ПЛЕВЕН в края на август

  • 12 866
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Ако сте на Оптито може да намерите сезоните на 4400 там. Скоро ги пускаха отново. Аз съм фен на сериала и много го харесвам.

# 286
  • Мнения: 248
sissi, Криси е страхотна. Вечно усмихната, а и много е порастнала  Hug

Като заговорихте за филми, аз да се оплача. От известно време в къщи на единия телевизор върви нон стоп Пчеличката мая или Том и Джери, а другия е укопиран от дъщерята. Така, че с мъжа ми едни новини не можем да изгледаме.

# 287
  • Плевен
  • Мнения: 239
Merian,  у нас сега на мода е вълкът Гуфи. Голям рев за този вълк,ей. Вечер не ще да ляга. Щял да гледа за Гуфи Close
Преди беше Франклин, после трите прасета.Така ще е Laughing

# 288
  • Мнения: 5 278
Изглежда всички са солидарни с Атракция,че няма нет и няма кой да направи новата темичка и не пишат Simple Smile
Аз изпратих децата с баба и дядо на разходка и ще ходя да си обърна внимание,че с тях няма начин и в банята да вляза сама Simple Smile
Хайде до после ако някой се появи.

# 289
  • Плевен
  • Мнения: 238
Сиси малката е страхотна красавица и много прилича на тебе,а колко е пораснала и какви усмивки раздава същинска принцеса.

# 290
  • Мнения: 872
Да попитам тези,които са ходили в Кауфланд - има ли нещо интересно там за бебоците?

# 291
  • Мнения: 262
Мамчета, пускам нова тема, че тази вече е с 15 стр. Атракция няма да има нет още няколко дни, та и копнах 1-вата страница.
Заповядайте http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=220159.new#new

Общи условия

Активация на акаунт