Казаха ми че се престаравам

  • 2 218
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 139
Що не кажеш на приятелкат си да си гледа работата?! Тя като много знае да прилага методите си на своите деца! Всеки има право да отглежда децата си както сметне за необходимо. Моят син е на 4 месеца и продължавам да стерилизирам шишетата. Вероятно ще го правя още известно време. А за гушкането - продължавай да показваш на детето си колко го обичаш! Hug

# 31
  • Мнения: 5 183
Гушкай си го и го обгрижвай.
Та това е твеоето дете  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 1 216
Сега е времето да го цункваш по дупето и крачетата, че после като стане един "пубер" с миризливи крака хич няма да ти е до целувки   bouquet

# 33
  • Мнения: 7 201
За стерилизаренето на шишетата от мляко - до 1 година го правех, който, както иска да го приема, за мен съд, държал мляко е бъкан с бактерии и под 1 годинка не е ясно дали ще се справи организма.
PeaceА относно гушкането и целуването-все още го правя по 100 пъти на ден,ама докога ли ще ми позволява... newsm78

# 34
  • Мнения: 941
Тя деца има ли?Ако няма ,коментарът е излишен.Все пак бебо е на 2м. и трябва все още да стерилизираш.А за гушкането просто две мнения няма

# 35
  • Мнения: 207
Да има момиченце на 2 години!

# 36
Да има момиченце на 2 години!
Е,браво на такава майка.
Не стерилизира,не си гушка и целува детето.Ами защо и е тогава?

# 37
  • Мнения: 5 183
не си гушка и целува детето.Ами защо и е тогава?

И аз това се питам.
На нас пък ни казваха да не го целуваме много, 4е щели да му излязат пъпки, особено по лицето  Rolling Eyes
Ама как да се стърпи 4овек?! newsm78 не остана място нецелунато. И все още сме така. Hug Heart Eyes

# 38
  • някъде
  • Мнения: 4 956
много си е нормално Peace
аз му изварявах шишенцата за вода и бибероните до към 5-тия месец! Peace

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Че аз и досега не съм спряла да го правя.Само стерилизацията спрях след 6 месеца.

# 40
  • Мнения: 2 807
И аз съм от "престараващите" се, умножено по 3 даже  Wink  Hug


# 41
  • Мнения: 2 849
Грижи се така ,както ти подсказва сърцето.Не слушай никой .

# 42
  • София
  • Мнения: 277
колкото повече го гушкаш и му засвидетелстваш обич и ласки, толкова по-сигурно и уверено ще е в себе си мъничето... още повече, че щом изваряваш шишета значи не се кърмите, а то на тази възраст има нужда от чест допир с мама... гледай си детенце, то най-добре ще ти покаже какво е добро за него... а иначе колкото хора толкова и мнения... със сигурност гушкането няма да му навреди...

# 43
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Няма нищо по-добро за едно бебе от любвеобвилни и грижовни родители!!!

# 44
  • Мнения: 6 461

Много добре се грижиш за детенцето си.
Така трябва да бъде.Децата  трябва да са обкръжени с любов и внимание.
Ти си гледаш детенцето така както мислиш ,че е най-добре и никой не може да ти каже ,че се престараваш. Wink

Общи условия

Активация на акаунт