Отговори
# 15
  • Мнения: 7 821
Споделям по-горните мнения.
Само ще добавя, че е длъжна да има определено време за детски консултации и тогава да преглежда само здрави деца, а не да чакаш заедно с болните.

# 16
  • Мнения: 955
Студентска поликлиника ни е далечко, няма ли да ми препоръчате някой, койтода е някъде по наблизо до нас - ние сме в Дружба 1,  някъде около Плиска, Слатина, Младост 1. Още ми играе под лъжичката. Дръжте ме, че отивам да я гръмна тази  #Sniper  #2gunfire  #Sniper

# 17
  • Мнения: 46 552
При нас са само бебета, но ако искам да си запазя час може само сутрин от 8 до 9.30 ч. и вечер от 18 до 19.30 ч., това са часове, определени от ЗК. Ако отида в друг час рискувам да няма кой да ни прегледа, защото ходят с линейката на домашни посещения. Но като ги помоля да ми се обадят кога може да отидем ни уведомяват, днес например ни извикаха в 16 ч.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 181
ако искаш се запиши във 22-ра п-ка.в другата тема за нея съм ти писала.тя е до плиска.ако искаш пиши ЛС.

# 19
  • Мнения: 6 206
И на мен не ми се е случвало да чакам, поне от това съм доволна... Но по-принцип където и да ходим по доктори /дано по-малко ни се налага на всички/ навсякъде сме с час и честно не си спомням някъде да съм чакала.
Сменяй я, явно няма ни организация, ни подход, за какъв ти е?

# 20
  • Мнения: 1 102
Смени я веднага, защо  да се тормозиш и притесняваш всеки път. В Пловдив има МЦ с няколо педиатъра, плащащ много смешна такса и можеш да ходиш по 100 пъти ако искаш. А при GP'то отиваме само за ваксини. Сигурна съм че и в София има такава практика, лекарите стават много любезни и внимателни.

# 21
  • Мнения: 3 663
Естествено, че не е нормално
нито работното и време, нито отношението като гледам
сменяй я директно
педиатри колкото искаш - майките тук ще ти препоръчат поне дузина

# 22
  • Мнения: 237
Аз също съм  в "Дружба", но педиатърът ни е в 27 п-ка в Младост 1. Имам съвсем малки, да не кажа незначителни забележки към жената, но те са нищо в сравнение с отношението, което има към мен и детето. Вярно поликлиника е, но тя ни вика или да сме първи сутрин или първи следобед, за да не чакаме. С две думи - много съм доволна, чак ми се обажда периодично да пита как е детето. Ако искаш подробности пиши ми на лични.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 694
Ами никога не чакаме, а и има отделна стая за бебетата, така че влизаме вътре и докато се съблечем сестрата идва да ни мери и каквото има друго да прави и после идва и докторката. Чакала съм най-много да прегледа пациента на който вече е започнала прегледа в другата стая. А и повече да чакам няма да е проблем защото има всички удобства за бебо /Висок повивалник от който няма опастност да падне /и стол където мога да седна да чакам място за чантата и т.н. Веднъж ми се е случило да има друго бебе но отидохме 15 мин. по-рано и предполагам за това чакахме, но отново имах избор къде да седнана дале от болни и грипави старци защото чакалнята е голяма, но аз предпочетох да чакаме навън, защото не беше много студено.

# 24
  • Мнения: 1 680
Цитат на: Ивета Вучева
Аз съм в Дружба, но съм с кола. Ако някой от вас има добър педиатър някъде тук наблизо, моля ви дайте ми координати. Сериозно съм се замислила да я сменя.


Иве, и аз съм в Дружба 2 и ходя в 266 блок, филиала на 28 п-ка. Коя е тая педиатърка, която работи само по 2 часа?
Пиши на лични.
Аз по принцип съм доволна от мойта педиатърка, но ни изписа 3 антибиотика един след друг тая зима и съм решила да я сменя. Не смея да отида при нея, защото винаги, когато отидем се оказва че сме за антибиотик. ЕЕЕ това дете не е от желязо. Последния просто не го купих и се оправи от самосебе си, явно не му е била толкова страшна бактериалната инфекция.

Сега питам мамите в квартала и сондирам мнения, така че може да си пишем на лични.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 674
Аз винаги й се обаждам по телефона когато трябва да ходим  с бебка. И никога не съм чакала. Сменяй я Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 7 119
22-ра поликлиника - д-р Дишкова. И на мен ми е GP, и на племениците ми, и на баба им.

# 27
  • Мнения: 4 473
Ако чакам само по 45 мин. ще съм доволна Rolling Eyes в повечето случаи 2 часа не ми мърдат #Cussing out

# 28
  • Мнения: 1 734
Цитат на: asa
Аз винаги й се обаждам по телефона когато трябва да ходим  с бебка. И никога не съм чакала. Сменяй я Twisted Evil


Това направо аз съм го писала. Придържам се към мнението на останалите - сени я!

# 29
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Ау как ме пипна на болното място  Twisted Evil
Вчера чаках 1 час и накрая теглих една майна на докторката Twisted Evil
Каза ми да отида след 5. Тчно в 5 бях там, видя ми и ми каза да чакам в детска консултация за да не сме при болните - чаках там 1 час, писна ми и и се обадих да ми даде ден и час в който ще и е удобно да ни приеме  Hands Fist
Трябва да отида там в сряда, а междувременно съм пуснала тема как и кога да я сменя. Ако може още сега - само ще отида да си взема картона на детето и ще и тегля една  #Cussing out
Ако не ще я потърпя докато мога да я сменя, като междувременно няма да я посещявам, освен другата седмица  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт