заядливи ли сте във форума?

  • 5 096
  • 156
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 521
Аз съм от агънцата - ние не се заяждаме, най-много да се каже, че сме иронични Mr. Green.

Гласувах с третата опция.

# 46
  • Мнения: 8 999
Мда. Понякога, като яхна метлата от сутринта, минавам и през любими теми, да сръфам някого и да си излея лошото настроение. Какво да се прави - нали, когато ни е криво, най-често го отнасят близките ни. Но никога не нагрубявам. Само чист, бистър като сълза сарказъм.

# 47
  • Мнения: 2 254
Не и с цел....виждам тема,пиша там,и ако ме прочете някой(който мисли инак),се започва една...а,аз само си казвам мнението(нали, това се прави във форума).....

# 48
  • София
  • Мнения: 4 966
Не.
Не ми е нужно.

# 49
  • Мнения: 4 473
Ненужно не се заяждам. Виж, ако преценя, че има нужда, с пълни регалии отпочвам.

Подпис.

# 50
  • Мнения: 4 068
"Понякога съм бяла и добра! как рядко ми се случва да съм бяла."-казва една поетеса/не помня коя обаче/.
Та и аз така. Понякога съм заядлива. Колко понякога.....това е друг въпрос.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Ц, не се заяждам. Много съм добронамерена Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 6 363
да, обичам да се заяждам из тия форуми. Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 5 737
Ами те някой направо си просят заяждането,как да не ги почнеш  Peace

# 54
  • Мнения: 13 770
Не! Казвам си мнението. Ако има несъгласни с него и се заформи дискусия, се опитвам да го обоснова и да докажа, че съм (или защо мисля, че съм) права. При това не е необходимо непременно да стигнем до единомислие по въпроса. Ако погрешно съм разбрала някоя потребителка, се извинявам. Аргументи и отговори от сорта на "щом не си съгласна с мен, значи си тъпа и проста" са ми чужди и ме стъписват. Според мен форумът е място за даване и получаване на информация, за сверяване на часовниците и за забавление, а не за избиване на комплекси или лошо настроение.

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 17:07 от птица

# 55
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ами те някой направо си просят заяждането,как да не ги почнеш  Peace

Сега...принципно ако темата не се казваше така, няма начин някой да не ти посочи всички грешки в изречението.
Въпросът е - това за заяждане ли се брои или за помощ?

# 56
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Резооо, обичам те Heart Eyes

Опс, това май трябваше в темата за подмазването Mr. Green

# 57
  • Мнения: 9 865
Съобщаването на правописни грешки някому се приема не само за зяждане, а за лична обида, която се измива само с кръв.

# 58
  • София
  • Мнения: 5 737
Ами те някой направо си просят заяждането,как да не ги почнеш  Peace

Сега...принципно ако темата не се казваше така, няма начин някой да не ти посочи всички грешки в изречението.
Въпросът е - това за заяждане ли се брои или за помощ?

Ами посочи ги тъкмо ще се образовам повече  Thinking

# 59
  • Мнения: 7 112
Само при нужда, но не и ненуждно.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт