Съкровищата в една дамска чанта /само за жени !!!/

  • 6 684
  • 99
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 88
На мен всичко ми се струва жизнено необходимо и винаги съм с големи чанти: портфейл(много обичам мноого големи), ключове(няколко връзки), гсм-та, цигари, запалки, очила, фдт, пудра, перлички, гланцове(поне два цвята), спирала, очна линия, възелин, крем за ръце, usb памет*2, сухи и мокри кърпички - за грим и обикновени, визитки, гребен, огледало, химикалки, листчета, фибички, ластик за коса...На ден много малко от изброените влизат в употреба. Освен това ходя без грим, но се опитвам винаги да съм подготвена Laughing

# 46
  • Мнения: 142
Нося чувал и блъскам вътре всичко каквото ми попадне newsm47 В момента имам чадър, портмоне, червило, гланц, лепенки, сухи кърпички, мокри кърпички, дамска превръзка, резервен чифт чорапи, бонбонки Солано, ключове, хапчета и ..... де да знам, сигурно и триместна палатка мога да сместя при нужда smile3508

# 47
  • Мнения: 1 243
Портмоне, телефон, ключове, слънчеви очила, мокри кърпички, гланц за устни, парфюм, дъвки, разни лекарства за глава при нужда, дамски превръзки/1, 2 броя за всеки случай/. В по-големите зимни чанти нося и мини-чадър  Laughing

# 48
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Портмоне,
ключове,
цигари,
запалки,
вазелин за устни,
пудра,
всемъзможни листчета,
парфюм,
лекарства,
пила за нокти,
лепенки,
топ лак,
къкрпички,
дъвки,
телефон
и един тампон.

# 49
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Ключове, сухи и мокри кърпички, разни хапове, документите ми, червила/поне 2/, химикал, листове, телефонът ми, дъвки, огледало, пари....

# 50
  • в Низината
  • Мнения: 705
Портфейл, червило, пила за нокти, мокри и сухи кърпички, чадър, четка за коса, касови бележки, 2 тефтера,цигари, 2-3 запалки, химикал, гланц за устни, 3-4 молива за очи, визитник, аналгин, ключове, парфюм, телефон, слънчеви очила, дамски превръзки, огледалце, сенки, резервни чорапи, ластик за коса, зарядното на телефона, шнола за коса.
Май е това...

# 51
  • Мнения: 534
Хм,така  Thinking
-телефони-2бр. и портмоне
-документи
-картите за работата
-химикалка
-тефтер
-балсам за устни+пудра с огледалце
-връзка ключове
-още едни ключове
-цигари+запалка
-дъвки
-зарядно за телефон
-носни кърпички
-несесер с лекарства,тампони,превръзки,лепенки и др.
и ако трябва да сложа още нещо,обикновено бутам с крак  Laughing за да се събере

# 52
  • Мнения: 572
Портомоне, телефон, ключове, пакетчета захар (ако на някой не му достигат), носни кърпички, мокри кърпички, визитник, несесер с гримове, парфюм, превръзки и тампони, 1-2 чифта силиконови презрамки (да има), дъвки, ключове, една малка икона, камъче от Охридското езеро.

# 53
  • Мнения: 8
уф кво ли не! Crazyпортмоне,телефон,лепенки, че все са ми ранени краката,рол-он,химикал и тефтер,гланц за устни,имам и секретна игла и два чифта обици сега се въргалят Laughingментови бонбони, захарчета и кърпички.

# 54
  • Мнения: 286
zdraveite momi4eta...dylgo ne bqh pisala ,no nqmah fizi4eskata vyzmojnost zatova i sega pak sym na liniq...v moqta 4anta kakto kazva gadjeto mi "samo nego go nqma" no az mu dokazah 4e i nego go ima(e ,pone na snimka)...ina4e-mokri kyrpi4ki,nostni kyrpi4ki,ejednevni prevryzki,tamponi za vseki slu4ai,cigari,pone 2 zapalki,te4no 4ervilo,pudra,kogato mi e po-prazna 4antat (do kolkoto e vyzmojno tova da se slu4i ) pove4ko grimove,ogledalo,telefon,kliu4ove...i mai tova  Embarassed

# 55
  • София
  • Мнения: 4 751
Портмоне (всъщност то е най-пълно с ненужни неща- много календарчета, бележчици, визитки  Crazy )
Ключове
Телефон
Мокри кърпички
Ластик + фиба за коса
малка пластмасова кутийка с два тампона
гланц/балсам за устни
дъвки/бонбони
понякога слагам огледалце, фотоапарат, нещо за писане..  Flutter

# 56
  • Мнения: 500
Сменям си чантите през 2-3 дни.И ако знаете за това време с кви глупости ги напълвам....Но първия ден ми е най изрядна-всичко подреденичко-телефон,портомоне със парите от оборота,портмоне със лични пари и  документи,нивеята ми,някакво червило,а от скоро и чадър...

# 57
  • София
  • Мнения: 1 654
портмоне, телефон, визитник и кърпички са ми най-важни
несесер
чадър

# 58
  • Мнения: 1 318
Изреждам: портмоне, 2 телефона, кърпички, огледалце, червило, молив за очи, гребен, ластик, фибички, дезодорант (спрей и рол он), пинцета, гланц за устни, флаш памет, цигари Embarassed

# 59
  • Мнения: 94
телефоните ми,ключове за дома,офиса,колата.два броя флаш памет,слушалките на единият ми телефон,тоалетна чантичка със гримовете ми,от които не използвам всичките за деня,но да има нали така казал народа  Laughing,..любимият ми парфюм,носни кърпички,мокри кърпички,няколко химикала,фирмения ми печат,документите ми,задължително дъвки и ментови лентички за освежаване на устата.Малко илачи за туй-онуй ....И това всичкото се е събрало в чантата ми...  Rolling Eyes ,чак не мога да повярваммм  Joy

Общи условия

Активация на акаунт