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Темата е много хубава.
Не разбирам хора, които пропиляват живота си в едното ядене, отделяне и тези три неща (то за третото ги домързява в един момент, ама хайде  Mr. Green Пък точно с третото нещо поне можеш да направиш хубаво и на друг.  Party).
Не е нужно да имаш мисия. Малко са тези, които са призвани. Но пък нищо не ти пречи да живееш пълноценно и достойно. Както ти си го разбираш.

# 25
  • Мнения: 5 622
Миксирай малко темата напр.Имате ли мисия в секса.Така хем няма да те обвиняват хем ще мине като културно масова тема

Подкрепям  Mr. Green Авторът...да дойде да си направи нужната корекция на заглавието  Party

# 26
  • Мнения: 6 167
не живея с такива мисли и претенции.
на 33 все още не съм наясно каква искам да стана, като порастна. разхвърлям се в безброй посоки.
оставям историците да се произнесат един ден за моя принос  Laughing

# 27
  • Мнения: 6 993

на 33 все още не съм наясно каква искам да стана, като порастна.
Лени, благодаря. Нямало какво да се тормозя толкоз значи.

# 28
  • Мнения: 2 492
Докъм 16 г се опитвах да открия смисъла , след това реших просто да се забавлявам .
Та от тогава до сега мисията е временно на пауза .  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 392
Всеки има. Няма значение, кога ще го осъзнае. И колко е голяма тя за другите. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт