Какъв хляб ядете?

  • 4 732
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 986
  Аз много рядко ям хляб-веднъж-два пъти в месеца,но независимо какъв хляб имаме вкъщи/половинката яде всякакъв Wink/,винаги го препичам Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 807
Вече не ям хляб! И не ми липсва изобщо! Преди - пълнозърнест, черен, мъобще от по-полезните  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 454
И на мен не ми липсва...може би от време на време ми се дояжда, ама и аз се хвърлям на пълнозърнест и най-вече на Л-Карнитиновия и ...така...

А като помисля, като бях малка на масата този бял хляб...дори с картофи ми беше вкусен и беше немислимо да хапна месо без хляб...
Когато имам деца...ще ги уча на безхлябие Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 678
Не ям хляб   Whistling

# 19
  • Мнения: 2 492
Ям всеки ден хляб - бонус , на този който пише отгоре ръжен .
Много добре ми действа на стомаха , ходя си редовно до тоалетна и въобще аз без хляб не мога .
Може да са една две филийки , но трябва да има хляб поне веднъж на ден .

Принцесата от хляб не се отслабва , както и от моркови ... никоя храна не е "отслабваща" , отслабва се от отрицателен калориен баланс . Тоест трябва да ядеш по - малко от колкото ти трябва , за да запазиш сегашното си тегло .
Черния хляб е по - добър от белия , защото е по здравословен , но разликата в калориите е минимална .

# 20
  • Мнения: 6 958
Ми то и при мен русата косица си каза думата, понеже функцията 'вмъкване на цитат' ми малко чужда Simple Smile

Имах предвид точно , че не трябва да се яде хляб  hahaha

 Joy

 Joy hahaha Joy


Аййй не знаех Поци, бравос  Peace

отслабва се от отрицателен калориен баланс . Тоест трябва да ядеш по - малко от колкото ти трябва , за да запазиш сегашното си тегло .

Така така  Peace

# 21
  • Мнения: 194
Ядем пресен хляб всеки ден, домашно приготвен.

# 22
  • Мнения: 194
Ще се опитам да изключа хляба от менюто си! Wink Но ми е много трудно... Sad Ще съм ви благодарна ако ми дадете съвети как по-лесно да се откажа от този "лош" навик  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 454
Просто почни да го ограничаваш и постепенно ще спре да е неизменна част от менюто ти...

пробвала ли си така?

# 24
  • Мнения: 6 958
Ще се опитам да изключа хляба от менюто си! Wink Но ми е много трудно... Sad Ще съм ви благодарна ако ми дадете съвети как по-лесно да се откажа от този "лош" навик  bouquet

Голяма порция салата от различни зеленчуци и парче месо или ориз или варени картофи и т.н. за да се заситиш... Аз започнах със салати, много сирене, кашкавал, картофи, ориз - говоря преди 5-6 години и така го спрях съвсем хляба, но това не означава, че не съм яла пици или някой сандвич, но да речем за 1 година не повече от 5 пъти и т.н.  Crazy Има начин, но не е казано, че трябва да го спираш, никой не те кара, допустимата норма са 2-3 филийки пълнозърнест хляб на ден и то предимно изядени на закуска или обяд, но не и на вечеря... Това е моето мнение, нека другите кажат сега...  Peace

# 25
  • Мнения: 1 454
Абсолютно съм съгласна!

Мен никога не ме е засищал хляба...май нищо не съм яла за засищане, ами от чревоугодничество  hahaha

Абе изобщо...иначе хляба го спрях в пубертета някъде...защото от тогава съм си решила, че ще слабея (разбира се, като всяка недоволна тинеджърка) и...така...ама не помня да съм го замествала с нещо...

# 26
  • Мнения: 194
Просто почни да го ограничаваш и постепенно ще спре да е неизменна част от менюто ти...

пробвала ли си така?
Да ама не става Аз от малка ям по много хляб,но сега вследствие на това качих много килограми.Не мога да го огранича... Sad Преди време го бях спряла за около 2 седмици и имаше резултат от това панталоните ми бяха станали по-широки обаче после пак го проядох и ...  ooooh!  Embarassed Зная,че всичко е въпрос на вътрешна нагласа,че трябва да си кажа ,че няма да ям повече хляб,но нещо не се получава така,както искам SadВече не се чувствам добре в кожата си и от утре няма да ям хляб или поне ще се опитам (за пореден път) #Crazy Sick ooooh!

# 27
  • Мнения: 1 454
Мммм това е странно...все едно да ти давам акъл как да се откажеш от пица, след като аз не обичам пиза и ми е все тая...

Засега какъв хляб ядешю? Поне започни само бонус със зърната...или този с Л-карнитина...той наистина има съвсем друг вкус и просто може да ти омръзне ...
пък и Миранди е права...с картофки пробвала ли си?...макар,че по-добре две филийки пълнозърнест от колкото купа с картофи...Simple Smile
Не знам  newsm78

След като хапваш толкова много хляба...и само като го спреш има толкова осезаем резултат...Това не е ли страхотен стимул да продължаваш...когато много ти се дояде хляб...лапаш две филийки бонус и продължаваш на следващият ден...отново!

# 28
  • Мнения: 194
Мммм това е странно...все едно да ти давам акъл как да се откажеш от пица, след като аз не обичам пиза и ми е все тая...

Засега какъв хляб ядешю? Поне започни само бонус със зърната...или този с Л-карнитина...той наистина има съвсем друг вкус и просто може да ти омръзне ...
пък и Миранди е права...с картофки пробвала ли си?...макар,че по-добре две филийки пълнозърнест от колкото купа с картофи...Simple Smile
Не знам  newsm78

След като хапваш толкова много хляба...и само като го спреш има толкова осезаем резултат...Това не е ли страхотен стимул да продължаваш...когато много ти се дояде хляб...лапаш две филийки бонус и продължаваш на следващият ден...отново!


Ами всички в къщи ядем бял хляб.И аз като го бях спряла майка ми нищо не каза ,но баба ми постоянно ми казваше изяж поне половин филийка ,то без хляб не може да се яде и т.н... hahaha Joy От утре пак ще опитам да го спра ,пък да видим дали ще успея :flutter

Много ви благодаря за подкрепата и съветите,които ми давате!  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 454
Миличката...ти съвсем се мъчиш като покрай теб те мъчат да ядеш...
Купувай си самичка бонус или друг вид пълнозърнест...да не ти се бъркат изобщо, да си ядеш само ти от него...

И така...когато погледнеш към белия хляб на масата си представи как се превръща в сантиметри по тялото ти и колко никак не е вкусен и как хората покрай теб си вредят с него, ати ще си с балансирано храносмилане...Освен това здравословното хранене е на почит!

 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт