Нокти в ярки цветове

  • 8 229
  • 179
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 563
Аз обожавам червения лак...
 Simple Smile #Crazy

и аз така  Peace  вече незнам колко много имам,но като си харесам и пак си купувам Wink

# 136
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аз пък нямам ни един... newsm78 Да взема да си купя.

# 137
  • Мнения: 5 299
Аз искам да питам още нещо за тези лакове на Опи.  Трябва ли да се нанасят по 2-3 пласта за да изглежда плътно или 1 път е достатъчно ? Имам един ярко розово на Буржоа и трябва да го нанасям по 2-3 пласта и понякога ми се получават мехурчета и става доста грозно  Rolling Eyes
Стават на мехурчета, защото напластяваш лака. Не се нанасят повече от 2 пласта.

# 138
  • UK
  • Мнения: 3 959
Лакирам се само с безцветен или черен лак, най вече с черен. Нямам дрехи, с които да нося ярки лакове, а и ноктите ми са най подходящи за черен - кръгли и обикновено къси. И ми отива. Иначе ми харесва.

# 139
  • Мнения: 10 758
О, даааа.Обичам ярките цветове.

# 140
  • Мнения: 6 039
харесвам и ползвам само червен ярък лак и неговите производни

# 141
  • Мнения: 674
Харесват ми много,и цяло лято ги ползвам  Peace

# 142
  • Мнения: 565
Аз искам да питам още нещо за тези лакове на Опи.  Трябва ли да се нанасят по 2-3 пласта за да изглежда плътно или 1 път е достатъчно ? Имам един ярко розово на Буржоа и трябва да го нанасям по 2-3 пласта и понякога ми се получават мехурчета и става доста грозно  Rolling Eyes

Аз имам ярко светло 4ервено на Ревлон - един пласт е достатъчен, стархотен е. Опи също са мн.хубави - до 2 нанасяния е достатъчно.  bouquet

# 143
  • Мнения: 6 155
Да.
Не обичам "телесните" цветове.

# 144
  • Мнения: 1 559
А аз точно обратното.  Лакирам се с естествени цветове. Много рядко слагам ярък.

# 145
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Отговорих с понякога. Харесвам ги, но слагам ярки цветове само когато са ми достатъчно голями и хубави ноктите. Като ги почупя и скъся слагам по- бледи и телесни цветове.

# 146
Не.Предпочитам или светли тонове или черен лак за вечерта.

# 147
  • Мнения: 852
Много обичам лятото да съм с ярки нотки,а зимата избирам по бледи и телесни цветове! Peace

# 148
  • Мнения: 2 386
Харесвам или много ярки лакове (като тези,дори още повече) или черни, или.. прозрачни.
Всички перлени, млечни и лъскави отблясъци са ми  Sick.

# 149
  • София
  • Мнения: 596
Да, харесвам ярките цветове. Ползвам червен лак основно, обожавам го този цвят!

Общи условия

Активация на акаунт