Нещо за Русалка ...

  • 2 025
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 2 673
...какво ли ще е времето от 01. 09  newsm78Има доста приемлива оферта ол-инклузив newsm78
Какви са условията във виличките, удобно ли е за бебоци?

# 1
  • Мнения: 2 673
хора,  ConfusedНикой ли не е почивал скоро там?? Cryда каже за условията???

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Бяхме там преди две години. Някои от къщичките, особено тези от втора и трета линия бяха доста мизерни. иначе комплексът е супер, подходящо е за деца. Моя приятелка почива там юни тази година и ми каза, че усилено ремонтирали. Ако ще ходиш, настоявай да си на първа линия.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Преди две години бях пуснала същата тема и по същата причина Grinning Отговорите бяха малко, но все пак преобладавах тези, че е доста на север и септември е доста студено. Обаче ние сме били през втората половина на август на Крапец /още по на север/ и беше ок. Зависи от годината явно.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
...какво ли ще е времето от 01. 09  newsm78Има доста приемлива оферта ол-инклузив newsm78
Какви са условията във виличките, удобно ли е за бебоци?
Ние ще сме там по това време...1.09 - 7.09. С дете тогава ще е на 11м...Ще ходим с познати, които са ходили и преди. Казват, че било хубаво.

# 5
  • Мнения: 2 673
Днес една приятелка ме разкандърдисва - били порутени къщите ShockedА на север било доста хладно newsm78
А иначе много ми харесва, поне това, което виждам.. Rolling Eyesуф
Писна ми!

# 6
  • Мнения: 2 401
Времето изобщо да не те притеснява. Обаче базата  е наистина занемарена, слезте в Албена по-добре.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
минзухар, това: http://www.russalka-holidays.com/ ли е занемарената база?
Хич не виждам такова нещо...  Whistling

Кaril, дай линк към офертите за АИ, плз. Ако няма такъв, сподели сумата по 1 ден престой там на база инклузив.

# 8
  • Мнения: 1 334
Шани, имаше къщички които ги ремонтираха. Базата е стара по принцип. Не е нещо грнадиозно, но вътре в нея не пускат да влизат коли, движат се  едни коли на ток и е доста спокойно. Природата е страхотна, има 2 или 3 малки плажа, и един басейн. На мен ми хареса, отидохме за малко. НА този сайт който си показала мисля че има е-майл на който можеш да попиташ за цената. Мисля че след 1.09, имаха оферти за 40 лв АИ на човек, но да не те излъжа. Иначе видях няколко ресторанта и кафенета, също има някакво езеро до което не стигнахме, масаж , също и кортове за тенис.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
aха, ясно Биска.
На теб хареса ли ти?

# 10
  • Мнения: 1 334
aха, ясно Биска.
На теб хареса ли ти?

Там ми хареса. Всъщност беше единственото място което ми хареса. Хубаво е и спокойно. Не знам какво е времето там септември месец.

# 11
  • Мнения: 728
Ние вчера бяхме там,а и по принцип живеем на 12 км от Русалка и ходим често на разходки,и мога да кажа,че направиха доста ремонти и е много приятно място за почивка!
Бунгалата от 1 и 2 ред са нови,ресторанта и бара също са променени...с една дума-харесва ми!
За цени не мога да кажа,защото не ги знам!
А времето тук никак не е лошо-31/32 градуса е,морската водата също е топла. Peace

# 12
  • Мнения: 2 071
Със съпруга ми сме от върлите фенове на Русалка, години наред ходим всеки уикенд на плаж и гмуркане там. Тази година решихме да отидем във т.нар. френска част - това което е в сайта. Платихме юли по 100 лв. на възрастен и 50 лв. за детето. Природата там е страхотна, плажовете са супер, на басейна не стъпахме - за там нямам коментари. Обаче откъм база и обслужване ме върнаха в социализЪма. Вярно е, че правят ремонти на бунгалата първа линия, ама те ще са готови сигурно догодина, а и за там ми казаха от рецепция, че цената ще е около 400 евро на вечер (за апартамент с 2 спални). В бунгалото, в което бяхме гъмжеше от комари и мравки, лелките влязоха за 5 дни само веднъж да почистят, бельо не са сменяли, храната е хубава, ако отидеш в началото на обяда или вечерята, щото после от изгладнели руснаци не остава нищо, а закуската беше съвършено еднаква 5 дни. Кафе например до 11 ч. има само от машина, не можеш да пиеш еспресо, защото бара отваря в 11 и разни такива други дребни, но дразнещи и неприятни неща...
Като цяло мястото е страхотно, обаче за парите, които се плащат аз лично очаквах нещо по-различно.

