имам проблем

  • 2 452
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 037
И аз крещя и в следващия момент се усещам,че много греша.Мъжа ми казва,че съм истерична,сигурно е прав,но след като само аз се занимавам с децата напрежението се трупа постоянно и не можеш да търпиш много,а за децата са нужни много търпение и здрави нерви.Затова отиди за няколко дена някъде да си починеш и въпреки ,че през цялото време ще мислиш само за децата и дали без теб ще се справят,почивката ще се отрази много благоприятно на опънатите нерви.Дано можеш да си го позволиш,препоръчвам го и на всички майки.

# 16
  • Мнения: 983
Аз за първи път от 10 мес си го позволих тази събота и неделя, които минаха. В неделя като се прибрах едната беше с 38.6 температура. тази нощ и другата вдигна. Ходихме и на ехограф и урина дадохме, но не се знае от какво е, най-вероятно вирус. Не, че бабата ги е гледала лошо, ама 1 и 1/2 спокойствие= 1 седмица побелели коси и изпънати нерви- в моя случчай де. Иначе почивката си е почивка, ставаш друг човек. Като се прибереш вкъщи след 4 часа максимум си си пак стария. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт