Форумът и Аз -пристарстяване, бягство, себеизява, забавление...

  • 2 035
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 212
Много ми е тежко да си призная...
Здравейте, аз съм Олинце и съм пристрастена  Embarassed
Здравей Олинце. Радваме се да те приемем в клуба на пристрастените. Добре дошла.  Grinning

# 31
  • Мнения: 78
 Здравейте,  Rolling Eyes аз съм Бенета и също съм
пристрастена. Всичко стана много бързо едва
за няколко месеца...

Давам си сметка за моятя зависимост, но ми
харесва. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 154
Докато разговарям в реалния живот, на ум използвам емотикони  Laughing

И аз така  Tired

# 33
  • Мнения: 13 768
Забавление, което доведе до пристрастяване.
Ще се подлагам на детоксикация, иначе - лошо.

# 34
  • Мнения: 212
Мисля че е добра идея да си направим един "Клуб на анонимните пристрастени". Мисля че клубът ще има доста членове като гледам така Simple Smile
Освен това модките също могат да помогнат за лекуване на пристрастяване чрез временни и почасови банове. Да кажем на някой пристрастен му се забранява да стои във форума повече от 2 ч. на ден... А на най-тежките случаи направо банове за по няколко дена за да осмислят пристрастяването си  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 891
Мисля, че ще го сметнат за отчетна тема и животът му ще е изключително кратък  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 3 521
Не, не съм пристрастена...*емотикон със зачервени очи и треперещи пръсти* Laughing

# 37
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Рабрах, че съм пристрастена, когато получих мазол на дясната китка от мишката.
Ако имате и вие такъв мазол, не се покривайте, а си признайте  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 5 468
ИНаче сънувам съфорумци също. Последно Ню..Къде е тая жена, да и разкажа за съня бре..  newsm78
А стига бе... кажи сега, какво ти се пречках из съня Mr. Green. Дано е нещо хубаво, че такова ми предстои, гледай да си го провалила Laughing.

# 39

     JoyКакто и да го въртим,истината е във форума PeaceВече не можем без него,пък кой както иска да го обяснява hahaha  bouquet

# 40
  • Мнения: 750
Рабрах, че съм пристрастена, когато получих мазол на дясната китка от мишката.
Ако имате и вие такъв мазол, не се покривайте, а си признайте  Mr. Green
Малееее....накара ме да си погледна дясната ръка! Rolling Eyes
Понеже не ползвам мишка а работя с пръст4е Mr. Green,та....там под кутрето....мазол! CrazyАма все едно мотика съм държала! Confused
А в4ера се 4удех...от къде ми е това нещо...мислех си от бебешката коли4ка...ама няма как,да не бутам само с една ръка! Mr. Green
 Та викам....да се запиша и аз към престрастените!
 Сънувам си разни съфорумци....и аз се сещам за някой емотикон когато искам да изразя емоция поради липса на думи!
А любимият ми е: Twisted Evil
В4ера исках да го използвам поне три пъти!

# 41
  • Мнения: 5 622
ИНаче сънувам съфорумци също. Последно Ню..Къде е тая жена, да и разкажа за съня бре..  newsm78
А стига бе... кажи сега, какво ти се пречках из съня Mr. Green. Дано е нещо хубаво, че такова ми предстои, гледай да си го провалила Laughing.

Ето, копирам ти от друга тема:

Много сънувам  Crazy

Последно сънувах Ню  Thinking Беше във Варна и ми се обади да се видим. Срещата беше в района на Колхозния пазар  Crazy

Едва намерих къде да паркирам. После и се обадих, че съм там, а нея не я виждам. Накрая се видяхме и отидохме някъде пеша да се разхождаме....

Не знам дали е пророчески този сън, ще трябва да питам Ню дали пък няма път към Варна, случайно...

Имаш ли път към Варна? Ако имаш, непременно трябва да го сбъднем тоя сън  Sunglasses


Преди време сякаш Карчева ми беше казала, че ме е сънувала, но още не сме се срещнали   Thinking

ако има и други(освен с еротични сънища, че тях не знам до колко ще мога да ги сбъдна  Whistling), да си кажат, ще измислим нещо, да ги направим реалност. И после ще можете да се похгвалите, че сте имали пророчески сънища  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 5 468
Имаш ли път към Варна? Ако имаш, непременно трябва да го сбъднем тоя сън  Sunglasses
Thinking
Ти сънуваш сънища с минало време. Бях във Варна от 11 до 14 юли на гости на една форумка. Успях да се свържа само с Мюриел и Краставицата, защото им имах телефоните, но те пък не можаха да дойдат да се видим. И така значи...

# 43
  • Мнения: 5 622
Имаш ли път към Варна? Ако имаш, непременно трябва да го сбъднем тоя сън  Sunglasses
Thinking
Ти сънуваш сънища с минало време. Бях във Варна от 11 до 14 юли на гости на една форумка. Успях да се свържа само с Мюриел и Краставицата, защото им имах телефоните, но те пък не можаха да дойдат да се видим. И така значи...

Видя ли....Значи все пак е имало нещо вярно  Wink аз това го сънувах преди няколко дена, значи месец, след като ти си идвала  Thinking

Мюрил и краставицата ги остави. Те са несериозни  Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 5 468
Мюрил и краставицата ги остави. Те са несериозни  Crossing Arms
Много несериозни. Много.
Мислех си за тебе да се свързвам някакси, ама нейсе... друг път. Като спечеля 6-цата от тотото, ще дойда да ви навестя всичките, отсядайки в хотел 5 звезди и ще ви заведа на ресторант за моя сметка Blush.

Общи условия

Активация на акаунт