За къпането?

  • 1 569
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 724
Здравей те.Искам да Ви по питам кога децата ви започнаха да обичат да се къпят или кога спират да реват в банята.Ние вече сме на два месеца и хич не обича да я къпем така пищи че направо............... #Crazy
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 397
Моите (и двете) момченца ревтунят, когато ги изкарвам от банята. Никога не са плакали. Единствено бебока, плачеше, когато му миех главата.

# 2
  • Мнения: 1 925
Ревеше все едно я колят до към 2 месеца и половина, от тогава вече не мога да я искарам от коритото, голям кеф и е.

# 3
  • Мнения: 207
Не сме имали проблем с къпането! Даже му е хубаво!

# 4
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Моя врещеше до към 5-тата си година  Whistling .
И сега реве ако му се намокрят очите.

# 5
  • Мнения: 873
Лили е на месец и половина и в началото пищеше така,особено като и намокрим главата Mr. Greenпосле открихме,че ако не я къпем непосредствено преди хранене,когато е вече гладна,почти не се сърди Heart Eyes пробвайте да се къпете по-раничко,а не когато дойде големият глад Twisted Evil

# 6
Към годинката започна да се радва,че "цопка"във водата и сега вече реве само когато го изваждам от коритото.Като бебе много ревеше също като твоето-може да е страх от водата,знае ли човек. Wink

# 7
  • Мнения: 5 393
Иво е обратния вариант-обожава да се къпе още от съвсем малък.

Сега му е неприятно само когато му мокря косата.

Да не би да и е прекалено топла водата или нещо друго да я дразни?

# 8
  • Мнения: 1 897
Плака много само при първата баня.
Обожава водата и много трудно приключваме къпането, особено напоследък.
Възможно ли е водата да  е прекалено топла или студена или да има нещо друго,което да тревожи бебето ти по време на къпане?
Ако вече се заглежда-можеш да и пуснеш няколко гумени играчки във водата.

# 9
  • Мнения: 724
Водата я мерим с Т както и от вътрешната страна на ръката.Къпем окол 40 мин.преди ядене и това не е.Само мога да кажа че рева определено е голям Sad
Благодаря Ви за отговорите

# 10
  • Мнения: 2 197
Никога не е плакала в банята. Е, освен когато и влезе шампоан в очите. Обожава водата. И морето много и хареса.

# 11
  • Мнения: 4 496
Малкия реве ,когато му мия главата.Цялата кооперация спокойно може да ме следи кога го къпя Mr. GreenМалко след това пък-рев,защото не иска да излиза от банята... Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5 026
Винаги е обичал да се къпе,нямам такъв проблем.

# 13
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ние също сме нямали проблем с къпането  Whistling

Съветвам те да мериш температурата на водата преди всяко къпане. Възможно е да е гореща и затова бебче да плаче  Confused

# 14
  • Мнения: 842
Дребният много обича да се къпе и не сме имали проблем с него. Виж баткото беше друга тема.  Чак след годинка започна да се отпуска и да не реве. Сега дори и от морето го е страх, другите деца се хвърлят смело, той все на плиткото седи. Маймун  Rolling Eyes

# 15
  • Мнения: 1 092
И двамата много обичат във водата Peace.Не съм имала подобен проблем Thinking

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Тери започна да реве чак към годинката и то заради миенето на косата.

# 17
  • Мнения: 617
Само 1-2 дена плака, защото беше голям страхопъзльо, после започна да я обожава, а сега чака банята с нетърпелие и така цопка с крака във ваничката  Grinning

# 18
  • Мнения: 438
Никога не е ревал, от самото начало му харесва Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 360
Всичко е на приливи и отливи...Зсеага всичко е спокойно,но си спомням че голямата ми дъщеря се страхуваше да не и влезе вода в очите и ушите и близо година сме я къпали с рев/беше на около4-5/

# 20
  • Мнения: 492
Винаги се къпем с голям кеф. Никога не е ревала. Като я къпя коритото й се пада точно под телевизора и много се забавлява. То не е ритане, говорене.....

# 21
  • Мнения: 54
Винаги му е харесвало,само когато мием главата недоволства малко,но бързо му минава Joy

# 22
  • Мнения: 1 251
Ние докато сме във водата не пищим-ако е плакал преди това млъква веднага щом го топна във водата. Още от първия ден е така. И слава богу. Но обличането после става доста трудно-то е едно тръшкане, едно засиняване-правим се на маймуни с баща му докато успеем да му сложим памперса и да го облечем.

# 23
  • Мнения: 11 004
Дребното заобича банята и хигиенизирането чак след 2 месец. Дотогава рев и само рев. Сега щом усети, че я събличам, започва да се хили и да рита. Party

# 24
  • София
  • Мнения: 17 592
Мишокът е много мъничък, обича си банята от самото начало, но някак много се кефи на балончетата. Ако искаш, пробвай с пяна за баня.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 079
На 5 - 6 месеца къпането се превърна вече в истинско удоволствие.  Heart Eyes Преди това беше рев, особено като реши, че трябва да яде, докато го обличам. Twisted Evil Кърмила съм го и гол, загърнат само в хавлийката, иначе и комшиите разбираха...  ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 6 011
Моят син започна да се държи сравнително човешки в банята към 6-ия месец.Хич не обичаше да се къпе.Сега е на 9 месеца и е в другата крайност-пищи от кеф като види банята.

# 27
  • София
  • Мнения: 928
И ние като се къпехме разбираше целия квартал. Дори майка ми ме обяви за инквизитор  Shocked Докато една прекрасна вечер (когато бебо стана на около 2 месеца и половина), престана да реве и започна яко да се кефи. Започва да мрънча чак когато се обличаме.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Аз никога не съм имала проблем с това- винаги  мн се е кефила на къпането

# 29
  • Мнения: 858
Аз имам обратният проблем.Няма изваждане от водата.Всички съседи разбират какво се случва и ,че искам да го избърша,дори облечен почва да се чуди как да нахлуе в банята.

# 30
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Тони, и при нас съществува подобен проблем - след много опити установих, че плаче като мием главата - за това почнах да му я мия последна.
Освен това е много кисел ако не е спал. Затова нямам точен час за баня, а го улавям когато е весел и е дремнал.
Тази вечер яде в 7.20, заспа и се събуди в 8.00 и го избанях.
 Сега дреме до мен на шезлонга и чакаме следващата манджа в 10.00
Така, че пробвай
 Peace

# 31
  • Мнения: 666
Мился че някъде към средата на първия месец спря да плаче. После плачеше докато го обличам, но намерихме начин на края и сега е щастлив. Просто гледам стаята да е затоплена и най-вече да не е гладен. Къпя го около 45 след като се е наял. Говори на бебчо докато го къпеш и гледай да спазваш горе-долу еднаква рутина всеки ден и ще свикне. И на мен ми беше много тъжно в началото докато плачеше и много ми беше напрегнато времето за баня, но го израстват няма страшно. Peace

# 32
  • Мнения: 2 677
На три месеца спря да се плаши и започна да му харесва.

# 33
  • Мнения: 1 097
Лео винаги е обичал банята. Плачеше само първия месец и един етап около годинка и 1м, дето реееееев и не ще да влиза във ваната - стоеше прав  #Crazy Ама му мина бързо и сега се сърди като го вадя от водата. Викам му "Дай да цункам къпаното гъзе" и той сърдито се дърпа "Нее"  hahaha

# 34
  • Мнения: 766
първия път рева като я топнахме в коритцето, но сега вече е голям кеф  Mr. Green
Само лежи и се хили докато я мокрим  Laughing

# 35
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Не сме имали такива проблеми,но от скоро взе да се сърди като му мия главата или като му влезе вода в очите.

# 36
  • Мнения: 3 695
Винаги й е харесвало,само когато мием главата недоволства малко,но бързо й минава Joy
Peace

# 37
  • Мнения: 2 849
Плачена излизане от банята,все му е малко да се мята във ваната .
Пробвай да смените ваничката ,да не е много топла водата ,променете нещо в ритуала около къпането

Общи условия

Активация на акаунт