# 13
  • Мнения: 94
Нека и аз да се включа - четири години подред ходим в Русалка в края на Август началото на септември. За съжаление тази година ще пропуснем  - трябва да сме в Созопол за Аполония. Ето и моите впечатления: мястото е страхотно, няма коли, няма шум, изключително чисто, децата се забавляват целодневно- то не са игри на плажа,карнавали, стрелба с датрс, делфини в залива, птичи остров за наблюдение и много други. Басейна е страхотен, а също и джакузита. Не се плаши ако времето не става за плаж - има хиляди неща, които можете да посетите - мидената ферма в Българево ( много са вкусни тези миди ), Балчик и по-специално двореца, нос Калиакра и т.н. Вярно е, че има някои неуредици ( напр с кафето преди 11) но за тази цена според мен могат да се преглътнат. Храната е стандартна, но според мен като има плодове и салати, а за мъжа скара значи е ок. Ние се настанявахме в бунгалата над басейна т. нар семейни с преход между двете стаи и съм много доволна - най-малкото мога да кажа че не чистят жените. Малко дълго се получи, но ти го препоръчвам като вариант за почивка в края на лятото. А сравнението с Албена - да, Русалка отстъпва но и такава цена в Албена няма.
ПП. Ако отидете изпий една бира в пещерата за мен  Grinning

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
е, дайте ги тези цени, моля

# 15
  • Мнения: 94
е, дайте ги тези цени, моля
Шани, за тази година не съм гледала, но миналото лято за 8 нощувки платихме 360 лева за възрастен и 180 лева за голямата (за бебето не плащахме, но не знам до каква възраст е безплатно).  Предишните години цените бяха подобни.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
10Х  Grinning

# 17
  • Мнения: 2 673
Резервирах днес ЗА РУСАЛКА newsm68 - ГОЛЯМА ФОРУМСКА СРЕЩА НИ ОЧАКВА МОМИЧЕТА!!! КОЙТО ПРИСТИГНЕ ПРЪВ ДА СТЯГА  DrunkМАСАТА!!!
ЗА мен едно МОХИТО на първо време! за ОТСКОК Laughing LaughingЩе ме познаете по Дългия бедър thumbsup, пищен бюст  Hands Thumbsup и сочни устни ppp Flutter
 Joy
ПристигЪм с ЛинКълн... newsm01

# 18
  • Мнения: 335
Karil,все пак се решихте  Wink На коя дата ще идвате насам  Party

# 19
  • Мнения: 2 673
01.09 ще сме там, живот и здраве! Peace

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
01.09 ще сме там, живот и здраве! Peace

ако резервацията ти е по АИ системата, по колко лв. на ден ще ви струва престоят?

# 21
  • София, ж.к. Стрелбище
  • Мнения: 163
ако резервацията ти е по АИ системата, по колко лв. на ден ще ви струва престоят?

Дано ти свърши работа това:

http://www.alexandertour.com/bg/hotel_category/id2/?city=292

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Благодаря ти, HuHa   bouquet

# 23
  • Мнения: 811
Единственото, което мога да добавя:
Анимацията за деца е страхотна.
игри на плажа, около басейна, вечерно щоу или дискотека и игри в амфитеатъра, карнавали и пиратски купони

има и занималня, но нямам лични впечатления

# 24
  • Мнения: 2 839
Много ме объркахте за това място  newsm78
Мислехме да ходим там края на юни. Четох, обаче, доста лоши отзиви от миналата година, та се вдигнахме и отидохме да го видим. Нали ни е околия тука  Crazy В първите дни на юни кипяха ремонтни работи и ми изглеждаше като място, което няма начин да бъде в експлоатация за 20ти юни. В последствие пак четох лоши отзиви от ходилите тази година. Сега пък гледам, започват доволни да се завръщат  Laughing
Оплакванията бяха основно от обслужването, отчасти от базата. Иначе като природна даденст, ясно  че е уникално.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
На мен ми хареса на Русалка. Само времето не беше кой знае какво но важното е че си изкарахме супер Crazy

Общи условия

Активация на акаунт